Dzisiaj jest: 25 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Komunikat Miejskiej Licealiady
w badmintonie – 10.12.2016 r., SP 5 w Chełmie

Mecze grupowe - dziewczęta

Grupa A

ZSZ nr 5 – II LO    3:0
I LO – II LO    3:0
ZSZ nr 5– I LO    1:3

1. I LO
2. ZSZ nr 5
3. II LO

Grupa B

ZST - III LO    0:3
IV LO - ZSGiH    0:3
ZST -  IV LO    3:1
III LO - ZSGiH    3:0
ZST - ZSGiH    0:3
III LO - IVLO    3:0

1. III LO
2. ZSGiH
3. ZST
4. IV LO

Finały

Mecz o miejsce I    I LO – III LO    1:3
Mecz o miejsce III    ZSZ nr 5 - ZSGiH    0:3

Klasyfikacja końcowa dziewczęta

1.    ZSE i III LO    16
2.    I LO    14
3.    ZSGiH    12
4.    ZSZ nr 5    10
5-6.    II LO    8,5
5-6.    ZST    8,5
7.    IV LO    7

1. ZSE i III LO /opiekun Piotr Kusiak/
Katarzyna Dmuch, Zuzanna Kmieć, Patrycja Piłat - 16pkt.
2. I LO /opiekun Jarosław Betiuk/
Joanna Oberda, Aleksandra Wychadańczuk, Wiktoria Fornal - 14pkt.
3. ZSG i H /opiekun Aneta Wójtowicz/
Aleksandra Borysiuk, Aleksandra Palestrant, Olga Przymirska - 12pkt.
4. ZSZ nr 5 /opiekun Sylwester Świś/
Kamila Połąg, Aleksandra Mochniej - 10pkt.
5-6. II LO /opiekun Norbert Wysocki/
Katarzyna Hawryluk, Dominika Ułanowska, Paulina Żukowska - 8,5pkt.
5-6. ZST /opiekun Zdzisław Biały/
Małgorzata Pończocha, Kornelia Skorupska - 8,5pkt.
7. IV LO /opiekun Grzegorz Sykuła/
Gabriela Karyś, Weronika Zarek, Agnieszka Nowak - 7pkt.

Mecze grupowe - chłopcy

Grupa A

IV LO - ZSBiG    3:0
ZSZ nr 5 - ZSGiH    3:1
IV LO - ZSZ nr 5    0:3
ZSBiG - ZSGiH    0:3
IV LO - ZSGiH    0:3
ZSZ nr 5 - ZSBiG    3:0

1. ZSZ nr 5
2. ZSGiH
3. IV LO
4. ZSBiG

Grupa B

III LO - II LO    3:0
II LO - ZST    0:3
ZST – III LO    0:3

1. III LO
2. ZST
3. II LO

Finały:

Mecz o miejsce I    III LO – ZSZ nr 5    0:3
Mecz o miejsce III    ZST - ZSG i H    0:3

Klasyfikacja końcowa chłopcy

1. ZSZ nr 5 /opiekun Sylwester Świś/
Paweł Giełażyn, Cezary Szychulec - 16pkt.
2. ZSE i III LO /opiekun Piotr Kusiak/
Mateusz Misik, Przemysław Deneka, Dawid Głąb - 14pkt.
3. ZSG i H /opiekun Aneta Wójtowicz/
Dominik Sadowski, Mateusz Piątek, Marcin Wojdat - 12pkt.
4. ZST /opiekun Zdzisław Biały/
Kamil Lenkiewicz, Paweł Powaga, Rafał Sawicki - 10pkt.
5-6. II LO /opiekun Norbert Wysocki/
Piotr Wawron, Dariusz Rodziewicz - 8,5pkt.
5-6. IV LO /opiekun Grzegorz Sykuła/
Jakub Kapka, Szymon Oleszczuk, Kamil Woszczynski - 8,5pkt.
7. ZSB i G /opiekun Kamil Kaszak/
Robak Marek, Grzegorz Socha - 7pkt.

Najlepsze szkoły nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a uczestniczącym  dziękują za udział w zawodach. Sędzia Główny: mgr Andrzej Worzanowski

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski