Dzisiaj jest: 20 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy

Komunikat Miejskich Igrzysk
w badmintontonie – 27.10.2016r Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie

Dziewczęta

Grupa A
SP8-SP11    3-0
SP11-SP4    0-3
SP8-SP4        0-3

1. SP4
2. SP8
3. SP11

Grupa B
SP5-SP7        3-0
SP7-SP1        3-1
SP5-SP1        3-0

1. SP5
2. SP7
3. SP1

Finały  dziewczęta:

Mecz o miejsca III-IV: SP8-SP7    3:0
Mecz o miejsca I-II: SP5-SP4    3:0

KOLEJNOŚĆ DRUŻYN - DZIEWCZĘTA

1. SP 5 Chełm: Wiktoria Kubik, Kinga Jasińska, Amelia Siczek - op. Andrzej Worzanowski/Robert Krasuń - 16 pkt miasto
2. SP 4 Chełm: Martyna Szachulec, Dagmara Branicka - op. Wojciech Miszczuk - 14 pkt miasto
3. SP 8 Chełm: Nikola Bartosik, Oliwia Kaczor, Wiktoria Nadworska - op. Mariusz Koniuszewski - 12 pkt miasto
4. SP 7 Chełm: Julia Dobosz, Magda Tywoniuk - op. Katarzyna Grabek - 10 pkt miasto
5-6. SP 11 Chełm: Weronika Lipska, Klaudia Sawicka- op. Tomasz Sobański - 8,5 pkt miasto
5-6. SP 1 Chełm: Katarzyna Morawska, Klaudia Stadnicka - op. Lidia Budzyńska - 8,5 pkt miasto


Chłopcy

Grupa A
SP2-SP8        3-0
SP5-SP7        3-0
SP2-SP5        0-3
SP8-SP7        0-3
SP2-SP7        0-3
SP8-SP5        0-3

1. SP5
2. SP7
3. SP2
4. SP8

Grupa B
SP11-SP1    0-3
SP1-SP4        0-3
SP11-SP4    0-3

1. SP4
2. SP1
3. SP11

Finały chłopcy:

Mecz o miejsca III-IV    SP7-SP1    3:0
Mecz o miejsca I-II    SP5-SP4    3:1

KOLEJNOŚĆ DRUŻYN - CHŁOPCY

1. SP 5 Chełm: Jakub Kargul, Jakub Bielak, Bartłomiej Malec - op. Andrzej Worzanowski/Robert Krasuń - 16 pkt miasto
2. SP 4 Chełm: Piotr Wróblewski, Piotr Grządkowski - op. Wojciech Miszczuk - 14 pkt miasto
3. SP 7 Chełm: Jakub Jasielski, Oliwier Gałan, Maciej Drewienkowski - op. Katarzyna Grabek - 12 pkt miasto
4. SP 1 Chełm: Gracjan Kutryj, Wiktor Orzeł - op. Lidia Budzyńska - 10 pkt miasto
5-6. SP 2 Chełm: Karol Czarnecki, Patryk Bodzak - op. Edyta Gołębiewska - 8,5 pkt miasto
5-6. SP 11 Chełm: Mateusz Woś, Hubert Krawczyk, Kacper Karamać - op. Tomasz Sobański - 8,8 pkt miasto
7. SP 8 Chełm: Antoni Koszut, Karol Słowiński, Mikołaj Stępniewski - op. Mariusz Koniuszewski - 7 pkt miasto


Do zawodów rejonowych zakwalifikowały się następujące zespoły: SP 5/ SP 1- dziewczęta i SP 5/ SP 4- chłopcy Zawody odbędą się w dniu 09.11.2016 r w Ludwinie. Sędzia Główny: Andrzej Worzanowski

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski