Dzisiaj jest: 20 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Czesław, Hieronim, Fryderyk

XXVIII Bieg Niepodległości 2017 - wyniki

bn wyniki

Komunikat XXVIII BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI
Chełm dn. 09-11-2017

SP - 2007- i młodsi:

Dziewczęta - 500 m:
1. Maja Mazurel – SP7 w Chełmie
2. Agata Lipiak – SP5 w Chełmie
3. Lena Tokarczuk – SP5 w Chełmie
4. Wiktoria Rzeszot – SP1 w Chełmie
5. Martyna Włoch – SP5 w Chełmie
6. Weronika Walicka – SP4 w  Chełmie

Chłopcy - 500 m:
1. Oliwier Koziński – SP8 w Chełmie
2. Maciej Ruszkiewicz –SP5 w Chełmie
3. Olgerd Sędłak –SP8 w Chełmie
4. Miłosz Śmigasiewicz –SP5 w Chełmie
5. Marcel Prokopowicz – SP7 w Chełmie
6. Daniel Tarnowski –  SP5 w Chełmie

SP - 2005 -2006:

Dziewczęta - 800 m:
1. Wiktoria Wdowiak – SP5 w Chełmie
2. Wiktoria Krupa – SP5 w Chełmie
3.  Marlena Mróz – SP5 w Chełmie
4. Klaudia Orzeł – SP5 w Chełmie
5.  Karolina Maruszczak – SP5 w Chełmie
6. Anna Sokołowska – SP5 w Chełmie

Chłopcy - 800 m:
1. Mateusz Pękała – SP8 w Chełmie
2. Patryk Sieńko –SP7 w Chełmie
3. Michał Niemiec –SP8 w Chełmie
4. Jakub Luchowski –SP7 w Chełmie
5. Jakub Gębicki – SP8 w Chełmie
6. Rafał Wróblewski –  SP5 w Chełmie

G  - 2002 -2004:

Dziewczęta - 800 m:
1. Julia Mil – SP5 w Chełmie
2. Nikola Oleksiejuk – SP8 w Chełmie
3.  Katarzyna Korchut – SP11 w Chełmie
4. Angelika Kapica – SP1 w Chełmie
5.  Oliwia Woźniak – SP11 w Chełmie
6. Wiktoria Kubik – SP5 w Chełmie

Chłopcy - 1000 m:
1. Dawid Salewski – SP8 w Chełmie
2. Marcin Bataliński –SP7 w Chełmie
3. Patryk Pułajdowicz –G6 w Chełmie
4. Jakub Wdowiak –G6 w Chełmie
5. Dawid Krzowski – SP7 w Chełmie
6. Mateusz Blinowski –  G6 w Chełmie

SPG - 1998 –młodsi:

Dziewczęta - 800 m:
1. Paulina Zielińska – ZSEiM w Chełmie
2. Katarzyna Maciejewska – ZSEiM w Chełmie
3. Emilia Małek – II LO w Chełmie
4. Sylwia Manaj – II LO w Chełmie
5. Gabriela Mech – ZSEiM w Chełmie
6. Julia Gajewska – II LO w Chełmie

Chłopcy - 1000 m:
1. Damian Kuśmierz – ZSEiM w Chełmie
2. Jacek Czajka – ZSEiT w Chełmie
3. Paweł Baryła – ZST w Chełmie
4. Bartłomiej Borek – ZSEiT w Chełmie
5. Tomasz Pawlikowski – I LO w Chełmie
6. Mateusz Goleń – ZSEiT w Chełmie