Dzisiaj jest: 22 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Julia, Wiesława, Helena

Komunikat XXVII Międzynarodowego Biegu Niepodległości
11 LISTOPADA 2016 r – Park Miejski

Głównym organizatorem  biegów był Miejski Szkolny Związek Sportowy w Chełmie przy współudziale Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Miejskiego Klubu Sportowego „Agros”, Zespołu  Szkół Ogólnokształcących nr 7 oraz Zespołu Szkół Gastronomicznych  i Hotelarskich w Chełmie

Sponsor Główny to Prezydent Miasta Chełm  oraz spółki miejskie MPGK i MPEC.

Klasyfikacja szkół gimnazjalnych

1.    Zespół Szkół Cyców    69pkt.
2.    Gimnazjum nr 6    53pkt.
3.    Zespół Szkół Uher    45pkt.
4.    Gimnazjum nr 7    31pkt.
5.    Gimnazjum nr 8    18pkt.
6.    MKS Agros Chełm    17pkt.
7.    Gimnazjum nr 1    16pkt.
8.    Zespół Szkół Okszów    9pkt.
9.    Zespół Szkół Ogólnokształcących Dorohusk    8pkt.
10.    Niepubliczne Gimnazjum RAZEM    7pkt.
11.    Gimnazjum nr 2    4pkt.

Ilość uczestników     86

Dziewczęta  Gimnazjum /rocznik: 2001-2003/ - dystans 1000 m

1.    OLESZCZYŃSKA AMELIA    MKS AGROS    10pkt.
2.    SAPKO JULIA     G6    9pkt.
3.    GAJEWSKA JULIA    ZSO DOROHUSK    8pkt.
4.    CUKROWSKA KINGA    G6    6pkt.
5.    JAKUBCZYK MILENA    ZS CYCÓW    6pkt.
6.    SAPKO MARTA    G6    6pkt.
7.    ROSTOCKA MARTYNA    ZS OKSZÓW    6pkt.
8.    JAWORSKA MARTYNA    ZS CYCÓW    6pkt.
9.    OKOŃ ALEKSANDRA    ZS CYCÓW    4pkt.
10.    HOŁOWACZ ANGELIKA    G6    4pkt.
11.    SAWA WIKTORIA    ZS CYCÓW    4pkt.
12.    DYŃSKA ILONA    UHER    4pkt.
13.    OLKO ALEKSANDRA    ZS CYCÓW    4pkt.
14.    KLASURA AGNIESZKA    G6    4pkt.
15.    MATYSIAK OLGA    G6    4pkt.
16.    GRECZKOWSKA KAROLINA    ZS CYCÓW    3pkt.
17.    DYJAK WIKTORIA    G1    3pkt.
18.    OKRASA KAMILA    G6    3pkt.
19.    STANICKA OLIWIA    ZS OKSZÓW    3pkt.
20.    GAWDZIŃSKA KAJA    G1    3pkt.
21.    PARALUSZ ROKSANA    G1    3pkt.
22.    SZCZABLEWSKA ANNA    G7    3pkt.
23.    JARMOŁA OLIWIA    G7    3pkt.
24.    KURDA DOMINIKA    G7    3pkt.
25.    MAZUREK ZOFIA    G7    3pkt.
26.    STRYKOWSKA DOMINIKA    G8    2pkt.
27.    DOBEK MAGDA    MKS AGROS    2pkt.
28.    TKACZUK KINGA    G7    2pkt.
29.    NAFALSKA PAULINA    G7    2pkt.
30.    ZBAWICKA MARTYNA    G7    2pkt.
31.    PEJO LENA    G7    2pkt.

Punktacja drużynowa

1.    Gimnazjum nr 6    36pkt.
2.    Zespół Szkół Cyców    27pkt.
3.    Gimnazjum nr 7    20pkt.
4.    MKS Agros    12pkt.
5.    Gimnazjum nr 1    9pkt.
6.    Zespół Szkół Okszów    9pkt.
7.    Zespół Szkół Ogólnokształcących Dorohusk    8pkt.
8.    Zespół Szkół Uher    4pkt.
9.    Gimnazjum nr 8    2pkt.

