Dzisiaj jest: 20 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego

Komunikat XXVII Biegu Niepodległości - Igrzyska Młodzieży
Chełm dn. 09.11.2017

Igrzyska Młodzieży - 2002 -2004:

Dziewczęta - 800 m:
     Nazwisko    imię    Rok ur.    Szkoła    pkt
1.    Mil    Julia    2004    SP5    10
2.    Oleksiejuk    Nikola    2004    SP8    9
3.    Korchut    Katarzyna    2002    SP11    8
4.    Kapica    Angelika    2002    SP1    6
5.    Woźniak    Oliwia    2004    SP11    6
6.    Kubiak    Wiktoria    2004    SP5    6
7.    Klempka    Kinga    2004    SP5    6
8.    Arabas    Julia    2002    SP7    6
9.    Blicharz    Julia    2003    SP11    4
10.    Barabas    Paulina    2003    SP11    4
11.    Gromadzka    Oliwia    2004    SP5    4
12.    Lipska    Weronika    2004    SP11    4
13.    Siatka    Alicja    2003    SP8    4
14.    Panas    Natalia    2004    SP3    4
15.    Grela    Oliwia    2004    SP5    4
16.    Dacka    Kaja    2004    SP5    3
17.    Niemczuk    Gabriela    2002    SP11    3
18.    Betiuk    Hanna    2003    SP11    3
19.    Wanarska    Weronika    2004    SP5    3
20.    Olifirowicz    Julia    2003    SP11    3
21.    Kasperska    Patrycja    2004    SP8    3
22.    Zając    Zuzanna    2004    SP5    3
23.    Zuzańska    Agata    2003    SP8    3
24.    Chwesiuk    Hanna    2004    SP11    3
25.    Dyjak    Wiktoria    2002    SP1    3
26.    Gawdzińska    Kaja    2002    SP1    2
27.    Kupracz    Natalia    2004    SP4    2
28.    Strkowska    Dominika    2002    SP8    2
29.    Jarmoła    Oliwia    2002    SP7    2
30.    Szeptuch    Natalia    2002    SP8    2
31.    Orłowska    Alicja    2004    SP4    2
32.    Studzińska    Nikola    2004    SP4    2
33.    Kwiatkowska    Weronika    2003    SP7    2
34.    Szczablewska    Ania    2003    SP7    2
35.    Staniak    Julia    2003    SP7    2
36.    Siatka    Milena    2004    SP7    1
37.    Skierewska    Nikola    2005    SP1    1
38.    Czerniakiewicz    Agnieszka    2004    SP7    1
39.    Betiuk    Zuzanna    2003    SP11    1
40.    Kamińska    Eliza    2004    SP3    1
41.    Szurma    Katarzyna    2003    SP11    1
42.    Kasperska    Paulina    2004    SP8    1
43.    Kozak    Liwia    2003    SP11    1
44.    Bochyńska    Dominik    2004    SP8    1
45.    Piątkiewicz    Oliwia    2002    SP8    1
46.    Pyetak    Weronika    2003    SP11    1
47.    Misan    Zuzanna    2003    SP1    1
48.    Popek    Oliwia    2002    SP8    1
49.    Nadworska    Wiktoria    2004    SP8    1
50.    Małyszek    Agata    2003    SP7    1
51.    Maik    Martyna    2003    SP11    
52.    Koziek    Agata    2003    SP8    
53.    Przybylska    Karolina    2002    SP8    
54.    Jędrzejewska    Weronika    2002    SP8    
55.    Janiczuk    Anita    2004    SP8    
56.    Kraska    Joanna    2003    SP7    
57.    Rząd    Katarzyna    2003    SP1    
58.    Michałowska    Zuzanna    2004    SP1    
59.    Aponiak    Anita    2004    SP1    
60.    Krawczyk    Iga    2004    SP11    
61.    Porch    Monika         SP11    
62.    Szaran    Anita    2003    SP11    
63.    Kusy    Zofia    2002    SP8    
64.    Mazurek    Zofia    2003    SP7    
65.    Stajniak    Julia    2003    SP7    
66.    Dąbska    Ola    2003    SP7    
67.    Pejo    Lena    2003    SP7    
68.    Wójcik    Natalia    2002    SP8    
69.    Mrozowska    Klaudia    2003    SP7    
70.    Monastyrska    Julia    2003    SP7    

Klasyfikacja szkół
1-2.    SP5    42    15 pkt.
1-2.    SP11    42    15 pkt.
3.    SP8    28    12 pkt.
4.    SP7    17    10 pkt.
5.    SP1    13    9 pkt.
6.    SP4    6    8 pkt.
7.    SP3    5    7 pkt.

Igrzyska Młodzieży - 2002 -2004:

Chłopcy - 1000 m:
     Nazwisko    imię    Rok ur.    Szkoła
1.    Salewski    Dawid    2002    SP8
2.    Bataliński    Marcin    2002    SP7
3.    Pułajdomicz    Patryk    2003    G6
4.    Wdowiak    Jakub    2002    G6
5.    Krzowski    Dawid    2002    SP7
6.    Blinowski    Mateusz    2002    G6
7.    Dejneka    Bartosz    2002    G6
8.    Nyckel    Dawid    2002    SP7
9.    Ponikowski    Kewin    2002    G6
10.    Stachniuk    Sebasian    2002    SP8
11.    Szozda    Kacper    2002    G6
12.    Szewczak    Adam    2002    G6
13.    Mołodecki    Luiz    2003    G6
14.    Langiewicz    Filip    2003    G6
15.    Łuszczyk    Mateusz    2002    G1
16.    Jędruszak    Kacper    2002    G1
17.    Hojarski    Dominik    2002    SP8
18.    Oskierko    Dominik    2002    G1
19.    Dąbrowski    Piotr    2003    SP8
20.    Pietraszek    Krzysztof    2003    G6
21.    Wójcik    Mateusz    2002    G6
22.    Seniuk    Jakub    2002    G6
23.    Kołaczkowski    Łukasz    2003    SP8
24.    Korona    Dominik    2003    G6
25.    Szaja    Michał    2003    SP8
26.    Charczuk    Dawid    2003    SP8
27.    Zazula    Remigiusz    2003    SP
28.    Kuźmiński    Filip    2003    SP8
29.    Słotwiński    Karol    2004    SP8
30.    Bachyński    Paweł    2003    SP8
31.    Mazurek    Daniel    2003    G1
32.    Dytłow    Daniel         G1
33.    Olęder    Krzysztof    2002    G1
34.    Pendel    Karol    2004    SP3
35.    Grimm    Sebastian    2002    G1
36.    Karpiński    Jakub    2003    G6
37.    Greczkowski    Michał    2003    SP5
38.    Lechowski    Szymon    2003    G6
39.    Wiśniewski    Gabriel    2004    SP8
40.    Palec    Daniel    2002    SP7
41.    Bernacki    Adrian    2002    G1
42.    Gawdziński    Dawid    2004    G1
43.    Wolak    Jakub    2003    SP7
44.    Skobies    Marcel    2002    SP7
45.    Zalewski    Kamil    2004    SP3
46.    Pakuła    Jakub    2004    SP3
47.    Ścibak    Mateusz         SP8
48.    Sawicki    Jakub    2003    SP8
49.    Pietrzak    Jan    2002    G1
50.    Surdel    Daniel    2004    G1
51.    Maculewicz    Huber    2003    G7
52.    Pawluk    Maciej    2003    SP8
53.    Kolamon    Olgierd    2004    SP8
54.    Marek    Jakub    2003    G6
55.    Kociubowski    Jarek    2003    G1
56.    Koniuszewski    Mateusz    2004    SP8
57.    Płonkowski    Pomasz    2003    G6
58.    Polakowski    Maciej    2004    SP3
59.    Orzeł    Wiktor    2004    G1
60.    Pronczuk    Mateusz    2004    SP3
61.    Kublik    Filip    2004    G6
62.    Makowski    Eryk    2003    G1
63.    Kosowski    Kuba    2003    G1
64.    Mazurek    Mateusz    2003    SP8
65.    Kostecki    Michał    2004    G1
66.    Bucior    Jakub    2003    SP8
67.    Laskowski    Miłosz    2004    SP5
68.    Stepaniuk    Dominik    2002    SP8
69.    Bożyk    Krystian    2002    SP7
70.    Rożycki    Maciej    2003    SP8
71.    Zakrzewski    Jakub    2003    SP8
72.    Matejak    Huber    2003    SP8
73.    Becz    Dominik    2004    G6
74.    Ciąc    Damian    2004    SP8
75.    Ćwir    Jarosław    2003    SP7
76.    Wijckowski    Mateusz    2002    SP8
77.    Momot    Kamil    2002    SP8
78.    Głownia    Mateusz    2004    SP8
79.    Kamecki    Kamil    2003    SP8
80.    Siemczuk    Jakub    2004    SP8
81.    Bogdański    Mateusz    2002    SP8
82.    Gębicki    Jan    2004    SP8
83.    Hawryniuk    Szymon    2004    SP8
84.    Rogucki    Paweł    2004    SP8
85.    Stach    Kacper    2004    G6
86.    Pieńkowski    Łukasz    2003    G6
87.    Kudełko    Mateusz    2004    SP5
88.    Korczuk    Paweł    2004    G1
89.    Grzywacz    Paweł    2004    SP3
90.    Tywoniuk    Jakub    2003    SP7
91.    Wasyńczuk    Jędrzej    2003    SP7
92.    Soja    Eryk    2003    SP7
93.    Radzkowski    Oliwier    2003    SP8
94.    Pacześniak    Michał    2003    SP7
95.    Sulikowski    Krystian         SP8
96.    Chodora    Konrad    2003    G1
97.    Isdrzejewski    Natan    2004    SP8
98.    Kryłowicz    Alan    2004    SP8
99.    Szymański    Karol    2002    SP7
100.    Górnik    Jakub    2002    SP7
101.    Chwedorczuk    Dawid    2002    SP7
102.    Puchala    Jakub    2004    SP5
103.    Jaroszek    Grzegorz    2004    G6
104.    Kamiński    Arek    2004    G1
105.    Medoliński    Tomasz    2004    SP8
106.    Labiszak    Michał    2004    SP3
107.    Przybyłek    Kacper    2002    G1

Klasyfikacja szkół
1.    G6/SP11    60    16 pkt.
2.    SP8    37    14 pkt.
3.    SP7    24    12 pkt.
4.    G1/SP1    22    10 pkt.
5.    SP3    4    9 pkt.
6.    SP Żółtańce    2    
7.    SP5    1    8 pkt.