Dzisiaj jest: 16 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław

Komunikat Miejskich Igrzysk Młodziezy
w sztaf. pływackich oraz startach ind. - 7.11.2018 r.- I LO w Chełmie

Sztafety  6x25m st. dowolnym dziewcząt

1. SP nr 8 CHEŁM /op. Piotr Sadura/ 1:44,22 - 16 pkt
2. SP nr 11 CHEŁM /op. Piotr Jabłoński/ 1:55,11 - 14 pkt
3. SP nr 5 CHEŁM /op. Jarosław Rafalski/ 2:01,43 - 12 pkt
4. SP nr 7 CHEŁM /op. Dorota Czerniakiewicz/ 2:20,44 - 10 pkt

Sztafety  6x25m  st.  dowolnym chłopców

1. SP nr 8 CHEŁM /op. Piotr Sadura/ 1:33,76 - 16 pkt
2. SP nr 11 CHEŁM /op. Adam Ogrodnik/ 1;44,33 - 14 pkt  
3. SP nr 7 CHEŁM /op. Dorota Czerniakiewicz/ 1:51,98 - 12 pkt
4. SP nr 5 CHEŁM /op. Agnieszka Kusiak/ 1:54,94 - 10 pkt
5. SP nr 1 CHEŁM /op. Ireneusz Drzewiecki/ 2:09,72 - 9 pkt

Awans do zawodów Rejonowych uzyskały 2 sztafety

50m st. motylkowym dziewcząt

1. Wyrostek Eliza    SP 8 Chełm        0:56,57              12
2. Wróbel Małgorzata    SP 8 Chełm        0:59,66              11

50m st. motylkowym chłopców

1. Szymański  Michał    SP 8 Chełm        0:40,51              18
2. Dybała Filip        SP 8 Chełm        0:45,78             17
3. Berg Aleksander    SP 8 Chełm        0:56,53             16

50m st. grzbietowym dziewcząt

1. Ćwiek Angelika    SP 8 Chełm        0:45,24        12
2. Ciepałowicz Ewa    SP 7 Chełm        0:47,10        11
3. Pyrtak Weronika    SP 11 Chełm        0:51,15        10
4. Wdowiak Wiktoria    SP 5 Chełm        0:52,44          9
5. Urban Wiktoria    SP 8 Chełm        0:54,24          8
6. Porch Weronika    SP 11 Chełm        0:59,04          7
7. Marek Karolina    SP 5 Chełm        1:00,55          6
8. Prucnal Patrycja    SP 5 Chełm        1:02,55          5
9. Mazurek Zofia    SP 7 Chełm        1:08,03          4

50m st. grzbietowym chłopców

1. Wygadańczuk Jakub    SP 8 Chełm        0:42,55        18
2. Kołaczkowski Łukasz    SP 8 Chełm        0:42,77        17
3. Leśniak Jan        SP 7 Chełm        0:44,66        16
4. Niemirowski Dominik    SP 8 Chełm        0:44,83        15
5. Dąbrowski Jakub    SP 11 Chełm        0:47,50        14
6. Pieńkowski Łukasz    SP 11 Chełm        0:51,62        13
7. Kargul Jakub        SP 5 Chełm        0:55,59        12
8. Gądek Mikołaj    SP 7 Chełm        0:59,24        11
9. Białasz Patryk    SP 7 Chełm        0:59,63        10

50m st. klasycznym dziewcząt

1. Oleksiejuk Nikola    SP 8 Chełm        0:41,68        12
2. Charczuk Eliza    SP 8 Chełm        0:49,37        11
3. Siatka Alicja    SP 8 Chełm        0:51,52        10
4. Joachimowicz Patrycja  SP 11 Chełm        0:57,98          9
5. Zbawicka artyna    SP 7 Chełm        1:00,14          8
6. Wójcik Maja        SP 11 Chełm        1:08,04          7

