Dzisiaj jest: 17 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła

Komunikat końcowy Rejonowej Licealiady
Korespondencyjnej Ligi Lekkoatletycznej - 06.10.2016 r. Rejowiec Fabr.

Dziewczęta

1. ZSE i III LO Chełm    1075 pkt.    /op. Sebastian Kogut/
2. II LO  Chełm    969    /op. Kinga Krawczyk/
3. I LO Chełm    883    /op. Monika Klimkowska/
4. ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    774    /op. Katarzyna Cenkała/
5. ZSGiH  Chełm    710    /op. Bożena Szukało/
6. ZSZ nr 5  Chełm    674    /op. Jacek Siry/
7. ZST  Chełm    471    /op. Emilia Wełna/
8. ZSBiG  Chełm    419    /op. Leszek Kołosiński/
9. IV LO Chełm    285    /op. Grzegorz Sykuła/

Chłopcy

1. ZSE i III LO Chełm    1134pkt.    /op. Piotr Moliński/                                              
2. II LO Chełm    1057    /op. Adam Kot/                               
3. ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    1042    /op. Andrzej Wysokiński/   
4. ZSZ nr 5 Chełm    884    /op. Mariusz Półtorak/
5. I LO Chełm    878    /op. Aneta Wdowiak/
6. ZST Chełm    704    /op. Mieczysław Czwaliński/
7. ZSGiH Chełm    689    /op. Janusz Lesicki/
8. ZSBiG Chełm    659    /op. Marcin Żyliński/
9. IV LO Chełm    462    /op. Grzegorz Sykuła/

Najlepsze wyniki - Dziewczęta

100m
1. Zielińska Paulina    ZSE i III LO Chełm    13,18
2. Małek Aleksandra    II LO Chełm    14,46
3. Mech Gabiela    ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    14,98

400m
1. Skrok Kamila    ZSE i III LO Chełm    1:13,36
2. Oberda Joanna    I LO  Chełm    1:14,27
3. Kierepka Karolina    II LO Chełm    1:15,06

800m
1. Poliszuk Emilia    I LO Chełm    2:44,34
2. Król Anna    ZSG i H Chełm    2:45,44
3. Manaj Sylwia    II LO Chełm    2:48,70

Skok w dal.
1. Denkiewicz Aleksandra    ZSE i III LO Chełm    4,66
2. Stachal Karolina    II LO Chełm    4,45
3. Czesak Ewelina    ZSE i III LO Chełm    4,05

Kula 4 kg
1. Misiura Natalia    II LO Chełm    10,06
2. Raszyńska Malwina    ZSE i III LO Chełm    8,26
3. Czuj Jagoda     ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    8,21

Sztafeta 4x100m
1. ZSE i III LO Chełm    55:36
2. II LO Chełm    56:82
3. ZSE i III LO Chełm    59:47
4. ZSZ nr 5 Chełm    1:02,43
5. I LO Chełm    1:02,72
6. ZST Chełm    1:10,42
7. ZSG i H Chełm    1:05,06
8. ZSB i G Chełm    1:13,10

Najlepsze wyniki - Chłopcy

100m
1. Jodłowski Szymon    II LO Chełm    12,06
2. Misik Mateusz    ZSE i III LO Chełm    12,34
3. Kapluk Sylwester    ZSZ nr 5 Chełm    12,55

400m
1. Połynkin Dawid    ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    52:55
2. Dziewulski Dawid    II LO Chełm    53:00
3. Kozaczuk Michał    ZSB i G Chełm    54:15

1500m
1. Pawlikowski Tomasz    I LO Chełm    4:28,56
2. Kuśmierz Damian    ZSE i III LO Chełm    4:40,56
3. Mirzwa Karol    ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    4:55,80

Skok w dal.
1. Głąb Dawid    ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    6,16
2. Wcisło Konrad    II LO Chełm    5,73
3. Szawroński Dawid    ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    5,55

Kula  5 kg
1. Niedzwiecki Mateusz    ZSB i G Chełm    11,88
2. Wróblewski Adam    ZSE i III LO Chełm    11,06
3. Ożóg Kacper    ZSB i G Chełm    10,96

Kula 6kg
1. Oleksiejuk Jakub    ZSE i III LO Chełm    12,27
2. Jokisz Adrian    II LO Chełm    11,46
3. Warda Szymon    ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    10,25

 Sztafeta  4x100m
1. ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    47,01
2. II LO Chełm    47,48
3. ZSE i III LO Chełm    48,02
4. ZSZ nr 5 Chełm    50,17
5. ILO Chełm    50,42
6. ZST Chełm    51,67
7. IV LO  Chełm    51,87
8. ZSG i H Chełm    52,56
9. ZSB i G Chełm    52,81

Do zawodów Wojewódzkich awansowały dwie pierwsze szkoły. Zawody odbędą się w dniu 18.10.2016 r. w Zamościu . Najlepsze  szkoły  nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.

Wiceprezes LWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski