Dzisiaj jest: 22 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Julia, Wiesława, Helena

Komunikat XXVII Międzynarodowego Biegu Niepodległości
11 LISTOPADA 2016 r – Park Miejski

Głównym organizatorem  biegów był Miejski Szkolny Związek Sportowy w Chełmie przy współudziale Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Miejskiego Klubu Sportowego „Agros”, Zespołu  Szkół Ogólnokształcących nr 7 oraz Zespołu Szkół Gastronomicznych  i Hotelarskich w Chełmie

Sponsor Główny to Prezydent Miasta Chełm  oraz spółki miejskie MPGK i MPEC.

Klasyfikacja szkół podstawowych

1.    Szkoła Podstawowa nr 5    161pkt.
2.    Szkoła Podstawowa nr 7    75pkt.
3.    Szkoła Podstawowa nr 1    62pkt.
4.    Zespół Szkół Uher    56pkt.
5.    Szkoła Podstawowa nr 3    48pkt.
6.    Szkoła Podstawowa nr 8    41pkt.
7.    Zespół Szkół Cyców    40pkt.
8.    Szkoła Podstawowa nr 11    33pkt.
9.    Szkoła Podstawowa nr 4    28pkt.
10.    Niepubliczna Szkoła Podstawowa RAZEM    16pkt.
11.    MKS Agros Chełm    13pkt.
12.    Szkoła Podstawowa nr 10    9pkt.
13.    Zespół Szkół Urszulin    7pkt.
14.    Zespół Szkół Okszów    1pkt.

Ilość uczestników     216pkt.


Dziewczęta  SP /rocznik: - 2006 i młodsi/ - dystans 500 m

1.    RADELCZUK JULIA    SP3    10pkt.
2.    MAZUREK MAJA    SP7    9pkt.
3.    DUDZIAK ZOFIA    SP5    8pkt.
4.    WILGOS WERONIKA    SP4    6pkt.
5.    KOKŁOWSKA NATALIA    SP1    6pkt.
6.    MESS MAJA    SP1    6pkt.
7.    GÓRNICKA JOANNA    SP8    6pkt.
8.    ORŁOWSKA NATALIA    SP5    6pkt.
9.    ZDANOWICZ DOMINIKA    MKS AGROS    4pkt.
10.    MROZOWSKA WERONIKA    SP3    4pkt.
11.    OPOLSKA POLA    SP3    4pkt.
12.    GŁĄB NATALIA    ZS CYCÓW    4pkt.
13.    GRZESIUK ALEKSANDRA    SP8    4pkt.
14.    KRAUS NIKOLA    MKS AGROS    4pkt.
15.    OGRODNIK ZUZANNA    SP1    4pkt.
16.    NOWAK HANNA    SP3    3pkt.
17.    ZAJĄCZKOWSKA NIKITA    URSZULIN    3pkt.
18.    BARTOSZUK MAJA    SP7    3pkt.
19.    MAŁYSZEK MAŁGORZATA    SP3    3pkt.
20.    SEMENIUK KAROLINA    SP11    3pkt.
21.    WODYK WERONIKA    SP1    3pkt.
22.    NIEMIEC WANESA    SP3    3pkt.
23.    ŚLUSARSKA ULA    SP5    3pkt.
24.    WIECHA KLAUDIA    SP3    3pkt.
25.    PIEŃKOWSKA AMELIA    SP7    3pkt.
26.    SZPONAR NATALIA    SP5    2pkt.
27.    CZACH JULIA    SP1    2pkt.
28.    LIS NIKOLA    SP1    2pkt.
29.    BOJARSKA MAJA    SP7    2pkt.
30.    JANOWSKA ALEKSANDRA    SP7    2pkt.
31.    SINKOWSKA SANDRA    SP5    2pkt.
32.    GRZESIUK MARCELINA    SP4    2pkt.
33.    OLESZCZYŃSKA KAROLINA    SP8    2pkt.
34.    KRÓL NATALIA    SP5    2pkt.
35.    SOLAK WIKTORIA    SP3    2pkt.
36.    PRĄCZKO MARIA    SP1    1pkt.
37.    RADELCZUK WERONIKA     SP1    1pkt.
38.    SZUMIŁO ANNA    SP4    1pkt.
39.    PENCAK OLIWIA    SP7    1pkt.
40.    BIELECKA JAGODA    SP4    1pkt.

Punktacja drużynowa

1.    Szkoła Podstawowa nr 3    32pkt.
2.    Szkoła Podstawowa nr 1    25pkt.
3.    Szkoła Podstawowa nr 5    23pkt.
4.    Szkoła Podstawowa nr 7    20pkt.
5.    Szkoła Podstawowa nr 8    12pkt.
6.    Szkoła Podstawowa nr 4    10pkt.
7.    MKS Agros    8pkt.
8.    Zespół SzkółCyców    4pkt.
9.    Szkoła Podstawowa nr 11    3pkt.
10.    Zespół Szkół Urszulin    3pkt.

Chłopcy  SP /rocznik: - 2006 i młodsi/ - dystans 500 m

1.    JABŁOŃSKI MACIEJ    SP5    10pkt.
2.    GRUSZKA DAWID    SP7    9pkt.
3.    GRUSZKA SZYMON     SP7    8pkt.
4.    ŻYŁOWSKI-SUSEŁ MIŁOSZ    SP5    6pkt.
5.    WRÓBLEWSKI RAFAŁ    SP5    6pkt.
6.    SĘDŁAK OLGIERD    SP8    6pkt.
7.    ŻUKOWSKI MICHAŁ    SP5    6pkt.
8.    GRABOWSKI CYPRIAN    SP3    6pkt.
9.    PROKOPOWICZ MARCEL    SP7    4pkt.
10.    ADAMSKI ALAN    SP5    4pkt.
11.    LIBORSKI JAKUB    ZS CYCÓW    4pkt.
12.    PIĘDZIA JAKUB    SP1    4pkt.
13.    ZAJĄCZKOWSKI OSTAP    URSZULIN    4pkt.
14.    MROZOWSKI MARCIN    SP5    4pkt.
15.    OSZUST MICHAŁ    SP8    4pkt.
16.    BĄK MATEUSZ    SP1    3pkt.
17.    SZUMERA BARTŁOMIEJ    SP5    3pkt.
18.    FITUŁA KAMIL    SP4    3pkt.
19.    SZEWCZAK DAMIAN    NSP RAZEM    3pkt.
20.    ŚMIGASIEWICZ MIŁOSZ    SP5    3pkt.
21.    ZAJĄC FILIP    SP5    3pkt.
22.    OLESZCZUK OLIWIER    UHER    3pkt.
23.    KRAJEWSKI DAWID    NSP RAZEM    3pkt.
24.    KUBA ALAN    SP5    3pkt.
25.    SKIBIŃSKI KACPER    SP1    3pkt.
26.    FOLUSZ MIKOŁAJ    MKS AGROS    2pkt.
27.    KĄDZIELA IGOR    SP1    2pkt.
28.    ĆWIL ŁUKASZ    SP8    2pkt.
29.    BIELECKI FRANEK    SP7    2pkt.
30.    MIELNICZUK MICHAŁ    SP11    2pkt.
31.    KĘDZIA MATEUSZ    SP3    2pkt.
32.    CHRÓŚCIK KONRAD    ZS CYCÓW    2pkt.
33.    ZENCIRKIRAN MICHAŁ    SP5    2pkt.
34.    SŁAWIŃSKI SZYMON    SP4    2pkt.
35.    PIEŃKOWSKI FILIP    SP7    2pkt.
36.    KORZENIEWSKI MARCEL    SP7    1pkt.
37.    SMOLIRA ADRIAN    UHER    1pkt.
38.    GONDEK NORBERT    SP7    1pkt.
39.    MAKOWSKI PIOTR    SP7    1pkt.
40.    WOJCISZKO KAROL    UHER    1pkt.
41.    WIECHA KACPER    SP3    1pkt.
42.    GROSNER BARTŁOMIEJ    NSP RAZEM    1pkt.
43.    SIECIECHOWICZ IGNACY    MKS AGROS    1pkt.
44.    POLAK SZYMON    SP8    1pkt.
45.    HAWRYLUK FILIP    NSP RAZEM    1pkt.
46.    KAŃCZUGOWSKI TYMOTEUSZ    SP3    1pkt.
47.    WATRAKIEWICZ OLAF    SP8    1pkt.
48.    KOWALSKI MATEUSZ    NSP RAZEM    1pkt.
49.    PIEKŁO KAROL    SP11    1pkt.
50.    HUMIN SZYMON    UHER    1pkt.
51.    MAKOWSKI GABRIEL    SP7
52.    JĘDRZEJEWSKI SZYMON    SP8
53.    ROGALSKI MACIEJ     SP11
54.    ADAMCZYK KACPER    SP3
55.    BIAŁY GABRIEL    ZS ŻÓŁTAŃCE
56.    WÓJCIK DOMINIK    SP11
57.    GRADZIŃSKI JAKUB    SP11
58.    DANIELAK MACIEJ    SP7
59.    PRUS DAMIAN    SP7
60.    GRZELAK ALAN    SP5
61.    WANCERZ SZYMON    SP3
62.    STOPA KONRAD     SP3
63.    SŁANIA PATRYK    SP7

Punktacja drużynowa

1.    Szkoła Podstawowa nr 5    50pkt.
2.    Szkoła Podstawowa nr 7    28pkt.
3.    Szkoła Podstawowa nr 8    14pkt.
4.    Szkoła Podstawowa nr 1    12pkt.
5.    Szkoła Podstawowa nr 3    10pkt.
6.    Niepubliczna Szkoła Podstawowa RAZEM    9pkt.
7.    Zespół Szkół Cyców    6pkt.
8.    Zespół Szkół Uher    6pkt.
9.    Szkoła Podstawowa nr 4    5pkt.
10.    Zespół SzkółUrszulin    4pkt.
11.    Szkoła Podstawowa nr 11    3pkt.
12.    MKS Agros    3pkt.

Dziewczęta  SP /rocznik: - 2004-2005/ - dystans 1000 m

1.    WDOWIAK WIKTORIA    SP5    10pkt.
2.    PIOTROWSKA PATRYCJA    ZS CYCÓW    9pkt.
3.    KRUPA WIKTORIA    SP5    8pkt.
4.    BAJKO ALEKSANDRA    SP5    6pkt.
5.    OLEKSIEJUK NIKOLA    SP8    6pkt.
6.    SAWICKA KLAUDIA    SP11    6pkt.
7.    GROMADZKA OLIWIA    SP5    6pkt.
8.    LIPSKA WERONIKA    SP11    6pkt.
9.    MESS NATALIA    SP1    4pkt.
10.    KOGUT NIKOLA    ZS CYCÓW    4pkt.
11.    ORZEŁ KLAUDIA    SP5    4pkt.
12.    PIOTROWSKA MAJA    SP5    4pkt.
13.    OLKO NIKOLA    ZS CYCÓW    4pkt.
14.    KIEREPKA ANDŻELIKA    UHER    4pkt.
15.    MARUSZCZAK KAROLINA    SP5    4pkt.
16.    SMOLIRA KAROLINA    UHER    3pkt.
17.    CZUCHARSKA JULIA    SP5    3pkt.
18.    ORŁOWSKA ALICJA    SP4    3pkt.
19.    WOŹNIAK OLIWIA    SP11    3pkt.
20.    GAWRON AMELIA    SP1    3pkt.
21.    GODNA ANNA    ZS CYCÓW    3pkt.
22.    DACKA KAJA    SP5    3pkt.
23.    WANARSKA WERONIKA    SP5    3pkt.
24.    BOCHYŃSKA DOMINIKA    SP8    3pkt.
25.    FRAŃCZUK OLA    UHER    3pkt.
26.    TERNOWSKA DOMINIKA    SP5    2pkt.
27.    BARANOWSKA ZOFIA    SP5    2pkt.
28.    KANIEWSKA GABRIELA    ZS CYCÓW    2pkt.
29.    WIERZEJSKA KLAUDIA    SP11    2pkt.
30.    STUDZIŃSKA NIKOLA    SP4    2pkt.
31.    MARZEC PATRYCJA    UHER    2pkt.
32.    DUBAJ PAULINA    SP5    2pkt.
33.    CIEPAŁOWICZ EWA    SP7    2pkt.
34.    KOLENDA ANGELIKA    SP8    2pkt.
35.    PANASIUK KAROLINA    NSP RAZEM    2pkt.
36.    SKOMIŃSKA ANGELIKA    SP1    1pkt.
37.    JASIŃSKA HANNA    SP1    1pkt.
38.    KRASNODĘBSKA PAULINA    SP8    1pkt.
39.    DOBEK AGATA    MKS AGROS    1pkt.
40.    MARZEC PAULINA    UHER    1pkt.
41.    MOCARSKA ALEKSANDRA    SP OKSZÓW    1pkt.
42.    DOHOJDA GABRIELA    MKS AGROS    1pkt.
43.    DYŃSKA DOROTA    UHER    1pkt.
44.    PISKAŁA OLIWIA    SP8    1pkt.
45.    ŁOPUSZYŃSKA DAGMARA    SP11    1pkt.
46.    BIEGAŃSKA MAGDALENA    UHER    1pkt.
47.    MAJÓWKA MARTYNA    SP11    1pkt.
48.    MAKSYMIUK AGATA    SP1    1pkt.
49.    KRUK MAGDALENA    NSP RAZEM    1pkt.
50.    BŁASIAK NIKOLA    SP11    1pkt.
51.    GRELA OLIWIA    SP5
52.    BOCHNIAK ADRIANNA    SP5
53.    KĄDZIELA NIKOLA    SP10
54.    JUREK WERONIKA    SP7
55.    FORNAL WIKTORIA    NSP RAZEM
56.    RYL URSZULA    SP1
57.    CHCIUK NIKOLA    SP1
58.    KOWALCZYK ANNA    SP11
59.    BIELA MAJA    SP10
60.    BYRKOWSKA WIKTORIA    SP10

Punktacja druzynowa

1.    Szkoła Podstawowa nr 5    57pkt.
2.    Zespół Szkół Cyców    22pkt.
3.    Szkoła Podstawowa nr 11    20pkt.
4.    Zespół SzkółUher    15pkt.
5.    Szkoła Podstawowa nr 8    13pkt.
6.    Szkoła Podstawowa nr 1    10pkt.
7.    Szkoła Podstawowa nr 4    5pkt.
8.    Niepubliczna Szkoła Podstawowa RAZEM    3pkt.
9.    Szkoła Podstawowa nr 7    2pkt.
10.    MKS Agros    2pkt.
11.    Zespół Szkół Okszów    1pkt.

Chłopcy  SP /rocznik: 2004-2005/ - dystans 1000 m

1.    MAZUR WOJCIECH    SP5    10pkt.
2.    KORSZLA ROBERT    UHER    9pkt.
3.    SIEŃKO PATRYK    SP7    8pkt.
4.    KIEŁBASA BARTEK    UHER    6pkt.
5.    SZYSZKOWSKI KACPER    SP1    6pkt.
6.    DREWIENKOWSKI MACIEJ    SP7    6pkt.
7.    SKORUPA DAMIAN    SP5    6pkt.
8.    KOCIUBIŃSKI MICHAŁ    SP4    6pkt.
9.    LASKOWSKI MIŁOSZ    SP5    4pkt.
10.    KOWALSKI KORDIAN    NSP RAZEM    4pkt.
11.    KUC PIOTR    SP7    4pkt.
12.    DĄBROWSKI MICHAŁ    SP10    4pkt.
13.    KAZANOWSKI WIKTOR    SP10    4pkt.
14.    MARCYNIUK MARCIN    UHER    4pkt.
15.    HURKO JAKUB    UHER    4pkt.
16.    OKOŃ DAMIAN     ZS CYCÓW    3pkt.
17.    DZIADKO HUBERT    UHER    3pkt.
18.    KACZOROWSKI BARTEK    SP1    3pkt.
19.    WYROSTEK KONRAD     UHER    3pkt.
20.    CHMIELEWSKI MIKOŁAJ    ZS CYCÓW    3pkt.
21.    PROŃCZUK MATEUSZ    SP7    3pkt.
22.    NOWOSAD MACIEJ    UHER    3pkt.
23.    JASKÓŁA MIŁOSZ    SP5    3pkt.
24.    LEWCZUK RADOSŁAW     SP1    3pkt.
25.    BARTNICZUK MIKOŁAJ    SP3    3pkt.
26.    ORZEŁ WIKTOR    SP1    2pkt.
27.    SZCZABLEWSKI KAROL    SP7    2pkt.
28.    SKIBIŃSKI DAMIAN    SP5    2pkt.
29.    STACHNIUK ARTUR     SP11    2pkt.
30.    DULSKI JAKUB    SP3    2pkt.
31.    MOŃ DOMINIK    UHER    2pkt.
32.    BECZ DOMINIK    SP11    2pkt.
33.    MATUŁA KAROL    ZS CYCÓW    2pkt.
34.    ORŁOWSKI ALAN    SP4    2pkt.
35.    RATAJ MACIEJ    SP5    2pkt.
36.    ROGUCKI PAWEŁ    SP8    1pkt.
37.    HAWRYLUK SZYMON    SP8    1pkt.
38.    WIECZOREK MICHAŁ    SP5    1pkt.
39.    GRZYWACZ PAWEŁ    SP3    1pkt.
40.    FRAŃCZAK DAWID     UHER    1pkt.
41.    GONDEK MIKOŁAJ    SP7    1pkt.
42.    KRYSZAK SZYMON    SP5    1pkt.
43.    MOMOT BARTEK    SP11    1pkt.
44.    WASYŃCZUK FILIP    SP7    1pkt.
45.    GRZELUK BARTOSZ    SP5    1pkt.
46.    KRAWCZYŃSKI MICHAŁ    SP10    1pkt.
47.    LATOCH JAKUB    SP11    1pkt.
48.    WINIARCZYK MACIEJ    SP5    1pkt.
49.    DMUCH PATRYK    SP11    1pkt.
50.    KAMIŃSKI ARKADIUSZ    SP1    1pkt.
51.    PISKAŁA SZYMON    SP8
52.    PAWŁOWSKI IGOR    SP1
53.    GÓRKA ERYK    SP5

Punktacja druzynowa

1.    Zespół Szkół Uher    35pkt.
2.    Szkoła Podstawowa nr 5    31pkt.
3.    Szkoła Podstawowa nr 7    25pkt.
4.    Szkoła Podstawowa nr 1    15pkt.
5.    Szkoła Podstawowa nr 10    9pkt.
6.    Szkoła Podstawowa nr 4    8pkt.
7.    Zespół Szkół Cyców    8pkt.
8.    Szkoła Podstawowa nr 11    7pkt.
9.    Szkoła Podstawowa nr 3    6pkt.
10.    Niepubliczna Szkoła Podstawowa RAZEM    4pkt.
11.    Szkoła Podstawowa nr 8    2pkt.

 

Szkoła

Dziewczęta

Chłopcy

Suma

2006 i młodsi

2004-2005

2006 i młodsi

2004-2005

1.

Szkoła Podstawowa nr 5

23

57

50

31

161

2.

Szkoła Podstawowa nr 7

20

2

28

25

75

3.

Szkoła Podstawowa nr 1

25

10

12

15

62

4.

Zespół Szkół Uher

---

15

6

35

56

5.

Szkoła Podstawowa nr 3

32

---

10

6

48

6.

Szkoła Podstawowa nr 8

12

13

14

2

41

7.

Zespół Szkół Cyców

4

22

6

8

40

8.

Szkoła Podstawowa nr 11

3

20

3

7

33

9.

Szkoła Podstawowa nr 4

10

5

5

8

28

10.

Niepubliczna Szkoła
Podstawowa RAZEM

---

3

9

4

16

11.

MKS Agros Chełm

8

2

3

---

13

12.

Szkoła Podstawowa nr 10

---

---

---

9

9

13.

Zespół SzkółUrszulin

3

---

4

---

7

14.

Zespół Szkół Okszów

---

1

---

---

1

 

Ilość uczestników

40

60

63

53

216