Dzisiaj jest: 23 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech

Komunikat Miejskich Igrzysk Młodzieży
w sztafetach pływackich i startach indywidualnych - Chełmski Park Wodny, 8.11.2017 r.

Sztafety 6x25m st. dowolnym dziewcząt

1.  SP nr 11 CHEŁM - op. Piotr Jabłoński /1:51,82/ - 16 pkt
2.  SP nr 8 CHEŁM - op. Mariusz Raćkowicz /1:53,26/ - 14 pkt
3.  SP nr 7 CHEŁM - op. Ewa Wierzbicka /2:06,63/ - 12 pkt
4.  SP nr 1 CHEŁM - op. Juliusz Mulak /2:46,24/ - 10 pkt

Sztafety 6x25m st. dowolnym chłopców

1.  SP nr 8 CHEŁM - op. Mariusz Raćkowicz /1:26,98/ - 16 pkt
2.  SP nr 11 CHEŁM - op. Piotr Jabłoński /1:30,89/ - 14 pkt  
3.  SP nr 7 CHEŁM - op. Ewa Wierzbicka /1:58,53/ - 12 pkt
4.  Sp nr 1 CHEŁM - op. Juliusz Mulak /2:23,60/ - 10 pkt

awans do zawodów rejonowych uzyskały po 2 sztafety najlepsze sztafety

50m st. grzbietowym dziewcząt

1.  Barabas Paulina /SP 11 Chełm/ - 0:43,72 - 6pkt
2.  Tokarska Klaudia /SP 11 Chełm/ - 0:48,06 - 5pkt
3.  Szczablewska Anna /SP 7 Chełm/ - 0:51,51 - 4pkt
4.  Kędzierawska Julia /SP 7 Chełm/ - 0:51,84 - 3pkt
5.  Kudelska Martyna /SP 8 Chełm/ - 0:55,04 - 2pkt
6.  Arabas Julia /SP 7 Chełm/ - 0:54,01 - 1pkt

50m st. grzbietowym chłopców

1.  Cukrowski Błażej /SP 11 Chełm/ - 0:40,10 - 4pkt
2.  Wygadańczuk Jakub /SP 8 Chełm/ - 0:43,38 - 3pkt
3.  Poźniak Kacper /SP 11 Chełm/ - 0:44,46 - 2pkt
4.  Kołaczkowski Łukasz /SP 8 Chełm/ - 0:44,50 - 1pkt  

50m st. klasycznym dziewcząt

1.  Oleksiejuk Nikola /SP 8 Chełm/ - 0:42,85 - 4pkt
2.  Siatka Alicja /SP 8 Chełm/ - 0:43,73 - 3pkt
3.  Kazaren Greta /SP 1 Chełm/ - 1:09,71 - 2pkt
4.  Grzywaczewska Anna /SP 1 Chełm/ - 1:20,73 - 1pkt

50m st. klasycznych chłopców

1.  Półtorak Patryk /SP 8 Chełm/ - 0:34,26 - 6pkt
2.  Blinowski Mateusz /SP 11 Chełm/ - 0:41,18 - 5pkt
3.  Bucior Jakub /SP 8 Chełm/ - 0:43,42 - 4pkt
4.  Iwańczuk Krzysztof /SP 11 Chełm/ - 0:44,23 - 3pkt
5.  Różycki Maciej /SP 8 Chełm/ - 0:45,97 - 2pkt
6.  Matuła Jakub /SP 1 Chełm/ - 0:53,86 - 1pkt

50m st. dowolnym dziewcząt

1.  Kozłowska Oliwia /SP 8 Chełm/ - 0:37,55 - 7pkt
2.  Sionkowska Kamila /SP 11 Chełm/ - 0:38,84 - 6pkt
3.  Jarmoła Oliwia /SP 7 Chełm/ - 0:40,66 - 5pkt
4.  Odrzywolska Dominika /SP 7 Chełm/ - 0:41,78 - 4pkt
5.  Sapiaszko Aleksandra /SP 11 Chełm/ - 0:46,21 - 3pkt
6.   Krynicka Zuzanna /SP 1 Chełm/ - 0:52,96 - 2pkt
7.  Oleszczuk Martyna /SP 1 Chełm/ - 1:08,78 - 1pkt

50m st. dowolnym chłopców

1.  Śluz Norbert /SP 8 Chełm/ - 0:32,70 - 9pkt
2.  Russo Luca /SP 11 Chełm/ - 0:32,81 - 8pkt
3.  Żelaźnicki Szymon /SP 11 Chełm/ - 0:35,08 - 7pkt
4.  Czechowski Igor /SP 7 Chełm/ - 0:36,36 - 6pkt
5.  Gałan Oliwier /SP 7 Chełm/ - 0:39,05 - 5pkt
6.  Stepaniuk Dominik /SP 8 Chełm/ - 0:39,72 - 4pkt
7.  Salewski Dawid /SP 8 Chełm/ - 0:42,87 - 3pkt
8.  Jasiński Hubert /SP 1 Chełm/ - 0:43,53 - 2pkt
9.  Warchoł Oliwier /SP1 Chełm/ - 0:53,87 - 1pkt
10.  Radzikowski Oliwier /SP 8 Chełm/ - 0:43,45 - PK

50m st. motylkowym dziewcząt

1.  Auguściuk Weronika /SP 8 Chełm/ - 0:44,00 - 1pkt

50m st. motylkowym chłopców

1.  Janiczuk Patryk /SP 8 Chełm/ - 0:27,57 - 1pkt

awans do zawodów rejonowych uzyskała pierwsza trójka z każdego stylu

Punktacja miejska dziewczęta  indywidualnie

1.  SP nr 11 CHEŁM /op. Piotr Jabłoński/ 20 pkt – 16pkt
2.  SP nr 8 CHEŁM /op. Mariusz Raćkowicz/ 16 pkt – 12pkt
3.  SP nr 7 CHEŁM /op. Ewa Wierzbicka/ 17 pkt – 14pkt
4.  SP nr 1 CHEŁM /op. Juliusz Mulak/ 5 pkt – 10pkt

Punktacja miejska chłopcy indywidualnie

1.  SP nr 8 CHEŁM /op.  Mariusz Raćkowicz/ 32 pkt – 16pkt
2.  SP nr 11 CHEŁM /op. Piotr Jabłoński/ 29 pkt – 14pkt
3.  SP nr 7 CHEŁM /op. Ewa Wierzbicka/ 11 pkt – 12pkt
4.  SP nr 1 CHEŁM /op. Juliusz Mulak/ 4 pkt – 10pkt

sędzia główny
Mariusz Raćkowicz