Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Komunikat Miejskich Igrzysk Dzieci
w sztafetach pływackich oraz startach indywidualnych
14.11.2017 r. Chełmski Park Wodny

Sztafeta pływacka 6 x 25m dziewcząt rocznik 2005 i młodsze

1. SP nr 8 (05) op. Agnieszka Kargol-Sieraj /1:44.78/ 16 pkt
2. SP nr 5 op. Jarosław Rafalski /2:00.55/ – 14 pkt
SP nr 8 (06) op. Agnieszka Kargol-Sieraj /2:10.71/
SP nr 8 (07) op. Anna Chochół /2:25.42/
3. SP nr 11 op. Tomasz Sobański /2:27.78/ – 12 pkt
SP nr 8 (08) op. Mariusz Raćkowicz /2:56.88/
4. SP nr 1 op. Juliusz Mulak /2:57.63/ – 10 pkt

Sztafeta pływacka 6 x 25m chłopców rocznik 2005 i młodsi

1. SP nr 8 (05) op. Piotr Sadura /1:35.63/ 16 pkt
SP nr 8 (06) op. Agnieszka Kargol-Sieraj /1:53.68/
2. SP nr 4 op. Dariusz Stafijowski /2:04.32/ 14 pkt
SP nr 8 (07) op. Mariusz Raćkowicz /2:04.64/
3. SP nr 7 op. Jarosław Kiryk /2:09.50/ 12 pkt
4. SP nr 11 op. Tomasz Sobański /2:11.59/ 10 pkt
5. SP nr 5 op. Agnieszka Kusiak /2:12.39/ 9 pkt
SP nr 8 (08) op. Agnieszka Kargol-Sieraj /2:34.69/
6. SP nr 1 op. Juliusz Mulak /3:14.66/ 8 pkt

Do zawodów rejonowych kwalifikują się dwie najszybsze sztafety:
Dziewczęta: SP nr 8 i SP nr 5
Chłopcy: SP nr 8 i SP nr 4

Zawody indywidualne:

50 m stylem motylkowym dziewcząt

1. Klaudel Joanna SP nr 5 - 0:55.28  3pkt
2. Wyrostek Eliza SP nr 8 - 0:57.58  2pkt
3. Ślimak Lena SP nr 8 - 1:02.30  1pkt

50 m stylem motylkowym chłopców

1. Szymański Michał SP nr 8 0:46.24  3pkt
2. Dybała Filip SP nr 8 0:59.51  2pkt
3. Berg Aleksander SP nr 8 1:01.36  1pkt

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

1. Ćwiek Angelika SP nr 8 0:44.08  13pkt
2. Farfos Kinga SP nr 8 0:45.71  12pkt
3. Wdowiak Wiktoria SP nr 5 0:53.78  11pkt
4. Koziej Patrycja SP nr 5 0:54.99  10pkt
5. Górecka Aleksandra SP nr 5 0:58.84  9pkt
6. Wrońska Nikola SP nr 8 1:03.86  8pkt
7. Babicz Iga SP nr 11 1:05,36  7pkt
8. Bielecka Julia SP nr 1 1:06,89  6pkt
9. Kędzierawska Natalia SP nr 7 1:10.25  5pkt
10. Cichosz Kinga SP nr 1 1:13.04  4pkt
11. Piekło Małgorzata SP nr 7 1:15.99  3pkt
12. Kloc Julia SP nr 11 1:31,28  2pkt
11. Jarmoła Kornelia SP nr 7 1:33.96  1pkt

50 m stylem grzbietowym chłopców

1. Gębicki Jakub SP nr 8 0:39.83  9pkt
2. Pękała Mateusz SP nr 8 0:43.14  8pkt
3. Leśniak Jan SP nr 7 0:48.15  7pkt
4. Kiryk Maciej SP nr 4 0:51.16  6pkt
5. Miedziany Aleks SP nr 8 0:52.29  5pkt
6. Zalewski Michał SP nr 5 0:53.92  4pkt
7. Szczablewski Karol SP nr 7 0:55.72  3pkt
8. Kargul Jakub SP nr 5 0:58.11  2pkt
9. Sadowski Sebastian SP nr 5 1:01.46  1pkt
PK Niemirowski Dominik SP nr 8 0:52.42  
PK Folusz Jan SP nr 8 0:54.10  

50 m stylem klasycznym dziewcząt

1. Łydzińska Kamila SP nr 8 0:47.88  10pkt
2. Charczuk Eliza SP nr 8 0:53.68  9pkt
3. Wróblewska Julia SP nr 8 0:55.01  8pkt
4. Górska Kinga SP nr 11 1:00.59  7pkt
5. Joachimowicz Patrycja SP nr 11 1:02,41  6pkt
6. Krupa Wiktoria SP nr 5 1:02.49  5pkt
7. Jeleniewska Julia SP nr 3 1:02.58  4pkt
8. Klejmont Julia SP nr 5 1:16.04  3pkt
9. Radelczuk Julia SP nr 3 1:17.35  2pkt
10. Król Nikola SP nr 5 1:30.77  1pkt
PK Skrzypak Julia SP nr 5 1:40.15  

50 m stylem klasycznym chłopców

1. Borowiec Iwo SP nr 8 0:50.54  8pkt
2. Kowalski Olaf SP nr 8 0:50.54  7pkt
3. Woś Mateusz SP nr 11 0:50.83  6pkt
4. Gołębiowski Szymon SP nr 8 0:58.55  5pkt
5. Kułaga Mateusz SP nr 2 1:00.36  4pkt
6. Czerwonka Miłosz SP nr 11 1:16.23  3pkt
7. Zając Filip SP nr 5 1:21.00  2pkt
8.Guz Antoni SP nr 5 1:25.87  1pkt

50 m stylem dowolnym dziewcząt

1. Tabor Aleksandra SP nr 8 0:37.52  13pkt
2. Kołtun Martyna SP nr 5 0:41.27  12pkt
3. Krzywicka Zuzanna SP nr 8 0:43.60  11pkt
4. Sokołowska Anna SP nr 5 0:44.31  10pkt
5. Lipiak Agata SP nr 5 0:44.90  9pkt
6. Bochen Zuzanna SP nr 3 0:47.59  8pkt
7. Kamińska Gabriela SP nr 11 0:50.39  7pkt
8. Tywoniuk Weronika SP nr 8 0:52.02  6pkt
9. Rybak Dorota SP nr 1 1:00.91  5pkt
10. Zalewska Aleksandra SP nr 3 1:03.03  4 pkt
11 Bartochowska Agata SP nr 11 1:03.57  3pkt
12. kość Aleksandra SP nr 11 1:08.06  2pkt
13.Kość Maja SP nr 3 1:18.51  1pkt
PK Panasiuk Agata SP nr 5 0:45.98  
PK Dudziak Zofia SP nr 5 0:56.15  

50 m stylem dowolnym chłopców

1. Morlewski Kacper SP nr 8 0:34.43  16pkt
2. Gębicki Bartosz SP nr 8 0:36.60  15pkt
3. Łopucki Jakub SP nr 8 0:40.19  14pkt
4. Jeleń Igor SP nr 4    0:43.60  13pkt
5. Stopa Konrad SP nr 3 0:44.16  12pkt
6. Gruszka Dawid SP nr 7 0:47.16  11pkt
7. Terpiłowski Jakub SP nr 11 0:50.34  10pkt
8. Cichocki Mateusz SP nr 5 0:51,63  9pkt
9. Woś Paweł SP nr 11 0:52,38  8pkt
10. Majówka Kacper SP nr 4 0:52.48  7pkt
11. Guz Filip SP nr 5 0:53,42  6pkt
12. Puszkowski Sylwester SP nr 11 0:56,51  5pkt
13. Huszcz Szymon SP nr 3 1:03,32  4pkt
14. Watras Bartłomiej SP nr 7 1:05,88  3pkt
15. Jabłoński Maciej SP nr 5 1:06,25  2pkt
16. Guz Mateusz SP nr 3 1:06,55  1pkt
PK. Sapiaszko Michał SP nr 8 0:45,60  
PK Raćkowicz Maciej SP nr 8 0:46,61  
PK Różycki Marek SP nr 8 0:49,86  

Punktacja indywidualna dziewczęta:

1. SP nr 8 op. Agnieszka Kargol-Seraj 93 pkt – 16pkt
2. SP nr 5 op. Agnieszka Kusiak 73 pkt – 14pkt
3. SP nr 11 op. Tomasz Sobański 34 pkt – 12pkt
4. SP nr 3 op. Katarzyna Ogrodnik  19 pkt – 10pkt
5. SP nr 1 op. Juliusz Mulak 15 pkt –  9pkt
6. SP nr 7 op. Jarosław Kiryk 8 pkt –  8pkt

Punktacja indywidualna chłopcy:

1. SP nr 8 op. Piotr Sadura 93 pkt – 16pkt
2. SP nr 11 op. Tomasz Sobański 34 pkt – 14pkt
3. SP nr 5 op. Agnieszka Kusiak 27 pkt – 12pkt
4. SP nr 4 op. Stafijowski Dariusz 26 pkt – 10pkt
5. SP nr 7 op. Jarosław Kiryk 24 pkt –  9pkt
6. SP nr 3 op. Katarzyna Ogrodnik 17 pkt – 8pkt
7. SP nr 2 op. Edyta Gołębiowska 4 pkt –  7pkt

Do zawodów rejonowych kwalifikuje się 3 najlepszych zawodników w danej konkurencji

Sędzia główny: Mariusz Raćkowicz

Prezes MSZS w Chełmie
mgr. Marian Sikorski