Dzisiaj jest: 15 Listopad 2019    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Albert, Leopold

Komunikat Miejskich Igrzysk Młodzieży
Liga lekkoatletyczna- 27.05.2019 r. Stadion MOSiR

DZIEWCZĘTA

100 m
1. Szeliga Martyna     SP nr 7    13,48
2. Charęża Karolina    SP nr 8    14,47
3. Olesiejuk Nikola     SP nr 8    14,71

300m
1. Mess Natalia           SP nr 1     50,23
2. Dziaduszyńska Ola SP nr 8     51,74
3. Betiuk Zuzia           SP nr 11   53,63

600 m
1. Sapko Marta           SP nr 11 1:58,92
2. Swatek Klaudia      SP nr 7   2: 00,66
3. Urban Weronika     SP nr 8   2:01,00

skok w dal
1. Wożniak Oliwia        SP nr 11   4,15
2. Misiec Natalia          SP nr 8     4,15
3. Lipska Weronika      SP nr 11   4,06

skok wzwyż
1. Bańka Martyna           SP nr 1   135
2. Czechowska Martyna  SP nr 7   135
3. Jakubowska Klaudia   SP nr 7   125

pchnięcie kulą 3 kg
1. Tabor Aleksandra      SP nr 8     8,10
2. Wójtwicz Bogumiła    SP nr 1     7,93
3. Klimowicz Oliwia       SP nr 8     7,67

rzut oszczepem 500 g
1. Mikulska Agata        SP nr 8     16,80
2. Dobosz Julia            SP nr 7     16,70  
3. Makara Izabela       SP nr 8      16,00

sztafeta 4x100m
1. SP nr 8 Chełm       59,46
2. SP nr 7 Chełm       1:00,64
3. SP nr 11 Chełm     1:00,74

CHŁOPCY

100m
1. Luchowski Szymon    SP nr 11       12,83
2. Langiewicz Filip         SP nr 11       12,96
3. Ćwir Jarosław          SP nr 7         13,32

300m
1. Kowalczyk Miłosz       SP nr 1      41,50
2. Sawicki Jakub          SP nr 8       44,07
3. Okuniewski Daniła    SP nr 1       44,09  

1000m
1. Pułajdowicz Patryk     SP nr 11    3:08,65
2. Mołodecki Luiz           SP nr 11    3:14,75
3. Popek Rostysłav        SP nr 11    3:16,83

skok w dal
1. Kowalski Kordian     SP Razem     5,64 m
2. Korzeniewski Kacper    SP nr 11   4,90
3. Drewienkowski Maciej  SP nr 7     4,65

skok wzwyż
1. Sieńko Patryk              SP nr 7      160 cm
2. Mazurek Mateusz       SP nr 7      155
3. Sitarz Artur                 SP nr 4      150

pchnięcie kulą 5kg
1. Kuryś Adam          SP nr 1   10,58 m
2. Wygadańczuk Jakub    SP nr 8   10,24
3. Koniuszewski Mateusz  SP nr 8   10,00

rzut oszczepem 600g
1. Szumiało Jakub        SP nr 4    20,00m
2. Górniak Kacper         SP nr 1    18,00
3. Filipczuk Michał       SP  nr 8   14,80

sztafeta 4x100m
1. SPnr 7 Chełm            51,31
2. SP nr 11 Chełm        51,94
3. SPnr 8 Chełm           54,09

Najlepszych nagrodzono dyplomami  Awans do zawodów Rejonowych w Rejowcu w dniu 04.06.2019 r. wywalczyli zawodnicy którzy zajęli miejsca 1-3 z poszczególnych konkurencji oraz dwie sztafety.

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski