Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Komunikat Miejskiej Licealiady
w sztafetach pływackich i startach indywidualnych – 15.11.2016 r. I LO w Chełmie

Sztafeta 10x25m st. dowolnym dziewcząt

1. I LO CHEŁM    op. Joanna Dąbska        2:58,87      16 pkt miasto
2. II LO CHEŁM    op. Joanna Kita            3:21,24     14 pkt miasto
3. ZSE i III LO     op. Arkadiusz Bukalski        3:31,40     PK

10x25m st. dowolnym chłopców

1. I LO CHEŁM                 op. Zdzisław Jaroszczu      2:20,57     16 pkt miasto
2. II LO CHEŁM                 op. Kinga Krawczyk            2:45,28         14 pkt miasto
3. ZST CHEŁM        op. Mirosław Marzec           2:46.00         12 pkt miasto
4. ZSE i III LO        op. Marcin Oszust         2:49,96         10 pkt miasto
5. ZSZ nr 5 CHEŁM    op. Mariusz Półtorak           3:05,76          PK

Zawody  indywidualne

50m st. grzbietowym kobiet

1.    Nadolska Julia        I LO CHEŁM        0:32,75                 5 pkt
2.    Kurzępa Ewa        ZSE i IIII LO CHEŁM    0:37,98                 4 pkt
3.    Sikorska Katarzyna    I LO CHEŁM        0:46,16      3 pkt
4.    Pańczyszyn Iga        II LO CHEŁM        0:50,55     2 pkt
5.    Skimina Katarzyna    II LO CHEŁM        0:55,76     1 pkt

50m st. grzbietowym mężczyzn

1.    Zając Maciej             I LO CHEŁM        0:35,58              7 pkt
2.    Borowiec Jonasz        I LO CHEŁM        0:38,06              6 pkt
3.    Bas Krystian            II LO CHEŁM        0:41,34           5 pkt
4.    Łukowski Szczepan        II LO CHEŁM        0:44,28              4 pkt
5.    Sahadel Patryk                     II LO CHEŁM        0:47,05           3 pkt
6.    Borowicz Kacper        ZST  CHEŁM        0:48,41              2 pkt
7.    Mróz Adrian            ZST  CHEŁM        0:49,40              1 pkt

50m st. klasycznym kobiet

1.    Nowosad Karolina        I LO CHEŁM        0:41,73             5 pkt
2.    Nekresova Daria        ZSG i H  CHEŁM    0:46,23             4 pkt
3.    Kowalczuk Agnieszka                 I LO CHEŁM        0:46,57             3 pkt
4.    Krzyżanowska Anita        ZSG i H  CHEŁM     0:49,44         2 pkt
5.    Iwańczuk Magda        I LO CHEŁM        0:57,13             1 pkt

50m st. klasycznym mężczyzn

1.    Burdan Michał        I LO CHEŁM        0:42,33             11 pkt
2.    Kwiatosz Rafał        ZSZ nr 5 CHEŁM    0:43,34          10 pkt
3.    Nowicki Karol        ZST  CHEŁM        0:43,74               9 pkt
4.    Głaz Kamil        I LO CHEŁM        0:43,98           8 pkt
5.    Troć Damian        ZST  CHEŁM        0:44,45               7 pkt
6.    Kolenda Ignacy        II LO  CHEŁM        0:44.66              6 pkt
7.    Wojdyk Patryk        ZSE i III LO CHEŁM    0:46,08           5 pkt
8.    Piątek Mateusz        ZSG i H  CHEŁM     0:47,51          4 pkt
9.    Nowosad Paweł        ZSG i H  CHEŁM     0:47,60           3 pkt
10.    Goleń Mateusz        ZSZ nr 5  CHEŁM    0:50,04               2 pkt
11.    Szczucki Przemysław    ZSZ nr 5  CHEŁM     1:01,01           1 pkt

50m st. dowolnym kobiet

1.    Kolenda Zofia        ZSE i III LO CHEŁM    0:32,37              5 pkt
2.    Korneluk Joanna     II LO CHEŁM        0:38,74           4 pkt
3.    Odrzywolska Barbara    I LO  CHEŁM        0:40,68               3 pkt
4.    Krzyżanowska Aleksandra  I LO  CHEŁM    0:41,17           2 pkt
5.    Dobosz Aleksandra    ZSG i H  CHEŁM    0:48,31              1 pkt

50m st. dowolnym mężczyzn

1.    Siejo Mateusz        I LO CHEŁM        0:25,64                 9 pkt
2.    Okoń Bartłomiej        ZSE i III LO CHEŁM    0:29,70     8 pkt
3.    Kołodziejczyk Mateusz    I LO CHEŁM        0:30,59                 7 pkt
4.    Dubaj Michał        ZST  CHEŁM        0:36.39                 6 pkt
5.    Radiszuk Aleksander    ZST  CHEŁM        0:37,88                 5 pkt
6.    Juszko Kamil        ZST  CHEŁM        0:38.60      4 pkt
7.    Goliszewski Przemysław ZSZ nr 5  CHEŁM    0:38,78      3 pkt
8.    Lipczak Aleksander    II LO CHEŁM        0:41,08     2 pkt
9.    Wojdat Marcin        ZSG i H  CHEŁM    0:54,78     1 pkt

Punktacja miejska dziewczęta  indywidualnie:

1. I LO  CHEŁM    op. Joanna Dąbska               22 pkt       16 pkt miasto
2. ZSE i III LO op. Arkadiusz Bukalski              9 pkt        14 pkt miasto
3. II LO CHEŁM    op. Joanna Kita                    7 pkt       12 pkt miasto
4. ZSG i H  CHEŁM op. Bożena Szukało            5 pkt       10 pkt miasto

Punktacja miejska chłopcy indywidualnie :

1. I LO CHEŁM    op. Zdzisław Jaroszczuk       48 pkt       16 pkt miasto
2. ZST CHEŁM    op. Mirosław Marzec           34 pkt       14 pkt miasto
3. II LO CHEŁM    op. Kinga Krawczyk           20 pkt         12 pkt miasto
4. ZSZ nr 5 CHEŁM  op. Mariusz Półtorak       16 pkt         10 pkt miasto
5. ZSE i III LO    op. Marcin Oszust           13 pkt              9 pkt miasto
6. ZSG i H CHEŁM   op. Bożena Szukało         8 pkt          8 pkt miasto
    
Do zawodów Rejonowych w dniu 30.11.2016 r. w Chełmie awansowały dwie pierwsze sztafety i  trójka z każdego stylu. Zawody odbędą się na pływalni I LO w Chełmie.  Szkoły i najlepszych startujących nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach. Sędzia Główny: Mariusz Raćkowicz

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski