Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2020/2021 MIASTO
Igrzyska Dzieci
rocznik 2008 i młodsi

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. SZTAFETOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE- dz i ch
28.10.2020 r.
Tomaszów
20.10.2020 r.
Chełm
14.10.2020 r.
I LO i ZSEiM
Piotr
Moliński
5-6 TENIS DRUŻYNOWY
dz i chł
16.02.2020 r.
Hrubieszów
19.11.2020 r.
Spiczyn
27.10.2020 r.
ZSEiT
Janusz
Hanusiak
7-8. BADMINTON
dz. i ch.
13.11.2020 r.
Ludwin
29.10. 2020r.
Ludwin
21.10. 2020 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
9. XXXI BIEGI
NIEPODLEGŁOSCI
====== ====== 10.11.2020 r.
I LO i ZSEiM
Piotr
Kalisio
10-11. SZACHY DRUŻYNOWE
dz. i chł.
03.12.2020 r.
Parczew
====== 17.11.2020 r.
MOSiR
Edward
Chowra
12-13. PŁYWANIE INDYWIDUALNE
i SZTAFETY dz. i ch.
04.12.2020 r.
Lublin
18.11.2020 r.
Świdnik
04.11 .2020 r.
I LO

Mariusz
Raćkowicz

14-15.

UNIHOKEJ
dz. i chł.

09.12.2020 r.
Hrubieszów
  01.12. 2020 r.
SP nr 11
Piotr
Jabłoński
16. HALOWA PIŁKA
NOŻNA dziewcząt
====== ======    
17. HALOWA PIŁKA
NOŻNA chłopców.
====== ======    
18-19. DRUŻYNOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE- dz i ch.
08.04.2021 r.
Tomaszów
31.03.2021 r.
Chełm
23.03.2021r.
I LO i ZSE i M
Agnieszka
Kusiak
20 SIATKÓWKA
dziewcząt „4”
18.03.2021 r.
Tomaszów
04.03.2021 r
Świdnik
23.02.2021
SP nr 5
Edyta
Rymowicz
21. SIATKÓWKA
chłopców„4”
19.03.2021r.
Tomaszów
05.03.2021.r
Świdnik
24.02.2021 r.
SP nr 5
Rafalski
Jarosław
22. KOSZYKÓWKA
dziewcząt
21.04.2021r.
Lublin
18.02.2021 r.
Chełm
12.01.2021 r
SP nr 8
Mariusz
Koniuszewski
23. KOSZYKÓWKA
chłopców
31.03.2021 r.
Chełm
19.02.2021 r
Chełm
13.01 .2021r.
SP nr 8
Mariusz
Koniuszewski
24. PIŁKA RĘCZNA
dziewcząt
15.04.2021r.
Łuków
10.03.2021.r
Chełm
21.01.2021 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
25. PIŁKA RĘCZNA
chłopców
16.04.20201.
Łuków
11.03.2021 r
Chełm
22.01.2021 r.
SP nr 5
Jarosław
Rafalski
26. PIŁKA NOŻNA
dziewcząt
19.05.2021 r.
Chełm
13.05.2021 r.
Chełm
07.05.2021 r
Orlik ZSO nr 1
Monika
Wawryniuk
27. PIŁKA NOŻNA
chłopców
10.06.2021 r.
Lubartów
25.05.2021r.
Chełm
06.05..2021 r.
Orlik SP nr 1
Ireneusz
Drzewiecki
28-29. CZWÓRBÓJ  L-A
dz. i ch.
20.05.2021 r.
Lublin
11.05.2021r.
Rejowiec F
27.04.2021 r.
Stadion Miejski
Monika
Wawryniuk
30-31. KOSZYKÓWKA 3x3
dz. i chł
08.06.2021 r.
Lublin
18.05.2021 r.
Chełm
20.04. 2021 r.
SP nr 8
Dariusz
Waleńciuk
32-33. TRÓJBÓJ L-A
dz. i chł.
07.06.2021 r
Lublin
26.05.2021 r.
Chełm
29.04.2021 r.
SP nr 8
Piotr
Sadura

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok 2020/2021. /strona internetowa ZM SZS i LWSZS./ Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów./SRS/.

Zawody Wojewódzkie , Rejonowe i Miejskie rozpoczynają się o godz. 10.00.