Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Komunikat Miejskich Igrzysk Dzieci
w drużynowych biegach przełajowych - 3.10.2017 ZSEiM i I LO Chełm

Dziewczęta (rocznik 2007 i młodsi) - 600m.

1. Mazurek Maja    SP 7    30
2. Lipiak Agata    SP 5    29
3. Walicka Weronika    SP 4    28
4. Wierzchoń Anna    SP 4    27
5. Popielnicka Natali    SP 8    26
6. Kleban Aleksandra    SP 2    25
7. Antoniak Aleksandra    SP7    24
8. Wójcik Zofia    SP5    23
9. Kita Aleksandra    SP5    22
10. Chomik Angelika    SP8    21
11. Czachorek Miriam    SP4    20
12. Lewczuk Michelle    SP8    19
13. Gęba Julia    SP2    18
14. Kszywicka Zuzanna    SP8    17
15. Krawiec Kinga    SP7    16
16. ? Paulina    SP8    15
17. Błaszko Konstancja    SP4    14
18. Łopuszyńska Ola    SP8    13
19. Kołacz Zofia    SP2    12
20. Lewandowska Martyna    SP5    11
21. Artamonow Hanna    SP5    10
22. Zielaskowska Sonia    SP5    9
23. Rac Julia    SP7    8
24. Golec Patrycja    SP2    7
25. Aloma Antonina    SP7    6
26. Nadolska Amelia    SP4    5
27. Zdziebłowska Nikola    SP2    4
28. Wróblewska Gabrysia    SP2    3
29. Dudko Emilia    SP4    2
30.  Ślusarczyk Nikola    SP7    1
PK Przychodaj Nikola    SP2    
PK Szerement Emilia    SP2    
PK Soszyńska Maja    SP2    
PK Włoch Martyna    SP5    
PK Wójcik Aleksandra    SP7

Klasyfikacja drużynowa

1. SP8 (98pkt.) - 16pkt
2. SP5 (95pkt.) - 14pkt
3. SP4 (94pkt.) - 12pkt
4. SP7 (82pkt.) - 10pkt
5. SP2 (66pkt.) - 9pkt

Chłopcy (rocznik 2007 i młodsi) - 600m.

1.Koziński Oliwier    SP8    23
2.Ruszkiewicz Maciej    SP5    22
3.Prokopowicz Marcel    SP7    21
4.Życki Michał    SP7    20
5.Dynysiuk Jakub    SP8    19
6.Śmigasiewicz Miłosz    SP5    18
7.Tarnowski Daniel    SP5    17
8. Sędłak Olgiert    SP8    16
9.Sadowski Sebastian    SP5    15
10.Klajnert Dawid    SP5    14
11.Urbański Wiktor    SP8    13
12.Kloc Maksymilian    SP8    12
13.Folusz Jan    SP8    11
14.Bielecki Franciszek    SP7    10
15.Mil Piotr    SP5    9
16.Tyrka Norbert    SP2    8
17.Makowski Piotr    SP7    7
18.Boczkal Kacper    SP2    6
19.Wurszt Dawid    SP2    5
20.Makowski Gabriel    SP7    4
21.Dytłow Krystian    SP2    3
22.Tomczyk Konrad    SP2    2
23.Brodowicz Krystian    SP2    1
PK(24) Brodowicz Krystian    SP2    
PK Guz Antek    SP5    
PK (17) Czelej Maciej    SP8

Klasyfikacja drużynowa    

1. SP5 (86pkt.) - 16pkt
2. SP8 (83pkt.) - 14pkt
3. SP7 (62pkt.) - 12pkt
4. SP2 (24pkt.) - 10pkt

Dziewczęta (rocznik 2005-2006) - 1000m.

