Dzisiaj jest: 24 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena

Komunikat XXVII Międzynarodowego Biegu Niepodległości
11 LISTOPADA 2016 r – Park Miejski

Głównym organizatorem  biegów był Miejski Szkolny Związek Sportowy w Chełmie przy współudziale Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Miejskiego Klubu Sportowego „Agros”, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 oraz Zespołu Szkół Gastronomicznych  i Hotelarskich w Chełmie

Sponsor Główny to Prezydent Miasta Chełm  oraz spółki miejskie MPGK i MPEC.

Klasyfikacja szkół - Licealiada

1.    Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące    63pkt.
2.    I Liceum Ogólnokształcące    61pkt.
3.    II Liceum Ogólnokształcące    37pkt.
4.    Zespół Szkół Zawodowych nr 5    25pkt.
5.    Zespół Szkół Technicznych    15pkt.
6.    Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich    6pkt.
7.    Zespół Szkół Budowlanychi Geodezyjnych    4pkt.

Ilość uczestników:     45

Dziewczęta  SPG /rocznik: 1996 i młodsi/ - dystans 1300 m

1.    MAŁEK EMILIA    II LO    10pkt.
2.    MANAJ SYLWIA    II LO    9pkt.
3.    OBERDA JOANNA    I LO    8pkt.
4.    WOŹNIAK OLGA    ZSE i III LO    6pkt.
5.    HLADKA DARIA    ZSG i H    6pkt.
6.    STRYCHARCZUK JUSTYNA    I LO    6pkt.
7.    DĄBROWSKA ROKSANA    ZSE i III LO    6pkt.
8.    SULEJ SYLWIA    I LO    6pkt.
9.    NISHIZAWA AGATA    ZSE i III LO    4pkt.
10.    SUSZKO WERONIKA    ZSE i III LO    4pkt.
11.    WNUK ALEKSANDRA    I LO    4pkt.
12.    ZOSIUK KAROLINA    ZSE i III LO    4pkt.
13.    RATAJ KAROLINA    I LO    4pkt.
14.    OLESZCZUK ESTERA    I LO    4pkt.
15.    MICHALSKA DOMINIKA    I LO    4pkt.
16.    JANKOWSKA MARTYNA    I LO    3pkt.

Punktacja drużynowa

1.    I  Liceum Ogólnokształcące    39pkt.
2.    Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące    24pkt.
3.    II Liceum Ogólnokształcące    19pkt.
4.    Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich    6pkt.

Chłopcy  SPG /rocznik: 1996 i młodsi/ - dystans 1300 m

1.    DZIEWULSKI DAWID    II LO    10pkt.
2.    PAWLIKOWSKI TOMASZ    I LO    9pkt.
3.    KOZACZUK MICHAŁ    ZSE i III LO    8pkt.
4.    KUŚMIERZ DAMIAN    ZSE i III LO    6pkt.
5.    BARYŁA PAWEŁ    ZST    6pkt.
6.    ADAMSKI ŁUKASZ    ZST    6pkt.
7.    ADAMIEC KAMIL    I LO    6pkt.
8.    SOKÓŁ BARTŁOMIEJ    ZSZ 5    6pkt.
9.    DUBACZYŃSKI PATRYK    ZSE i III LO    4pkt.
10.    JAROSZEK MARIUSZ    I LO    4pkt.
11.    KAWKA MATEUSZ    II LO    4pkt.
12.    BRZUCHALA KACPER    II LO    4pkt.
13.    KISTER KAMIL    ZSB i G    4pkt.
14.    MISIK MATEUSZ    ZSE i III LO    4pkt.
15.    NARÓG KAMIL    ZSZ 5    4pkt.
16.    ROMANOWSKI MIKOŁAJ    ZSE i III LO    3pkt.
17.    WIECZOREK PIOTR    I LO    3pkt.
18.    ADAJUK MICHAŁ ?    ZST    3pkt.
19.    SZEWCZAK HUBERT    ZSZ 5    3pkt.
20.    RUDZKI MATEUSZ    ZSE i III LO    3pkt.
21.    NOWOSAD BARTŁOMIEJ    ZSE i III LO    3pkt.
22.    TOŁYSZ RAFAŁ    ZSE i III LO    3pkt.
23.    SURMA KACPER    ZSZ 5    3pkt.
24.    SEMENIUK PAWEŁ    ZSZ 5    3pkt.
25.    BORYSEWICZ PATRYK    ZSE i III LO    3pkt.
26.    LASKOWSKI ROBERT    ZSZ 5    2pkt.
27.    KOT DAWID    ZSZ 5    2pkt.
28.    SENIUK PAWEŁ    ZSE i III LO    2pkt.
29.    MORCIŚ SEBASTIAN    ZSZ 5    2pkt.

Punktacja drużynowa

1.    Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące    39pkt.
2.    Zespół Szkół Zawodowych nr 5    25pkt.
3.    I Liceum Ogólnokształcące    22pkt.
4.    II Liceum Ogólnokształcące    18pkt.
5.    Zespół Szkół Technicznych    15pkt.
6.    Zespół Szkół Budowlanych i Geodezyjnych    4pkt.