50m st. klasycznych chłopców

1. Różycki Maciej    SP 8 Chełm        0:46,46        18
2. Kowalski Olaf    SP 8 Chełm        0:48,86        17
3. Zapora Miłosz    SP 7 Chełm         0:56,73        16
4. Pułajdowicz Patryk    SP 11 Chełm        0:58,25        15

50m st. dowolnym dziewcząt

1. Tabor Aleksandra    SP 8 Chełm        0:35,77         12
2. Kubik Wiktoria    SP 5 Chełm        0:36,07         11
3. Kołtun Martyna    SP 8 Chełm        0:39,32           10
4. Tatys Katarzyna    SP 11 Chełm        0:40,28           9
5. Olifirowicz Julia    SP 11 Chełm        0:41,59           8    
6. Sokołowska Anna    SP 5 Chełm        0:42,76           7
7. Kędzierawska Natalia    SP7 Chełm        0:49,58           6
8. Prokopowicz  Aleksandra SP 5 Chełm        0:51,93           5
9. Bochen Zuzanna    SP 3 Chełm        1:10,52           4

50m st. dowolnym chłopców

1. Łopucki Jakub    SP 8 Chełm        0:30,27        18
2. Studziński Filip    SP 11 Chełm        0:33,55        17
3. Bucior Jakub        SP 8 Chełm        0:33,56        16
4. Langiewicz Filip    SP 11 Chełm        0:34,95        15
5. Gałan Oliwier    SP 7 Chełm        0:35,43        14
6. Szczablewski Karol    SP 7 Chełm        0:37,89        13
7. Radzikowski Oliwier    SP 8 Chełm        0:38,12        12
8. Mróz Łukasz        SP 7 Chełm        0:45,47        11
9. Cichocki Mateusz    SP 5 Chełm        0:46,00        10
10. Błaszko Teofil    SP 5 Chełm        0:47,82          9
11. Kępa Szymon        SP 11 Chełm        0:48,40          8
12. Bolesławski Rafał    SP 1 Chełm        0:53,76          7
13. Zalewski Kamil    SP 3 Chełm        1:00,98          6
14. Bartniczuk Mikołaj    SP 3 Chełm        1:03,54          5
15. Kaczorowski Bartosz    SP 1 Chełm        1:08,41          4
16. Żołnacz Jakub    SP 1 Chełm        1:10,17          3

Awans do zawodów Rejonowych zakwalifikowała się pierwsza trójka z każdego stylu

Punktacja miejska dziewczęta indywidualnie

1. SP nr 8 CHEŁM /op. Mariusz Raćkowicz/ - 98 pkt – 16pkt    
2. SP nr 11 CHEŁM /op. Piotr Jabłoński/ - 50 pkt – 14pkt
3. SP nr 5 CHEŁM /op. Jarosław Rafalski/ -  43 pkt – 12pkt
4. SP nr 7 CHEŁM /op. Dorota Czerniakiewicz/ - 29 pkt – 10pkt
5. SP nr 3 CHEŁM /op. Katarzyna Puch-Ogrodnik/ -  3 pkt –   9pkt

Punktacja miejska chłopcy indywidualnie

1. SP nr 8 CHEŁM /op. Mariusz Raćkowicz/ - 182 pkt – 16pkt    
2. SP nr 11 CHEŁM /op. Adam Ogrodnik/ - 84 pkt – 12pkt
3. SP nr 7 CHEŁM /op. Dorota Czerniakiewicz/ - 91 pkt – 10pkt
4. SP nr 5 CHEŁM /op. Agnieszka Kusiak/ - 31 pkt –  9pkt
5. SP nr 1 CHEŁM /op. Ireneusz Drzewiecki/ - 14 pkt –   8pkt
6. SP nr 3 CHEŁM /op. Katarzyna Puch-Ogrodnikv11 pkt –   7pkt

Zawody Rejonowe odbędą się w dniu 21.11.br. w Świdniku. Zawodników nagrodzono dyplomami. Zwycięski zespół nagrodzono pucharem.

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski