Dzisiaj jest: 19 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

Komunikat Licealiady
w tenisie stołowym indywidualnym - 3.11.2016r r. ZSZ nr 5 w Chełmie

Dziewczęta

1.Judczyc Patrycja           I LO
2. Krzyżanowska Celina     ZSE i III LO
3. Hladka Daria                     ZSG i H
4. Manaj Sylwia                     II LO
5. Teresińska Angelika         ZSZ nr 5
6. Gontarz Sara                       II LO
7-8.  Nafalska Katarzyna        II LO
 Hołubowicz Natalia        IV LO
9-12. Roman Aleksandra        ZSZ nr 5
  Dubaj Anna                    I LO
  Zaj Ewelina                    ZST
  Kawalec Karolina          ZSG i H
13-16. Wiercioch Julia           ZSB i G
  Zarek Weronika           IV LO
  Guz Magdalena            I LO
  Małocha Dominika      ZSB i G
17-21. Schab Oliwia               ZST
  Goszczyńska Elżbieta  ZST
 Świtacz  Aleksandra     I LO
  Mochniej Aleksandra  ZSZ nr 5
 Palik Aleksandra         ZSE i III LO

Chłopcy

1. Podkoń Mateusz               II LO
2. Chrzanowski Marcin       ZSZ nr 5
3. Walczuk Arkadiusz         ZSE i III LO
4. Ćwikła Kacper                  II LO
5. Rybicki Paweł                   ZST
6. Nowosad Patryk                  I LO
7-8. Malinowski Eryk            ZSB i G
7-8. Alikowski Kamil             ZSB i G
9-12. Boruch Sebastian          ZSZ nr5
 Suszcz Przemysław       ZSB i G
 Syk Marcin                    IV LO
  Sudoł Damian                ZSZ nr 5
13-16. Greniuk Krystian          IV LO
 .Soroka Dawid              I LO
 Sadowski Dominik      ZSG i H
 Mielniczuk Karol         II LO
17-21. Litwin Kamil               ZST
 Misik Mateusz             ZSE i III LO
  Remiś Jakub                ZSG i H 1
 Sokaluk Konrad          I LO
 Kazaniecki Marcin         I LO

Punktacja drużynowa za turniej indywidualny

Dziewczęta

1. II LO w Chełmie               48,5 - 16 pkt. miasto /op. Barbara Chmielewska/
2. I LO w Chełmie               43 - 14 pkt. miasto /op. Tomasz Kociuba/
3. ZSZ nr 5 w Chełmie        31,5 - 12 pkt. miasto /op.  Jacek Siry/
4. ZSG i H w Chełmie         30,5 - 10 pkt. miasto /op. Adam Rejent/
5. ZSE i III LO w Chełmie  23 - 9 pkt. miasto /op.  Piotr Kusiak/
6. IV LO w Chełmie            22 - 8 pkt. miasto /op. Grzegorz Sykuła/
7. ZST w Chełmie               17,5 -  7 pkt. miasto /op. Zdzisław Biały/
8. ZSB i G w Chełmie         15 - 6 pkt. miasto /op. Leszek Kłosiński/

Chłopcy

1. ZSB i G w Chełmie         48 - 16 pkt. miasto /op.  Leszek Kołosiński/
2. II LO w Chełmie             46,5 - 14 pkt. miasto /op. Barbara Chmielewska/
3. ZSZ nr 5 w Chełmie        43 - 12 pkt. miasto /op. Jacek Siry/
4. I LO w Chełmie               29,5 - 10 pkt. miasto /op. Tomasz Kociuba/
5. ZSE i III LO                    22 - 9 pkt. miasto /op. Piotr Kusiak/
6. ZST w Chełmie              20 - 8 pkt. miasto /op. Zdzisław Biały/
7. IV LO w Chełmie           19 - 7 pkt. miasto /op. Grzegorz Sykuła/
8. ZSG i H w Chełmie        10,5 - 6 pkt. miasto /op. Adam Rejent/

Do zawodów Rejonowych awansowała pierwsza piątka z każdej kategorii. Zawody odbędą się w dniu 16.11.2016 r. w Chełmie Miejska Hala Sportowa ul. Graniczna 2a Awansujących nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a uczestniczącym  dziękują za udział w zawodach Sędzia Główny: Jan Hanusiak

Prezes MSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski