Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Komunikat Miejskich Igrzysk Młodzieży
w sztaf. pływackich oraz startach ind. - 29.05.2018 r.- I LO w Chełmie

6x25m st. dowolnym dziewcząt

1. SP nr 8 CHEŁM op. Mariusz Raćkowicz        1:49,44         16 pkt
2. SP nr 11 CHEŁM op. Piotr Jabłoński             1:54,08        14 pkt
3. SP nr 7 CHEŁM op. Dorota Czerniakiewicz        2:08,69        12 pkt
4. SP nr 1 CHEŁM op. Lidia Budzyńska            2;41,76        10 pkt

6x25m st. dowolnym chłopców

1. SP nr 8 CHEŁM op. Mariusz Raćkowicz        1:24,96         16 pkt
2. SP nr 11 CHEŁM op. Piotr Jabłoński            1;33,59        14 pkt  
3. SP nr 1 CHEŁM op. Lidia Budzyńska            1:52,49        12 pkt

awans do zawodów rejonowych uzyskały 2 sztafety


50m st. grzbietowym dziewcząt

1. Barabas Paulina            SP 11 Chełm        0:43,78        5
2. Tokarska Klaudia        SP 11 Chełm        0:46,33        4
3. Szczablewska Anna     SP 7 Chełm        0:50,66        3
4. Mazurek Jagoda        SP 7 Chełm        0:54,34        2
5. Kędzierawska Julia        SP 7 Chełm        1:09,64        1

50m st. grzbietowym chłopców

1. Cukrowski Błażej        SP 11 Chełm        0:40,02        5
2. Poźniak Kacper        SP 11 Chełm        0:41,85        4
3. Wygadańczuk Jakub    SP 8 Chełm        0:43,44        3
4. Pietrzak Jan            SP 1 Chełm        0:49,64        2
5. Sahadel Hubert        SP 7 Chełm        1:06,21        1

50m st. klasycznym dziewcząt

1. Oleksiejuk Nikola        SP 8 Chełm        0:40,94        4
2. Siatka Alicja        SP 8 Chełm        0:44,86        3
3. Kędzierawska Julia    SP 7 Chełm        1:00,14        2
4. Grzywaczewska Anna    SP 1 Chełm        1:01,82        1

50m st. klasycznych chłopców

1. Półtorak Patryk        SP 8 Chełm        0:33,54        6
2. Bucior Jakub            SP 8 Chełm        0:42,16        5
3. Blinowski Mateusz        SP 11 Chełm         0:42,37        4
4. Iwańczuk Krzysztof        SP 11 Chełm        0:44,18        3
5. Matuła Jakub            SP 1 Chełm        0:47,91        2
6. Gałan Oliwier            SP 7 Chełm        0:50,43        1

50m st. dowolnym dziewcząt

1. Kozłowska Oliwia        SP 8 Chełm        0:36,37        5
2. Sionkowska Kamila    SP 11 Chełm        0:39,87        4
3. Jarmoła Oliwia        SP 7 Chełm        0:41,14        3
4. Koguciuk Sandra        SP 1 Chełm        0:42,93        2
5. Skibińska Weronika    SP 1 Chełm        0:51,18         1

50m st. dowolnym chłopców

1. Śluz Norbert            SP 8 Chełm        0:31,76        8
2. Russo Luca            SP 11 Chełm        0:31,91        7
3. Stepaniuk Dominik        SP 8 Chełm        0:36,10        6
4. Nickiel Dawid            SP 7 Chełm        0:40,66        5
5. Czechowski Igor        SP 7 Chełm        0:41,74        4
6. Jasiński Hubert        SP 1 Chełm        0:43,09        3
7. Bataliński Marcin        SP 7 Chełm        0:45,49        2
8. Pietraszewski Szymon    SP 1 Chełm        0:50,09        1

50m st. motylkowym dziewcząt

1. Auguściuk Weronika    SP 8 Chełm        0:44,10                  1

50m st. motylkowym chłopców

1. Janiczuk Patryk        SP 8 Chełm        0:27,78                  1

awans do zawodów rejonowych zakwalifikowała się pierwsza trójka z każdego stylu

Punktacja miejska dziewczęta sztafety

1. SP nr 8 CHEŁM op. Mariusz Raćkowicz       16 pkt    12 pkt – 14pkt
2. SP nr 11 CHEŁM op. Piotr Jabłoński           14 pkt    15 pkt – 16pkt
3. SP nr 7 CHEŁM op. Dorota czerniakiewicz       12 pkt    11 pkt – 14pkt
4. SP nr 1 CHEŁM op. Lidia Budzyńska             10 pkt       4 pkt – 10pkt

Punktacja miejska dziewczęta indywidualnie

1. SP nr 11 CHEŁM op. Piotr Jabłoński           15 pkt – 16pkt
2. SP nr 8 CHEŁM op. Mariusz Raćkowicz       12 pkt – 14pkt
3. SP nr 7 CHEŁM op. Dorota Czerniakiewicz       11 pkt – 14pkt
4. SP nr 1 CHEŁM op. Lidia Budzyńska               4 pkt – 10pkt

Punktacja miejska chłopcy sztafety

1. SP nr 8 CHEŁM    op. Mariusz Raćkowicz       16 pkt
2. SP nr 11 CHEŁM    op. Piotr Jabłoński           14 pkt
3. SP nr 1 CHEŁM    op. Lidia Budzyńska           12 pkt

Punktacja miejska chłopcy indywidualnie

1. SP nr 8 CHEŁM    op. Mariusz Raćkowicz    29 pkt – 16pkt    
2. SP nr 11 CHEŁM    op. Piotr Jabłoński        23 pkt – 14pkt
3. SP nr 1 CHEŁM    op. Lidia Budzyńska          8 pkt – 10pkt
4. SP nr 7 CHEŁM    op. Dorota Czerniakiewicz  13 pkt – 12pkt

Do zawodów rejonowych indywidualnie kwalifikuje się 3 najszybszych uczniów oraz dwie sztafety. Sędzia główny: Mariusz Raćkowicz

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski