Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Komunikat Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w sztafetach pływackich i startach indywidualnych – I LO Chełm - 18.11.2016 r.

Sztafeta pływacka 8 x 25m dziewcząt rocznik 2004 i młodsz

1. SP nr 8 Chełm    op. Agnieszka Kargol-Sieraj     - 2:50.35 -  16 pkt
2. SP nr 5 Chełm    op. Jarosław Rafalski         - 3:09.28 – 14 pkt
3. SP nr 8 Chełm II    op. Mariusz Raćkowicz        - 3:19.78 – PK
4. SP nr 1 Chełm    op. Lidia Budzyńska         - 5:14.84 – 12 pkt

Sztafeta pływacka 8 x 25m chłopców rocznik 2004 i młodsi

1. SP nr 8 Chełm    op. Piotr Sadura    - 2:22.06 – 16 pkt
2. SP nr 7 Chełm    op. Dorota Czerniakiewicz     - 2:55.79 – 14 pkt
3. SP nr 8 Chełm II    op. Mariusz Raćkowicz    - 3:02.93 – PK.
4. SP nr 5 Chełm     op. Agnieszka Kusiak    - 3:06.42 – 12 pkt
5. SP nr 4 Chełm     op. Wojciech Miszczuk    - 3:12.98 – 10 pkt
6. SP nr 1 Chełm     op. Monika Wawryniuk    - 4:02.65 -   8 pkt

Zawody indywidualne

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

1. Ciepałowicz Ewa    SP nr 7 Chełm    0;47.54        12 pkt.
2. Ćwiek Angelika    SP nr 8 Chełm    0;48.32        11 pkt.
3. Farfos Kinga        SP nr 8 Chełm    0;50.34        10 pkt.
4. Tywoniuk Weronika    SP nr 8 Chełm    0;57.48        9 pkt.
5. Górecka Aleksandra    SP nr 5 Chełm    1;02.34        8 pkt.
6. Marek Karolina    SP nr 5 Chełm    1;07.06        7 pkt.
7. Dorosz Kinga        SP nr 4 Chełm    1:11.11        6 pkt.
8. Hanc Karolina    SP nr 1 Chełm    1:14,53        5 pkt.
9. Aponiuk Anita    SP nr 1 Chełm    1:16,33        4 pkt.
10.Kędzierawska Julia    SP nr 7 Chełm    1:17.48        3 pkt.
11.Król Nikola        SP nr 5 Chełm    1:18.06        2 pkt.
12.Cichosz Kinga    SP nr 1 Chełm    1:34.82        1 pkt.

50 m stylem grzbietowym chłopców

1. Pękała Mateusz    SP nr 8 Chełm    0;44.01        11 pkt.
2. Leśniak Jan    SP nr 7 Chełm    0;47.16        10 pkt.
3. Szczablewski Karol    SP nr 7 Chełm    0;52.02        9 pkt.
4. Niemirowski Dominik    SP nr 8 Chełm    0;52.73        8 pkt.
5. Zalewski Michał    SP nr 5 Chełm    0;52.88        7 pkt.
6. Raćkowicz Maciej    SP nr 8 Chełm    0;54.43        6 pkt.
7. Warchoł Oliwier    SP nr 1 Chełm    1;01.38        5 pkt.
8. Sadowski Sebastian    SP nr 5 Chełm    1;03.39        4 pkt.
9. Danielak Maciej    SP nr 7 Chełm    1;05.48        3 pkt.
10.Gondek Mikołaj    SP nr 7 Chełm    1:13.43        pk
11.Czerwiński Radosław    SP nr 5 Chełm    1;15.46        2 pkt.
12.Wawryniuk Piotr    SP nr 1 Chełm    1;18.71        1 pkt.

50 m stylem klasycznym dziewcząt

1. Łydzińska Kamila    SP nr 8 Chełm    0;53.28        6 pkt.
2. Wróblewska Julia    SP nr 8 Chełm    0;57.75        5 pkt.
3. Charczuk Eliza    SP nr 8 Chełm    1;01.24        4 pkt.
4. Prokopowicz Aleksandra    SP nr 5 Chełm    1;04.28        3 pkt.
5. Klejmont Juia    SP nr 5 Chełm    1;25,26        2 pkt.
6. Kloc Weronika    SP nr 1 Chełm    1:59.34        1 pkt.

50 m stylem klasycznym chłopców

1. Emerla Eryk    SP nr 4 Chełm    0;47.38        6 pkt.
2. Borowiec Iwo    SP nr 8 Chełm    0;54.09        5 pkt.
3. Kowalski Olaf    SP nr 8 Chełm    0;57.13        4 pkt.
4. Matuła Jakub    SP nr 1 Chełm    1:01.63        3 pkt.
5. Stocki Jakub    SP nr 7 Chełm    1:05.99        2 pkt.
6. Kudełko Mateusz    SP nr 5 Chełm    1:16.53        1 pkt.

50 m stylem dowolnym dziewcząt

1. Tabor Aleksandra    SP nr 8 Chełm    0;42.49        10 pkt.
2. Krzywicka Zuzanna    SP nr 8 Chełm    0;43.13        9 pkt.
3. Szewczuk Nikola    SP nr 7 Chełm    0;48.35        8 pkt.
4. Tywoniuk Magda     SP nr 7 Chełm    0;49.19        7 pkt.
5. Wyrostek Eliza    SP nr 8 Chełm    0;51.96        6 pkt.
6. Wrońska Nikola    SP nr 8 Chełm    0;53.18        pk
7. Koziej Patrycja    SP nr 5 Chełm    0;53.63        5 pkt.
8. Klaudel Joanna    SP nr 5 Chełm    0;53.76        4 pkt.
9. Wdowiak Wiktoria     SP nr 5 Chełm    0;56.12        3 pkt.
10. Dudziak Zofia     SP nr 5 Chełm    0;56.28        pk
11. Morawska Katarzyna     SP nr 1 Chełm    0;59.09        2 pkt.
12. Rybak Dorota     SP nr 1 Chełm    1;16.29        1 pkt.

50 m stylem dowolnym chłopców

1. Morlewski Kacper    SP nr 8 Chełm    0;35.34        14 pkt.
2. Gębicki Jakub    SP nr 8 Chełm    0;37.56        13 pkt.
3. Czechowski Igor    SP nr 7 Chełm    0;38.21        12 pkt.
4. Marcinek Dawid    SP nr 5 Chełm    0;38.28        11 pkt.
5. Gębicki Bartłomiej    SP nr 8 Chełm    0;40.21        10 pkt.
6. Gałan Oliwier    SP nr 7 Chełm    0;40.76        9 pkt.
7. Łopucki Jakub     SP nr 8 Chełm    0;45.09        pk
8. Smętkowski Jakub    SP nr 7 Chełm    0;45,31        8 pkt.
9. Wróblewski Piotr    SP nr 4 Chełm    0;45,31        7 pkt.
10. Szymański Michał    SP nr 8 Chełm    0;46.63        pk
11. Kosman Filip    SP nr 7Chełm    0;50,16         pk
12. Muniak Karol    SP nr 8 Chełm    0;54,98        pk
13. Pietraszewski Szymon    SP nr 1 Chełm    0;55,26        6 pkt.
14. Różycki Marek    SP nr 8 Chełm    0;56,36        pk
15. Kiryk Maciej    SP nr 4 Chełm    0;57,81        5 pkt.
16. Zając Filip    SP nr 5 Chełm    1;03,61        4 pkt.
17. Muratow Przemysław    SP nr 4 Chełm    1;05,82        3 pkt.
18. Kargul Jakub    SP nr 5 Chełm    1;08,98        2 pkt.
19. Kutryj Gracjan    SP nr 1 Chełm    1;11,16        1 pkt.

