Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Komunikat Miejskich Igrzysk Dzieci
w sztaf. pływackich oraz startach ind. - 29.05.2018 r.- I LO w Chełmie

Sztafeta pływacka 6 x 25m dziewcząt rocznik 2005 i młodsze

1. SP nr 8 Chełm I /op. Piotr Sadura/ - 1:45.94 -  16 pkt
2. SP nr 5 Chełm /op. Jarosław Rafalski/ - 1:59.16 – 14 pkt     
   SP nr 8 Chełm II /op. Piotr Sadura/ - 2:05.78
   SP nr 8 Chełm III /op. Anna Chochoł/ - 2:14.45
3. SP nr 1 Chełm /op. Juliusz Mulak/ - 3:05.75 – 12 pkt

Sztafeta pływacka 6 x 25m chłopców rocznik 2005 i młodsi

1. SP nr 8 Chełm I /op. op. Piotr Sadura/ - 1:31.06 -  16 pkt
SP nr 8 Chełm II /op. op. Piotr Sadura/ - 1:53.68
SP nr 8 Chełm III /op. op. Mariusz Raćkowicz/ - 2:00,34
2. SP nr 5 Chełm /op. op. Jarosław Rafalski/ - 2:27.84 – 14 pkt     
3. SP nr 1 Chełm /op. op. Juliusz Mulak/ - 2:49.57 – 12 pkt

Do zawodów rejonowych kwalifikują się dwie najszybsze sztafety

50 m stylem motylkowym dziewcząt

1. Wróbel Małgorzata    SP nr 8 Chełm    0:54.83        3
2. Wyrostek Eliza    SP nr 8 Chełm    0:57.28        2
3. Ślimak Lena        SP nr 8 Chełm    0:58.69        1

50 m stylem motylkowym chłopców

1. Szymański Michał    SP nr 8 Chełm    0:41.14        3
2. Dybała Filip        SP nr 8 Chełm    0:51.04        2
3. Berg Aleksander    SP nr 8 Chełm    0:54.87        1

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

1.  Farfos Kinga    SP nr 8 Chełm    0:44.06     7
2.  Ćwiek Angelika    SP nr 8 Chełm    0:44.28        6
3.  Wdowiak Wiktoria    SP nr 5 Chełm    0:50.53        5
4.  Koziej Patrycja    SP nr 5 Chełm    0:51.69        4
   Wyrostek Natalia    SP nr 8 Chełm    0:52.09        3
   Żelaźnicka Nikola    SP nr 8 Chełm    0:52.64        pk
   Łopuszyńska Aleksandra SP nr 8 Chełm    0:53,94        pk
   Urban Wiktoria    SP nr 8 Chełm    1:01,34        pk
5. Górecka Aleksandra    SP nr 5 Chełm    1:02.16        2
6.Rafalska Angelika    SP nr 5 Chełm    1:02.72        pk
7.Jarmoła Kornelia    SP nr 7 Chełm    1:19.65        1

50 m stylem grzbietowym chłopców

1. Gębicki Jakub    SP nr 8 Chełm    0:40.80        6
2. Pękała Mateusz    SP nr 8 Chełm    0:42.43        5
3. Sapiaszko Michał    SP nr 8 Chełm    0:44.16        4
   Raćkowicz Maciej    SP nr 8 Chełm    0:48.63        pk
   Niemirowski Dominik    SP nr 8 Chełm    0:52.02        pk
   Nowak Dorian        SP nr 8 Chełm    0:52.14        pk
4. Kargul Jakub        SP nr 5 Chełm    0:57.04        3
5. Pogoda Jakub        SP nr 7 Chełm    0:59.07        2
6. Jagiełło Wiktor    SP nr 7 Chełm    1:01.46        1

50 m stylem klasycznym dziewcząt

1. Łydzińska Kamila    SP nr 8 Chełm    0:46.35        6
2. Charczuk Eliza    SP nr 8 Chełm    0:52.24        5
3. Wróblewska Julia    SP nr 8 Chełm    0:54.65        4
4. Krupa Wiktoria    SP nr 5 Chełm    1:07.25        3
5. Cichosz Kinga    SP nr 1 Chełm    1:11,08        2
6. Marek Karolina    SP nr 5 Chełm    1:16.82        1

50 m stylem klasycznym chłopców

1. Kowalski Olaf    SP nr 8 Chełm    0:48.24        4
2. Borowiec Iwo        SP nr 8 Chełm    0:51.80        3
3. Miedziany Aleks    SP nr 8 Chełm    1:00.21        2
4. Zając Filip        SP nr 5 Chełm    1:27.51        1

50 m stylem dowolnym dziewcząt

1. Kołtun Martyna    SP nr 5 Chełm    0:36.62        7
2. Tabor Aleksandra    SP nr 8 Chełm    0:37.28        6
3. Krzywicka Zuzanna    SP nr 8 Chełm    0:41.26        5
4. Sokołowska Anna     SP nr 5 Chełm    0:41.86        4
5. Panasiuk Agata    SP nr 5 Chełm    0:44.29        3
6. Popielnicka Natalia    SP nr 8 Chełm    0:47.78        2
7. Buczkowska Dominika    SP nr 1 Chełm    0:55.43        1

50 m stylem dowolnym chłopców

1. Gębicki Bartosz    SP nr 8 Chełm    0:34.36        5
2. Morlewski Kacper    SP nr 8 Chełm    0:34.66        4
3. Łopucki Jakub    SP nr 8 Chełm    0:38.96        3
   Różycki Marek    SP nr 8 Chełm    0:44.92        pk
4. Cichocki Mateusz    SP nr 5 Chełm    0:46.29        2
6. Jabłonski Maciej    SP nr 5 Chełm    1:01.54        1

Punktacja miejska dziewczęta sztafety

1. SP  nr 8 CHEŁM /op. Piotr Sadura/ 50 pkt – 16pkt
2. SP  nr 5 CHEŁM /op. Jarosław Rafalski/ 29 pkt – 14pkt
3. SP  nr 1 CHEŁM /op. Juliusz Mulak/ 3pkt – 12pkt
4. SP  nr 7 CHEŁM /op.  Dorota Czerniakiewicz/ 1 pkt –10 pkt

Punktacja miejska dziewczęta indywidualnie

1. SP  nr 8 CHEŁM /op. Piotr Sadura/ 50 pkt – 16pkt
2. SP  nr 5 CHEŁM /op. Jarosław Rafalski/ 29 pkt – 14pkt
3. SP  nr 1 CHEŁM /op. Juliusz Mulak/ 3pkt – 12pkt
4. SP  nr 7 CHEŁM /op. Dorota czerniakiewicz/ 1 pkt –10 pkt

Punktacja miejska chłopcy sztafety

1. SP  nr 8 CHEŁM /op. Piotr Sadura/ 16 pkt
2. SP  nr 5 CHEŁM /op. Jarosław Rafalski/ 14 pkt
3. SP  nr 1 CHEŁM /op. Juliusz Mulak/ 12 pkt

Punktacja miejska chłopcy indywidualnie

1. SP  nr 8 CHEŁM /op. Piotr Sadura/ 42 pkt – 16pkt    
2. SP  nr 5 CHEŁM /op. Jarosław Rafalski/ 7 pkt – 14pkt
4. SP  nr 7 CHEŁM /op. Dorota Czerniakiewicz/ 4 pkt – 10pkt

Do zawodów rejonowych kwalifikuje się 3 najszybszych uczniów. Sędzia główny: Mariusz Raćkowicz

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski