Dzisiaj jest: 19 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, January

KOMUNIKAT NR 3/17

Szanowni Państwo,
Prezesi Powiatowych, Miejskich SZS, Rejonowi organizatorzy zawodów, nauczyciele

Pragnę nadmienić że wszystkie zawody będziemy realizować wg nowego regulaminu bez podziału na roczniki /igrzyska - tenis stołowy i mini siatkówka/. Utrzymuje się miejsca i daty zawodów. Proszę zwrócić uwagę na dwie pozycje: piłka siatkowa plażowa i kolarstwo, są to nowe dyscypliny na które otrzymaliśmy niewielkie środki. Co z tym zrobimy, o tym będziemy rozmawiać na najbliższym posiedzeniu Prezydium.

Sprawa składek - jeśli PSZS lub szkoła nie wpłacą wpisowego (składki członkowskiej) na dwa dni przed zawodami, to zespół tej szkoły nie będzie dopuszczony do zawodów nie będzie sklasyfikowany we współzawodnictwie SZS, a członkowie ekipy na czas zawodów nie będą ubezpieczeni od NNW a nauczyciel od OC). Przypomnę że zawody sportowe w ramach Współzawodnictwa SZS są organizowane tylko dla szkół zrzeszonych w strukturach SZS.

Zwracam się z prośba  do Prezesów PSZS i organizatorów rejonowych by zwrócili uwagę i przekazali informację szkołom, które będą brały udział w zawodach rejonowych o obowiązkowej rejestracji i zgłoszeniu poprzez system SRS oraz uregulowaniu zobowiązań statutowych w podanym wyżej terminie.

Liczę na Państwa zaangażowanie przy organizacji kolejnej edycji naszego współzawodnictwa.

Ze sportowym pozdrowieniem
Henryk Pidek
Wiceprezes Urzędujący LW SZS