Chłopcy  Gimnazjum /rocznik 2001-2003/ - dystans 1300 m

1.    ZALEWSKI MICHAŁ    ZS CYCÓW    10pkt.
2.    SZEWCZUK GRZEGORZ    UHER    9pkt.
3.    STEĆ ADRIAN    G6    8pkt.
4.    KONISZEWSKI KRZYSZTOF    ZS CYCÓW    6pkt.
5.    CZERNIEJ SEBASTIAN    UHER    6pkt.
6.    SALEWSKI DAWID    G8    6pkt.
7.    DZIADKO KACPER    UHER    6pkt.
8.    ZALEWSKI ALBERT    ZS CYCÓW    6pkt.
9.    BLINOWSKI MATEUSZ    G6    4pkt.
10.    RAK JAKUB    G8    4pkt.
11.    SZEWCZAK FILIP    G2    4pkt.
12.    BŁACHNIA MICHAŁ    UHER    4pkt.
13.    TARCZYLUK SZYMON    ZS CYCÓW    4pkt.
14.    JÓZEFCZUK DAWID    ZS CYCÓW    4pkt.
15.    KRZOWSKI DAWID    G7    4pkt.
16.    MARCYNIUK BARTEK    UHER    3pkt.
17.    KUBÓW MICHAŁ    G6    3pkt.
18.    WRÓBEL RADOSŁAW    NG RAZEM    3pkt.
19.    BOCHAŃSKI PAWEŁ    G8    3pkt.
20.    MISIEC MATEUSZ    G7    3pkt.
21.    STEMPEL PIOTR    ZS CYCÓW    3pkt.
22.    ŹRUBEK ADRIAN     ZS CYCÓW    3pkt.
23.    NIEDŹWIECKI NORBERT    ZS CYCÓW    3pkt.
24.    DYŃSKI JAKUB    UHER    3pkt.
25.    ZAZULA REMIGIUSZ    MKS AGROS    3pkt.
26.    MAŁYSZ ŁUKASZ    NG RAZEM    2pkt.
27.    BOJARSKI KACPER    G7    2pkt.
28.    SKOWRON MARCIN    NG RAZEM    2pkt.
29.    WOJCISZKO JAKUB    UHER    2pkt.
30.    KĘDZIORA NORBERT    UHER    2pkt.
31.    PALEC KAMIL    G6    2pkt.
32.    KAMELA JAKUB    ZS CYCÓW    2pkt.
33.    PRUS KRZYSZTOF    MKS AGROS    2pkt.
34.    OSKIERKO DOMINIK    G1    2pkt.
35.    MATYJEK HUBERT    G8    2pkt.
36.    ŁUSZCZYK MATEUSZ    G1    1pkt.
37.    NOWICKI SZYMON    UHER    1pkt.
38.    HURKO NORBERT    UHER    1pkt.
39.    STADNICKI NORBERT    G1    1pkt.
40.    BAŃKA ŁUKASZ    G1    1pkt.
41.    OLESZCZUK PAWEŁ    UHER    1pkt.
42.    DZIADKO PATRYK    UHER    1pkt.
43.    SKOBIŚ MARCEL    G7    1pkt.
44.    SADOWSKI MICHAŁ    UHER    1pkt.
45.    LIPIŃSKI DAWID    G1    1pkt.
46.    POPIELNICKI ADRIAN    UHER    1pkt.
47.    ZAKRZEWSKI JAKUB    G8    1pkt.
48.    NIERADKO HUBERT    ZS CYCÓW    1pkt.
49.    KOCIUBOWSKI JAROSŁAW    G1    1pkt.
50.    HYJEK JAKUB    G7    1pkt.
51.    LEKAN HUBERT    G7
52.    UHRUSKI JAKUB    G7
53.    SOJA ERYK    G7
54.    KORZENIEWSKI MIŁOSZ    G7
55.    PAWELEC SZYMON    G8

Punktacja drużynowa

1.    Zespół Szkół Cyców    42pkt.
2.    Zespół Szkół Uher    41pkt.
3.    Gimnazjum nr 6    17pkt.
4.    Gimnazjum nr 8    16pkt.
5.    Gimnazjum nr 7    11pkt.
6.    Gimnazjum nr 1    7pkt.
7.    Niepubliczne Gimnazjum RAZEM    7pkt.
8.    MKS Agros    5pkt.
9.    Gimnazjum nr 2    4pkt.