Dzisiaj jest: 15 Listopad 2019    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Albert, Leopold

Komunikat Końcowy Igrzysk Dzieci
indywidualny tenis stołowy dz. i chł. - 08.10.2019 r., ZSEiT Chełm

DZIEWCZĘTA  

1. Romanowska Lena      SP nr 7
2. Buska Patrycja            SP nr 1
3.Kędzia Wiktoria             SP nr 3
4. Szajner Zofia                SP nr 1
5-6. Walczuk Wiktoria       SP nr 1
5-6. Szewczyk Anna           SP nr 1
7-8. Hawryluk Marta          SP nr 11
7-8. Misiura Nikola             SP nr 11

Punktacja drużynowa

1. SP nr 1       19pkt / op. Marta Czerpak/ 16 pkt.
2.  SP nr 7        8 pkt / op. Piotr Kapeluszny/ 14 pkt.
3. SP nr 3         6 pkt / op. Urszula Grzywna/ 12 pkt.
4. SP nr 11       3 pkt / op. Dariusz Grabczuk/ 10 pkt.

CHŁOPCY.

1 Kalinowski Przemysław      SP nr 3
2. Mróz Szymon                     SP nr 3
3. Rezmer Jakub                    SP nr 2
4. Czyż Oliwier                       SP nr 4
5-6. Pietrewicz Kacper            SP nr 1
5-6. Kędzia Mateusz                SP nr 3
7-8. Dżman Marcel                  SP nr 4
7-8. Grotnik Jakub                   SP nr 3
9-12. Wilkołak Jakub               SP nr 3
9-12. Bis Hubert                       SP nr 4
9-12. Bataszew Oliwier            SP nr 1
9-12. Drewniak Mateusz          SP nr 11
13-16. Błaszczak Konrad         SP nr 2
13-16. Soroka Franciszek       SP nr 11
13-16. Wurszt Dawid               SP nr 2
13-16. Pietryka Łukasz            SP nr 2
17-19. Głuch Hubert                 SP nr 11
17-19. Pulik Dawid                   SP nr 1
17-19. Pędzia Dawid               SP nr 1

Punktacja drużynowa

1. SP nr 3      61 pkt / op. Urszula Grzywna         16 pkt.
2. SP nr 4      38 pkt / op. Dariusz Stafijowski      14 pkt.
3. SP nr 2      33,5 pkt / op. Edyta Gołębiowska      12 pkt.
4. SP nr 1      28 pkt / op. Marta Czerpak              10 pkt.
5. SP nr 11    16,5 pkt / op. Dariusz Grabczuk           9 pkt.

Do zawodów Rejonowych w Spiczynie w dniu 23.10 2019 r awansuje czterech pierwszych zawodników. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Dyrekcji i nauczycielom wychowania fizycznego  ZSEiT w Chełmie za  udostępnienie obiektów sportowych i pomoc w organizacji zawodów.

Prezes MSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski