Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2020/2021 MIASTO
Igrzyska Młodzieży
rocznik /2006-2007/

Lp. Zawody Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. SZTAFETOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE dz. i chł.
28.10.2020 r.
Tomaszów
20.10.2020 r.
Chełm
14.10.2020 r.
ZSEiM i I LO
Piotr
Moliński
3-4. BADMINTON
dz. i ch.
12.11.2020 r.
Ludwin
30.10.2020 r.
Ludwin
22.10.2020 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
5-6.

TENIS STOŁOWY
DRUŻYNOWY dz. i ch.

25.11.2020 r.
Hrubieszów
18.11.2020r.
Spiczyn
28.10.2020 r.
ZSEiT
Hanusiak
Janusz
9-10 UNIHOKEJ
dz. i chł.
10.12.2020 r.
Hrubieszów
  02.12.2020 r.
SP nr 11
Piotr
Jabłoński
11-10. PŁYWANIE IND.
i SZTAFERTY dz. i ch.
04.12.2020 r.
Lublin
18.11.2020 r.
Świdnik
05.11.2020 r.
I LO
Raćkowicz
Mariusz
12. XXXI BIEG
NIEPODLEGŁOŚCI
====== ====== 10.11.2020 r.
I LO i ZSEiM
Piotr
Kalisio
13. SZACHY
dz. i ch
15.12.2020 r.
Parczew
====== 19.11.2020 r.
Św. MOSiR
Edward
Chowra
14. HALOWA PIŁKA
NOŻNA dziewcząt
======= ======   Piotr
Jabłoński
15. HALOWA PIŁKA
NOŻNA chłopców
======= ======   Piotr
Sadura
16. PIŁKA RĘCZNA
dziewcząt
16.04.2021 r.
Łuków
24.03.2021 r
Chełm
16.02.2021 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
17. PIŁKA RĘCZNA
chłopców
20.04.2021 r.
Łuków
14.04. 2021 r.
Chełm
29.01.2021 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
18-19. DRUŻYNOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE dz. i chł.
08.04.2021r.
Tomaszów
31.03.2021r.
Chełm
23.03.2021 r.
ZSEiM i I LO
Aneta
Wdowiak
20 KOSZYKÓWKA
dziewcząt
16.03.2021 r.
Chełm
26.01.2021 r.
Chełm
07.01.2021 r.
SP nr 11
Grzegorz
Gaj
21. KOSZYKÓWKA
chłopców
17.03.2021 r.
Biała Podl.
27.01.2021 r.
Chełm
08.01.2021 r.
SP nr 11
Grzegorz
Gaj
22. SIATKÓWKA
dziewcząt
11.03.2021 r.
Biała Podl.
02.03.2021 r.
Chełm
14.01.2021 r.
SP nr 11
Agnieszka
Radelczuk
23. SIATKÓWKA
chłopców
12.03.2021 r.
Świdnik
02.03.2021 r.
Świdnik
15.01.2021 r.
SP nr 11
Agnieszka
Radelczuk
24. PIŁKA NOŻNA
dziewcząt
11.05.2021 r.
Parczew
04.05.2021 r.
Chełm
28.04.2021r
Orlik SP nr 1
Monika
Wawryniuk
25. PIŁKA NOŻNA
chłopców
12.05.2021 r.
Świdnik
04.05.2021 r.
Świdnik
30.04.2021 r
Orlik SP nr 1
Ireneusz
Drzewiecki
26-27. Drużynowa Liga
L-A dz. i ch.
28.05.2020 r.
Lublin
21.05.2021 r.
Rejowiec F.
23.04.2021 r.
Stadion Miejski
Monika
Wawryniuk
28. SIATKÓWKA
PLAŻOWA dz.
01.06.2020 r.
Lublin
18.05.2021r.
Świdnik
21.04.2021 r.
os. Słoneczne
Agnieszka
Radelczuk
29. SIATKÓWKA
PLAŻOWA chł.
01.06.2020 r.
Lublin.
19.05.2021 r.
Świdnik
21.04.2021 r.
os. Słoneczne
Agnieszka
Radelczuk

30-31.

KOSZYKÓWKA
3x3 dz. i chł.
27.05.2021 r.
Lublin
14.05.2021 r.
Chełm
05.05. 2020 r.
„Orlik” SP nr 8
Dariusz
Waleńciuk

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok szkolny 2020/2021. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów. Zawody Wojewódzkie ,

Rejonowe i Miejskie  rozpoczynają się o godz. 10.00
Miejskie Sztafetowe i drużynowe biegi przełajowe odbędą się o godz.11.30