Dzisiaj jest: 15 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan

Komunikat Miejskiej Gimnazjady
w sztafetach pływackich i startach indywidualnych I LO Chełm 17.11.2016 r.

Sztafeta 10x25m st. dowolnym dziewcząt

1.    GIM nr 8 CHEŁM    op. Mariusz Raćkowicz        2:47,24         16 pkt
2.    GIM nr 6 CHEŁM    op. Piotr Jabłoński            3:11,10        14 pkt
3.    GIM nr 7 CHEŁM    op. Dorota Czerniakiewicz        3:34,64        12 pkt

Sztafeta 10x25m st. dowolnym chłopców

1.    GIM nr 8 CHEŁM    op. Mariusz Raćkowicz        2:36,56         16 pkt
2.    GIM nr 6 CHEŁM    op. Piotr Jabłoński            2:39,72        14 pkt  
3.    GIM nr 1 CHEŁM    op. Juliusz Mulak            3:48,09        12pkt
4.    GIM nr 7 CHEŁM    op. Ewa Wierzbicka            dyskwa.

Zawody indywidualne

50m st. grzbietowym dziewcząt

1.    Padowska Anna        GIM 8Chełm        0:38,01        9 pkt.
2.    Barabas Joanna        GIM 8 Chełm    0:42,19        8 pkt.
3.    Cukrowska Kinga         GIM 6Chełm        0:43,21        7 pkt.
4.    Tokarska Klaudia        GIM 6 Chełm        0:44,08        6 pkt.
5.    Szczablewska Anna         GIM 7 Chełm        0:51,29        5 pkt.
6.    Jarmoła Oliwia        GIM 7 Chełm        0:54,01        4 pkt.
7.    Jakubowska Julia        GIM 1 Chełm        1:01,65        3 pkt.
8.    Barszcz Julia            GIM 7 Chełm        1:03,54        2 pkt.
9.    Karbowiak Natalia        GIM 1 Chełm        1:07,75        1 pkt.

50m st. grzbietowym chłopców

1.    Gębicki Filip            GIM 7 Chełm    0:32,99        6 pkt.
2.    Wygadańczuk Patryk    GIM 8 Chełm    0:33,89        5 pkt.
3.    Kowalczuk Michał        GIM 6 Chełm    0:38,86        4 pkt.
4.    Pietrzak Jan            GIM 1 Chełm        0:49,07        3 pkt.
5.    Kuryś Adam            GIM 1 Chełm        0:55,36        2 pkt.
6.    Bas Michał            GIM 6 Chełm        0:58,41        1 pkt.

50m st. klasycznym dziewcząt

1.    Dybcio Karolina        GIM 8 Chełm    0:39,18        6 pkt.
2.    Dziedzic Emilia        GIM 8 Chełm    0:47,26        5 pkt.
3.    Nowosad Aleksandra    GIM 7 Chełm    0:54,47        4 pkt.
4.    Steć Magdalena        GIM 6 Chełm        0:58,14        3 pkt.
5.    Zbawska Martyna        GIM 7 Chełm        0:57,79        2 pkt.
6.    Pawluk Pola            GIM 6 Chełm        1:04,12        1 pkt.

50m st. klasycznych chłopców

1.    Półtorak Patryk        GIM 8 Chełm    0:36,92        4 pkt.
2.    Blinowski Mateusz        GIM 6 Chełm    0:42,45        3 pkt.
3.    Cukrowski Błażej        GIM 6 Chełm    0:49,24        2 pkt.
4.    Różycki Maciej        GIM 8 Chełm        0:51,36        1 pkt.      

50m st. dowolnym dziewcząt

1.    Borowiec Weronika        GIM 8 Chełm    0:30,24                  10 pkt.
2.    Furtak Beata            GIM 8 Chełm    0:34,62         9 pkt.
3.    Mielniczuk Joanna        GIM 7 Chełm    0:39,26           8 pkt.
4.    Odrzywolska Dominika    GIM 7 Chełm        0:40,31         7 pkt.
5.    Pruszkowska Dominika    GIM 6 Chełm        0:40,86         6 pkt.
6.     Kędzierawska Julia        GIM 7 Chełm        0:42,03         5 pkt.
7.    Olifirowicz Julia        GIM 6 Chełm        0:42,18         4 pkt.
8.    Sapiaszko Aleksandra    GIM 6 Chełm        0:44,44         3 pkt.
9.    Krynicka Zuzanna        GIM 1 Chełm        0:53,48         2 pkt.
10.    Oleszczuk Martyna        GIM 1 Chełm        1:01,94         1 pkt.

50m st. dowolnym chłopców

1.    Janiczuk Patryk        GIM 8 Chełm    0:26,13        9 pkt.
2.    Wójcik Mateusz        GIM 8 Chełm    0:30,41        8 pkt.
3.    Radzicki Wojciech        GIM 6 Chełm    0:32,78        7 pkt.
4.    Śluz Norbert            GIM 8 Chełm        0:32,86        6 pkt.
5.    Russo Luca            GIM 6 Chełm        0:35,83        5 pkt.
6.    Żelaźnicki Szymon        GIM 6 Chełm        0:36,70        4 pkt.
7.    Kłodnicki Paweł        GIM 1 Chełm        0:43,09        3 pkt.
8.    Borys Jakub            GIM 1 Chełm        0:44,71        2 pkt.
9.    Jasiński Hubert        GIM 1 Chełm        0:51,98        1 pkt.

Punktacja miejska dziewczęta indywidualnie

1.    GIM nr 8 CHEŁM    op. Mariusz Raćkowicz    47 pkt – 16pkt
2.    GIM nr 6 CHEŁM    op. Piotr Jabłoński        30 pkt – 12pkt
3.    GIM nr 7 CHEŁM    op. Dorota Czerniakiewicz    37 pkt – 14pkt
4.    GIM nr 1 CHEŁM    op. Juliusz Mulak          7 pkt – 10pkt

Punktacja miejska chłopcy indywidualnie

1.    GIM nr 8 CHEŁM    op. Mariusz Raćkowicz    33 pkt – 16pkt
2.    GIM nr 6 CHEŁM    op. Piotr Jabłoński        26 pkt – 14pkt
3.    GIM nr 1 CHEŁM    op. Juliusz Mulak        11 pkt – 12pkt
4.    GIM nr 7 CHEŁM    op. Ewa Wierzbicka          6 pkt – 10pkt

Do zawodów  Rejonowych awansowały dwie pierwsze sztafety i pierwsza  trójka z poszczególnych stylów. Zawody Rejonowe odbędą się w Świdniku w dniu 29.11.2016 r. Szkoły i najlepszych zawodników nagrodzono dyplomami. Sędzia Główny: mgr Mariusz Raćkowicz

Prezes ZM SZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski