Dzisiaj jest: 16 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław

Komunikat Miejskich Igrzysk Dzieci
w sztaf. pływackich oraz startach ind. - 8.11.2018 r.- I LO w Chełmie

Sztafeta pływacka 6 x 25m dziewcząt rocznik 2006 i młodsze

1. SP nr 8 Chełm  I /op. Dariusz Waleńciuk/ - 1:56.31 -  16 pkt
2. SP nr 5 Chełm /op. Jarosław Rafalski/ - 2:00.78 – 14 pkt     
SP nr 8 Chełm II /op. Dariusz Waleńciuk/ - 2:03.69
3. SP nr 11 Chełm /op. Jolanta Lewczuk/ - 2:48.46 – 12 pkt
4. SP nr 4 Chełm /op. Dariusz Stafijowski/ - 2:50.18 – 10 pkt
5. SP nr 3 Chełm /op. Katarzyna Paluch-Ogrodnik/ - 2:51.38 –   9 pkt
6. SP nr 7 Chełm /op. Dorota Czerniakiewicz/ - 2:54.03 –   8 pkt
7. SP nr 1 Chełm /op. Monika Wawryniuk/ - 3:07.43 –   7 pkt

Sztafeta pływacka 6 x 25m chłopców rocznik 2006 i młodsi

1. SP nr 8 Chełm I /op. Mariusz Koniuszewski/ - 1:38.10 -  16 pkt
SP nr 8 Chełm II /op. Mariusz Koniuszewski/ - 2:00,81  
2. SP nr 5 Chełm /op. Agnieszka Kusiak/ - 2:14.14 – 14 pkt     
3. SP nr 7 Chełm /op. Dorota Czerniakiewicz/ - 2:19.89 – 12 pkt
4. SP nr 11 Chełm /op. Jolanta Lewczuk/ - 2:28.86 – 10 pkt
5. SP nr 4 Chełm /op. Dariusz Stafijowski/ - 2:55.36 –   9 pkt
6. SP nr 1 Chełm /op. Monika Wawryniuk/ - 2:58.35 –   8 pkt

Do zawodów Rejonowych kwalifikują się dwie najlepsze  sztafety

50 m stylem motylkowym dziewcząt

1. Klaudel Joanna    SP nr 5 Chełm    0:54.99        21

50 m stylem motylkowym chłopców

1. Różycki Marek    SP nr 8 Chełm    0:56.00        18

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

1. Zacharczuk Kinga    SP nr 8 Chełm    0:48.08     21
2. Koziej Patrycja    SP nr 5 Chełm    0:49.51        20
3. Kosarska Laura    SP nr 8 Chełm    0:50.53        19
4. Łopuszyńska Aleksandra    SP nr 8 Chełm    0:50.71        18
5. Górecka Aleksandra    SP nr 5 Chełm    0:55.96        17
6. Król Nikola    SP nr 5 Chełm    0:59.01        16
7. Rączkowska Julia    SP nr 3 Chełm    1:00,07        15
8. Zarek Zofia    SP nr 7 Chełm    1:00,38        14
9. Musiatowicz Amelia    SP nr 7 Chełm    1:04.08        13
10.Zarek Liliana     SP nr 7 Chełm    1:05.14        12
11. Bielecka Julia    SP nr 1 Chełm    1:05.54        11
12. Hanc Karolina    SP nr 1 Chełm    1:09.91        10
13. Sawicz Natalia    SP nr 1 Chełm    1:10.93          9

50 m stylem grzbietowym chłopców

1. Gębicki Jakub    SP nr 8 Chełm    0:37.37        18
2. Sapiaszko Michał    SP nr 8 Chełm    0:38.87        17
3. Muniak Karol    SP nr 8 Chełm    0:54.32        16
4. Radzięńczak kacper    SP nr 4 Chełm    0:55.93        15
5. Orzędowski Jakub    SP nr 7 Chełm    0:56.45        14
6. Foryś Marcel    SP nr 4 Chełm    0:56.91        13
7. Foryś Wiktor    SP nr 4 Chełm    0:57.39        12
8. Skiba Oskar    SP nr 5 Chełm    0:58.07        11
    Łydziński Patryk    SP nr 8 Chełm    1:00.80        
 9.Krawczyński Marcel    SP nr 5 Chełm    1:03.65         10
10.Chorągiewicz Paweł    SP nr 5 Chełm    1:05.72           9
11.Wójcik Szymon    SP nr 7 Chełm    1:06.24           8
12.Żółtek Michał     SP nr 11 Chełm    1:10.96           7
13.Sawicz Bartosz    SP nr 1 Chełm    1:13.36           6
14.Zduńczuk Paweł    SP nr 7 Chełm    1:15.45           5

50 m stylem klasycznym dziewcząt

1. Łydzińska Kamila    SP nr 8 Chełm    0:46.29        21
2. Wyrostek Natalia    SP nr 8 Chełm    1:05.26        20
3. Skrzypczak Nikola    SP nr 5 Chełm    1:10.99        19
4. Klejmont Julia    SP nr 5 Chełm    1:11.59        18
5. Zalewska Aleksandra    SP nr 3 Chełm    1:16,69        17
6. Cichosz Kinga    SP nr 1 Chełm    1:17.23        16

50 m stylem klasycznym chłopców

1. Borowiec Iwo    SP nr 8 Chełm    0:42.25        18
2. Miedziany Aleks    SP nr 8 Chełm    0:57.57        17
3. Nowak Dorian    SP nr 8 Chełm    1:02.72        16
4. Sadowski Sebastian    SP nr 5 Chełm    1:06.99        15
5. Szopiński Konrad    SP nr 1 Chełm    1:11.58        14

50 m stylem dowolnym dziewcząt

1. Lipiak Agata    SP nr 5 Chełm    0:39.14        21
2. Zduńczuk Wiktoria    SP nr 8 Chełm    0:40.16        20
3. Panasiuk Agata    SP nr 5 Chełm    0:41.92        19
4. Żelaźnicka Nikola    SP nr 8 Chełm    0:46.80        18
5. Waszczuk Alicja    SP nr 8 Chełm    0:46.92        17
6. Rybak Dorota    SP nr 1 Chełm    0:59.07        16
7. Piekło Małgorzata    SP nr 7 Chełm    1:00.71        15
8. Jarmoła Kornelia    SP nr 7 Chełm    1:03.88        14
9.Wędzina Wiktoria    SP nr 3 Chełm    1:07.28        13
10.Ślusarczyk Nikola    SP nr 7 Chełm    1:24.07        12

50 m stylem dowolnym chłopców

1. Gębicki Bartosz    SP nr 8 Chełm    0:32.86        18
2. Sędłak Olgierd    SP nr 8 Chełm    0:39.51        17
3. Raćkowicz Maciej    SP nr 8 Chełm    0:40.28        16
Korniszuk Konrad    SP nr 8 Chełm   0:42.46        
4. Wiczuk Kacper    SP nr 7 Chełm    0:42.85        15
5. Gruszka Dawid    SP nr 7 Chełm    0:43.11        14
6. Zalewski Michał    SP nr 5 Chełm    0:45.48        13
   Raszczepkin Aleksander    SP nr 8 Chełm    0:45.49        
7. Woś Paweł    SP nr 11 Chełm    0:50.67        12
8. Olszamowski Krzysztof    SP nr 11 Chełm    0:51.26        11
9. Jagiełło Wiktor    SP nr 7 Chełm    0:54.89        10
10. Guz Antoni    SP nr 5 Chełm    0:55.07          8
11. Sokołowski Rafał    SP nr 5 Chełm    0:59.58          7

Do zawodów Rejonowych kwalifikuje się 3 najszybszych  uczniów

Punktacja miejska dziewczęta indywidualnie

1. SP nr 8 CHEŁM /op. Dariusz Walenciuk/  154 pkt – 16pkt
2. SP nr 5 CHEŁM /op. Jarosław Rafalski/  151 pkt – 14pkt
3. SP nr 7 CHEŁM /op. Dorota czerniakiewicz/ 80 pkt – 12 pkt
4. SP nr 1 CHEŁM /op. Wawryniuk Monika/  62pkt –  10pkt
5. SP nr 3 CHEŁM /op. Katarzyna. Paluch-Ogrodnik/   45pkt –  9pkt

Punktacja miejska chłopcy indywidualnie

1. SP nr 8 CHEŁM /op. Mariusz Koniuszewski/  171 pkt – 16pk
2. SP nr 5 CHEŁM /op. Jarosław Rafalski/  73 pkt – 14pkt
3. SP nr 7 CHEŁM /op. Dorota Czerniakiewicz/  66 pkt – 12pkt
4. SP nr 4 CHEŁM  /op. Dariusz Stafijowski/   40 pkt – 10pkt
5. SP nr 11 CHEŁM /op. Jolanta Lewczuk/  30 pkt –   9pkt
6. SP nr 1 CHEŁM /op. Monika Wawryniuk/  20pkt –    8pkt

Zawody Rejonowe odbędą się w dniu 20.11.br. w Świdniku. Zawodników nagrodzono dyplomami. Zwycięski zespół nagrodzono pucharem.

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski