Dzisiaj jest: 25 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Komunikat Igrzysk Młodzieży
w tenisie stołowym indywidualnym - 4.11.2016r. ZSZ nr 5 w Chełmie

Dziewczęta rocznik  2006 i młodsze

1. Mironiuk Magda          SP nr 1.
2. Mróz  Magda                      SP nr 1
3. Juścińska Katarzyna         SP nr 4
4. Bartone Julia                      SP nr 4
5-6. Wójtowicz Inga                  SP nr 5
 Mróz Ola                           SP nr 1
7-8. Dudziak Zofia                   SP nr 5
 Łydzińska Kamila             SP nr 8
9-13. Pieńkowska Amelia        SP nr 7
 Morawska Milena           SP nr 7
 Jędruszczak Amelia         SP nr 4
 Semeniuk Oktawia           SP nr 5
 Prończuk Oliwia              SP nr 7

Dziewczęta rocznik 2004-2005

1. Kołodyńska Zuzanna          SP nr 4
2. Szapińska Zuzanna             SP nr 1
3. Bartosik Nikola                   SP nr 8
4. Aponiak Anita                     SP nr 1
5-6. Morawska Katarzyna         SP nr 1
 Nadworska Wiktoria          SP nr 8
7-8. Klempka Kinga                  SP nr 5
 Kaźmierczak Paulan           SP nr 4
9-14. Czarnecka Gabriela          SP nr 2
 Kasperska Paulina            SP nr 8
 Majdańska Julia                SP nr 7
 Kaszuk Wiktoria               SP nr 7
 Mil Julia                          SP nr 5
 Kozłowska Roksana        SP nr 7

Chłopcy rocznik 2006 i młodsi

1. Gruszka Dawid                      SP nr 7
2. Piędzia Jakub                         SP nr 1
3. Kosz Szymon                         SP nr 7
4. Kalamon Julian                      SP nr 8
5-6. Muszyński Wojciech           SP nr 4
 Żukowski Michał                 SP nr 5
7-8. Lubaś Dawid                       SP nr 4
 Wawron Michał                   SP nr 1
9-13. Gondek Norbert                 SP nr 7
 Styk Michał                        SP nr 5
 Kuryło Filip                        SP nr 7
 Jagieło Krystian                  SP nr 1
 Kuba Alan                         SP nr 5

Chłopcy rocznik 2004-2005

1. Orzeł Wiktor                      SP nr 1
2. Rogucki Paweł                    SP nr 8
3. Wołczuk Hubert                 SP nr 5
4. Biskupski Sławomir           SP nr 3
5-6. Kusy Jakub                       SP nr 1
Kamiński Bartosz              SP nr 3
7-8. Kiryk Maciej                     SP nr 4
 Luchowski Jakub              SP nr 7
9-12. Świerczyński Dawid       SP nr 2
 Skorupa Damian              SP nr 5
 Mazurek Mateusz             SP nr 7
 Nowicki Kuba                  SP  nr 1
13-19. Wojnicki Jakub              SP nr 7
Mazurek Mikołaj                SP nr 7
 Wawrzyniak Jakub             SP Razem
 Waseńczuk Robert              SP nr 5
 Czarnecki Karol                  SP nr 2
 Jeleń Igor                            SP nr 4
 Dubaj Samuel                     SP Razem

Punktacja drużynowa za turniej indywidualny

Dziewczęta  rocznik 2006 i młodsze

1. SP nr 1                33,5 - 16 pkt. miasto /op. Marta Czerpak/
2. SP nr 4                24 - 14  pkt. miasto /op. Barbara Anchimowicz/  
3. SP nr 5                18 - 12  pkt. miasto /op. Edyta Rymowicz/
4. SP nr 7                 9 - 10  pkt. miasto /op. Jarosław Kiryk/
5. SP nr 8                 6,5 - 9  pkt. miasto /op. Barbara Anchimowicz/

Dziewczęta  rocznik 2004-2005

1. SP nr 1                33,5 - 16  pkt. miasto /op. Marta Czerpak/
2. SP nr 8                25 - 14  pkt. miasto /op. Iwona Synowiec /
3. SP nr 4                21,5 - 12  pkt. miasto /op. Barbara Anchimowicz/
4. SP nr 5               11 - 10  pkt. miasto /op. Edyta Rymowicz/
5. SP nr 7               10,5 - 9  pkt. miasto /op. Jarosław Kiryk/
6. SP nr 2                3,5 -  8  pkt. miasto /op.  Edyta Gołębiowska/

Chłopcy rocznik 2006 i młodsi

1. SP  nr 7            30 - 16  pkt. miasto /op. Ireneusz Drzewiecki/
2. SP  nr 1            18,5 - 14  pkt. miasto /op.  Marta Czerpak/
3. SP nr 4              18 - 12  pkt. miasto /op. Barbara Anchimowicz/
4. SP nr 5              14,4 - 10  pkt. miasto /op. Robert Krasuń/
5. SP nr 8              10 -  9  pkt. miasto /op. Iwona Synowiec/

Chłopcy rocznik 2004-2005

1. SP nr 1            43 - 16  pkt. miasto /op. Marta Czerpak/
2. SP nr 7            34 - 14  pkt. miasto /op. Jarosław Kiryk/
3-4. SP nr 5            30,5  -  11  pkt. miasto /op.  Robert Krasuń/
3-4. SP nr 3            30,5 - 11  pkt. miasto /op. Maciej Jurgilewicz/
5. SP nr 8           18 - 9  pkt. miasto /op. Iwona Synowiec/
6. SP nr 2            13,5 - 8  pkt. miasto /op. Edyta Gołębiowska/
7. SP nr 4            12,5 - 7  pkt. miasto /op.  Barbara Anchimowicz/
8. SP Razem        8 - 6  pkt. miasto /op. Karol Maksymiuk/

Do zawodów Rejonowych awansowała pierwsza czwórka  z każdej kategorii. Zawody odbędą się w dniu 17.11.2016 r. w  Spiczynie. Awansujących nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a uczestniczącym  dziękują za udział w zawodach. Sędzia Główny: Jan Hanusiak

Prezes MSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski