Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Komunikat Miejskiej Licealiady
w drużynowych biegach przełajowych - 3.10.2017 ZSEiM i ILO Chełm

Dziewczęta (rocznik 1998-2001) - 1500m.

1. Małek Emilia    IILO    40
2. Maciejewska Katarzyna    ZSEiM    39
3. Pliżga Natalia    ZSEiT    38
4. Giers Wioteta    ZSEiM    37
5. Manaj Sylwia    IILO    36
6. Łysomirska Aleksandra    ZSEiM    35
7. Darczuk Oksana    ZSBiG    34
8. Poliszuk Emilia    ILO    33
9. Dudek Patrycja    ZSEiM    32
10. Góral Danuta    ZSBiG    31
11. Jazenitska Andriana    ZSGiH    30
12. Cukrowska Kinga    ILO    29
13. Królikowska Natalia    ILO    28
14. Ogórek Weronika    ZSBiG    27
15. Jaworska Martyna    ZSEiT    26
16. Ziętko Aleksandra    ILO    25
17. Pitera Julia    ILO    24
18. Obcarska Izabela    IILO    23
19. Solan Klaudia    ZSGiH    22
20. Grzesiuk Patrycja    ZSGiH    21
21. Oberda Joanna    ILO    20
22. Ozon Klaudia    ZSEiT    19
23. Hladka Daria    ZSGiH    18
24. Dudek Aleksandra    IILO    17
25. Bodzak Ewelina    ZSBiG    16
26. Świstowska Natalia    ZSEiM    15
27. Wychadańczuk Daria    ZSGiH    14
28. Rydz Emilia    ZSEiT    13
29. Bańka Dominika    ZSEiT    12
30. Dubij Martyna    ZSGiH    11
31. Błaziak Dominika    ZST    10
32. Pastuszak Kinga    ZST    9
33. Wilgos Sandra    IILO    8
34. Grzeszczuk Julia    ZST    7
35. Szozdowska Edyta    ZST    6
36. Mech Gabriela    ZSEiM    5
37. Żmijska Urszula    IILO    4
38. Banachiewicz Karolina    ZSBiG    3
39. Bodziak Beata    ZSBiG    2
40. Szynkaruk Paulina    ZST    1

Klasyfikacja drużynowa

1. ZSEiM (158pkt.) - 16pkt
2. ILO (139pkt.) - 14pkt
3. IILO (124pkt.) - 12pkt
4. ZSBiG (111pkt.) - 10pkt
5. ZSEiT (108pkt.) - 9pkt
6. ZSGiH (105pkt.) - 8pkt
7. ZST (33pkt.) - 7pkt

Chłopcy (rocznik 1998-2001) - 1500m.

1. Pawlikowski Tomasz    ILO    41
2. Czajka Jacek    ZSEiT    40
3. Krukowski Cezary    ZST    39
4. Baryła Paweł    ZST    38
5. Rak Krzysztof    ZSEiM    37
6. Wójcicki Paweł    IILO    36
7. Lato Kacper    ILO    35
8. Martyn Jakub    ZSEiM    34
9. Borek Bartłomiej    ZSEiT    33
10. Krystiańczuk Jakub    ZSGiH    32
11. Głaz Albert    ZSEiM    31
12. Czepiej Jakub    ZSEiM    30
13. Szuryga Jakub    IILO    29
14. Okoń Bartłomiej    ZSEiM    28
15. Szymonowicz Szymon    ZST    27
16. Dubaczyński Patryk    ZSEiM    26
17. Sokół Bartłomiej    ZSEiT    25
18. Adamski Łukasz    ZST    24
19. Stelmaszczuk Patryk    ILO    23
20. Palonka Łukasz    ZSEiT    22
21. Giangreco Jakub    ZSEiT    21
22. Brzuchala Kacper    IILO    20
23. Remiś Jakub    ZSGiH    19
24. Kister Kamil    ZSBiG    18
25. Steć Adrian    IILO    17
26. Szaba Damian    IILO    16
27. Wieczorek Piotr    ILO    15
28. Koziek Karol    ZSEiT    14
29. Oleksiejuk Dawid    ZSBiG    13
30. Michalczuk Marcin    ZST    12
31. Uszko Antoni    ZSBiG    11
32. Suchocki Gracjan    ZST    10
33. Chmiel Marcin    IILO    9
34. Bodziacki Sebastian    ZSGiH    8
35. Chochłow Bogdan    ZSGiH    7
36. Swoboda Jakub    ILO    6
37. Sadowski Dominik    ZSGiH    5
38. Niestorowicz Mateusz    ZSGiH    4
39. Kosść Mateusz    ZSBiG    3
40. Zdunek Dawid    ZSBiG    2
41. Skuczyński Mateusz    ILO    1

Klasyfikacja drużynowa

1. ZSEiM (160pkt.) - 16pkt
2. ZSEiT (141pkt.) - 14pkt
3. ZST (140pkt.) - 12pkt
4. ILO (120pkt.) - 10pkt
5. IILO (118pkt.) - 9pkt
6. ZSBiG (47pkt.) - 8pkt
7. ZSGiH (43pkt.) - 7pkt