Punktacja miejska dziewczęta indywidualnie

1.    SP  nr 8 CHEŁM    op. Agnieszka Kargol –Seraj    70 pkt – 16pkt
2.    SP  nr 5 CHEŁM    op. Jarosław Rafalski        34 pkt – 14pkt
3.    SP  nr 7 CHEŁM    op. Dorota Czerniakiewicz    30 pkt – 12pkt
4.    SP  nr 1 CHEŁM    op. Lidia Budzyńska        14 pkt – 10pkt
5.    SP  nr 4 CHEŁM    op. Wojciech Miszczuk        6 pkt –   8pkt

Punktacja miejska chłopcy indywidualnie

1.    SP  nr 8 CHEŁM    op. Piotr Sadura        71 pkt – 16pkt
2.    SP  nr 7 CHEŁM    op. Dorota Czerniakiewicz    53 pkt – 14pkt
3.    SP  nr 5 CHEŁM    op. Agnieszka Kusiak        31 pkt – 12pkt
4.    SP  nr 4 CHEŁM    op. Wojciech Miszczuk        21 pkt – 10pkt
5.    SP  nr 1 CHEŁM    op. Monika Wawryniuk        16 pkt –   8pkt

Do zawodów Rejonowych kwalifikuje się 3 najszybszych uczniów oraz dwie najlepsze sztafety. Zawody Rejonowe odbędą się w Świdniku w dniu 02.12.2016 r. Szkoły i najlepszych zawodników nagrodzono dyplomami. Sędzia Główny: mgr Mariusz Raćkowicz

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

Komunikat Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w sztafetach pływackich i startach indywidualnych – I LO Chełm - 18.11.2016 r.

Sztafeta pływacka 8 x 25m dziewcząt rocznik 2004 i młodsze

 

1 SP nr 8 Chełm                        op. Agnieszka Kargol-Sieraj                - 2:50.35 -  16 pkt

2 SP nr 5 Chełm                        op. Jarosław Rafalski                           - 3:09.28 – 14 pkt

3. SP nr 8 Chełm II                      op. Mariusz Raćkowicz                           - 3:19.78 – PK

4. SP nr 1 Chełm                         op. Lidia Budzyńska                               - 5:14.84 – 12 pkt

Sztafeta pływacka 8 x 25m chłopców rocznik 2004 i młodsi

 

1 SP nr 8 Chełm                        op. Piotr Sadura                                      - 2:22.06 – 16 pkt

2. SP nr 7 Chełm                       op. Dorota Czerniakiewicz                     - 2:55.79 – 14 pkt

3. SP nr 8 Chełm II                     op. Mariusz Raćkowicz                             - 3:02.93 – PK.

4. SP nr 5 Chełm                         op. Agnieszka Kusiak                                - 3:06.42 – 12 pkt

5. SP nr 4 Chełm                         op. Wojciech Miszczuk                              - 3:12.98 – 10 pkt

6. SP nr 1 Chełm                         op. Monika Wawryniuk                             - 4:02.65 -   8 pkt

Zawody indywidualne

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

1. Ciepałowicz Ewa                            SP nr 7 Chełm                               0;47.54                        12 pkt.

2. Ćwiek Angelika                              SP nr 8 Chełm                               0;48.32                        11 pkt.

3. Farfos Kinga                                   SP nr 8 Chełm                               0;50.34                        10 pkt.

4. Tywoniuk Weronika                         SP nr 8 Chełm                                 0;57.48                        9 pkt.

5. Górecka Aleksandra                         SP nr 5 Chełm                                 1;02.34                        8 pkt.

6. Marek Karolina                                SP nr 5 Chełm                                 1;07.06                        7 pkt.

7. Dorosz Kinga                                   SP nr 4 Chełm                                 1:11.11                        6 pkt.

8. Hanc Karolina                                  SP nr 1 Chełm                                 1:14,53                        5 pkt.

9. Aponiuk Anita                                 SP nr 1 Chełm                                 1:16,33                        4 pkt.

10.Kędzierawska Julia                         SP nr 7 Chełm                                 1:17.48                        3 pkt.

11.Król Nikola                                     SP nr 5 Chełm                                 1:18.06                        2 pkt.

12.Cichosz Kinga                                 SP nr 1 Chełm                                 1:34.82                        1 pkt.

50 m stylem grzbietowym chłopców

1. Pękała Mateusz                               SP nr 8 Chełm                               0;44.01                        11 pkt.

2. Leśniak Jan                                     SP nr 7 Chełm                               0;47.16                        10 pkt.

3. Szczablewski Karol                        SP nr 7 Chełm                               0;52.02                        9 pkt.

4. Niemirowski Dominik                      SP nr 8 Chełm                                 0;52.73                        8 pkt.

5. Zalewski Michał                               SP nr 5 Chełm                                 0;52.88                        7 pkt.

6. Raćkowicz Maciej                            SP nr 8 Chełm                                 0;54.43                        6 pkt.

7. Warchoł Oliwier                               SP nr 1 Chełm                                 1;01.38                        5 pkt.

8. Sadowski Sebastian                         SP nr 5 Chełm                                 1;03.39                        4 pkt.

9. Danielak Maciej                               SP nr 7 Chełm                                 1;05.48                        3 pkt.

10.Gondek Mikołaj                              SP nr 7 Chełm                                 1:13.43                        pk

11.Czerwiński Radosław                     SP nr 5 Chełm                                 1;15.46                        2 pkt.

12.Wawryniuk Piotr                            SP nr 1 Chełm                                 1;18.71            1 pkt.

50 m stylem klasycznym dziewcząt

1. Łydzińska Kamila                          SP nr 8 Chełm                               0;53.28                        6 pkt.

2. Wróblewska Julia                           SP nr 8 Chełm                               0;57.75                        5 pkt.

3. Charczuk Eliza                               SP nr 8 Chełm                               1;01.24                        4 pkt.

4. Prokopowicz Aleksandra                 SP nr 5 Chełm                                 1;04.28                        3 pkt.

5. Klejmont Juia                                   SP nr 5 Chełm                                 1;25,26                        2 pkt.

6. Kloc Weronika                                 SP nr 1 Chełm                                 1:59.34                        1 pkt.

50 m stylem klasycznym chłopców

1. Emerla Eryk                                   SP nr 4 Chełm                               0;47.38                        6 pkt.

2. Borowiec Iwo                                  SP nr 8 Chełm                               0;54.09                        5 pkt.

3. Kowalski Olaf                                 SP nr 8 Chełm                               0;57.13                        4 pkt.

4. Matuła Jakub                                    SP nr 1 Chełm                                 1:01.63                        3 pkt.

5. Stocki Jakub                                     SP nr 7 Chełm                                 1:05.99                        2 pkt.

6. Kudełko Mateusz                             SP nr 5 Chełm                                 1:16.53                        1 pkt.

50 m stylem dowolnym dziewcząt

1. Tabor Aleksandra                          SP nr 8 Chełm                               0;42.49                        10 pkt.

2. Krzywicka Zuzanna                       SP nr 8 Chełm                               0;43.13                        9 pkt.

3. Szewczuk Nikola                            SP nr 7 Chełm                               0;48.35                        8 pkt.

4. Tywoniuk Magda                             SP nr 7 Chełm                                 0;49.19                        7 pkt.

5. Wyrostek Eliza                                 SP nr 8 Chełm                                 0;51.96                        6 pkt.

6. Wrońska Nikola                               SP nr 8 Chełm                                 0;53.18                        pk

7. Koziej Patrycja                                 SP nr 5 Chełm                                 0;53.63                        5 pkt.

8. Klaudel Joanna                                 SP nr 5 Chełm                                 0;53.76                        4 pkt.

9. Wdowiak Wiktoria                           SP nr 5 Chełm                                 0;56.12                        3 pkt.

10. Dudziak Zofia                                SP nr 5 Chełm                                 0;56.28                        pk

11. Morawska Katarzyna                     SP nr 1 Chełm                                 0;59.09                        2 pkt.

12. Rybak Dorota                                 SP nr 1 Chełm                                 1;16.29                        1 pkt.

50 m stylem dowolnym chłopców

1. Morlewski Kacper                          SP nr 8 Chełm                               0;35.34                        14 pkt.

2. Gębicki Jakub                                SP nr 8 Chełm                               0;37.56                        13 pkt.

3. Czechowski Igor                             SP nr 7 Chełm                               0;38.21                        12 pkt.

4. Marcinek Dawid                              SP nr 5 Chełm                                 0;38.28                        11 pkt.

5. Gębicki Bartłomiej                           SP nr 8 Chełm                                 0;40.21                        10 pkt.

6. Gałan Oliwier                                   SP nr 7 Chełm                                 0;40.76                        9 pkt.

7. Łopucki Jakub                                  SP nr 8 Chełm                                 0;45.09                        pk

8. Smętkowski Jakub                           SP nr 7 Chełm                                 0;45,31                        8 pkt.

9. Wróblewski Piotr                             SP nr 4 Chełm                                 0;45,31                        7 pkt.

10. Szymański Michał                          SP nr 8 Chełm                                 0;46.63                        pk

11. Kosman Filip                                  SP nr 7Chełm                                  0;50,16                       pk

12. Muniak Karol                                 SP nr 8 Chełm                                 0;54,98                        pk

13. Pietraszewski Szymon                    SP nr 1 Chełm                                 0;55,26                        6 pkt.

14. Różycki Marek                               SP nr 8 Chełm                                 0;56,36                        pk

15. Kiryk Maciej                                  SP nr 4 Chełm                                 0;57,81                        5 pkt.

16. Zając Filip                                      SP nr 5 Chełm                                 1;03,61                        4 pkt.

17. Muratow Przemysław                    SP nr 4 Chełm                                 1;05,82                        3 pkt.

18. Kargul Jakub                                  SP nr 5 Chełm                                 1;08,98                        2 pkt.

19. Kutryj Gracjan                               SP nr 1 Chełm                                 1;11,16                        1 pkt.

Punktacja miejska dziewczęta indywidualnie

 

1.         SP nr 8 CHEŁM        op. Agnieszka Kargol –Seraj              70 pkt – 16pkt

2.         SP  nr 5 CHEŁM        op. Jarosław Rafalski                         34 pkt – 14pkt

3.         SP nr 7 CHEŁM        op. Dorota Czerniakiewicz                 30 pkt – 12pkt

4.         SP nr 1 CHEŁM        op. Lidia Budzyńska                          14 pkt – 10pkt

5.         SP  nr 4 CHEŁM        op. Wojciech Miszczuk                        6 pkt –   8pkt

 

Punktacja miejska chłopcy indywidualnie

 

1.         SP nr 8 CHEŁM        op. Piotr Sadura                                 71 pkt – 16pkt

2.         SP nr 7 CHEŁM        op. Dorota Czerniakiewicz                 53 pkt – 14pkt

3.         SP  nr 5 CHEŁM        op. Agnieszka Kusiak                                   31 pkt – 12pkt

4.         SP  nr 4 CHEŁM        op. Wojciech Miszczuk                      21 pkt – 10pkt

5.         SP  nr 1 CHEŁM        op. Monika Wawryniuk                     16 pkt –   8pkt

 

Do zawodów Rejonowych kwalifikuje się 3 najszybszych uczniów oraz dwie najlepsze sztafety.

Zawody Rejonowe odbędą się w Świdniku w dniu 02.12.2016 r. Szkoły i najlepszych zawodników nagrodzono dyplomami. Sędzia Główny: mgr Mariusz Raćkowicz

Prezes ZMSZS w Chełmie

mgr Marian Sikorski