1. Wdowiak Wiktoria    SP5    36
2. Krupa Wiktoria    SP5    35
3. Charęża Karolina    SP8    34
4. Orzeł Klaudia    SP5    33
5. Dudziak Zofia    SP5    32
6. Piotrkowska Maja    SP5    31
7. Urban Weronika    SP8    30
8. Kiryk Julita    SP8    29
9. Frankiewicz Patrycja    SP8    28
10. Prącik Oliwia    SP11    27
11. Kokłowska Natalia    SP1    26
12. Grodzka Julia    SP11    25
13. Dytłow Klaudia    SP2    24
14. Rafalska Angelika    SP5    23
15. Kwacz Oliwia    SP3    22
16. Podolak Weronika    SP1    21
17. Bartkowicz Oliwia    SP1    20
18. Głowacka SP8    19
19. Świtaj Oliwia    SP11    18
20. Czyż Aleksandra    SP1    17
21. Urban Wiktoria    SP8    16
22. Wlazło Kaja    SP3    15
23. Pawlas Karina    SP11    14
24. Czarnecka Gabrysia    SP2    13
25. Zupan Anna    SP7    12
26. Gawęda Kinga    SP3    11
27. Zalewska Aleksandra    SP3    10
28. Pieńkowska Amelia    SP7    9
29. Majówka Martyna    SP11    8
30. Bartoszuk Maja    SP7    7
31. Małyszek Małgorzata    SP3    6
32. Kasperek Rousana    SP2    5
33. Czerniak Zuzanna    SP3    4
34. Semeniuk Karolina    SP11    3
35. Tabiszewska Katarzyna    SP2    2
36. Zawadzka Patrycja    SP2    1

Klasyfikacja drużynowa

1. SP5 (167pkt.) - 16pkt
2. SP8 (140pkt.) - 14pkt
3. SP11 (92pkt.) - 12pkt
4. SP1 (84pkt.) - 10pkt
5. SP3 (64pkt.) - 9pkt
6. SP2 (45pkt.) - 8pkt
7. SP7 (28pkt.) - 7pkt

Chłopcy (rocznik 2005-2006) - 1000m.

1. Pękała Mateusz    SP8    38
2. Luchowski Jakub    SP7    37
3. Morlewski Kacper    SP8    36
4. Gębicki Bartek    SP8    35
5. Sieńko Patryk    SP7    34
6. Niemiec Michał    SP8    33
7. Gębicki Jakub    SP8    32
8. Jabłoński Maciej    SP5    31
9. Żyłowski-Suseł Miłosz    SP5    30
10. Wróblewski Rafał    SP5    29
11. Niemczyk Błazej    SP11    28
12. Konojacki Oliwier    SP1    27
13. Gruszka Dawid    SP7    26
14. Widz Łukasz    SP1    25
15. Bartoszuk Oskar    SP7    24
16. Kuc Piotr    SP7    23
17. Dudziak Antoni    SP5    22
18. Lewczuk Radosław    SP1    21
19. Serej Bartosz    SP3    20
20. Garamaj Jakub    SP11    19
21. Marcinkowski Alan    SP2    18
22. Kaczorowski Bartosz    SP1    17
23. Kowalski Olaf    SP8    16
24. Czerwonka Miłosz    SP11    15
25. Bartniczuk    Mikołaj    SP3    14
26. Woś    Mateusz    SP11    13
27. Łukaszczuk Bartosz    SP3    12
28. Kryszak Szymon    SP5    11
29. Sankowski Oliwier    SP1    10
30. Grabowski Cyprian    SP3    9
31. Nowak Kacper    SP11    8
32. Wasyńczuk Filip    SP7    7
33. Wieczorek Michał    SP5    6
34. Kurant SP11    5
35. Wancerz Bartosz    SP3    4
36. Tyka Kacper    SP2    3
37. Jeleński    Kacper    SP3    2
38. Greczkowski    Bartek    SP2    1

Klasyfikacja drużynowa

1. SP8 (174pkt.) - 16pkt
2. SP7 (144pkt.) - 14pkt
3. SP5 (123pkt.) - 12pkt
4. SP1 (100pkt.) - 10pkt
5. SP11 (83pkt.) - 9pkt
6. SP3 (59pkt.) - 8pkt
7. SP2 (22pkt.) - 7pkt