Dzisiaj jest: 17 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek

Komunikat Miejskiej Licealiady
w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców – 7.11.2017 SP 5 Chełm

Dziewczęta

Grupa A

ZSEiM-IV LO    3-0
ZST-II LO    0-3
ZSEiM-ZST    3-0
IV LO-II LO    0-3
ZSEiM-II LO    3-0
IV LO-ZST    0-3

Grupa B

ZSEiT-ZSGiH    0-3
ZSGiH-ZSBiG    3-0
ZSEiT-ZSBiG    3-0

Mecz o miejsca III-IV    II LO-ZSEiT    3-1
Mecz o miejsca I-II    ZSEiM-ZSGiH    3-0

1. ZSEiM - opiekun Piotr Kusiak - 16pkt.
/Piłat Patrycja, Kozak Dominika/
2. ZSGiH - opiekun Aneta Wójtowicz - 14pkt.
/Aleksandra Borysiuk, Olga Przymorska, Diana Wychadańczuk/
3. II LO - opiekun Norbert Wysocki - 12pkt.
/Julia Gajewska, Dominika Ułanowska, Paulina Żukowska/
4. ZSEiT - opiekun Sylwester Świś - 10pkt.
/Kamila Łopąg, Aleksandra Mochniej/
5-6. ZSBiG - opiekun Kaszak Kamil - 8,5pkt.
/Karolina Banachiewicz, Klaudia Lisiewicz/
5-6. ZST - opiekun Zdzisław Biały - 8,5pkt.
/Małgorzata Pończocha, Kornelia Skorupska/
7. IV LO - opiekun Renata Janiuk - 7pkt.
/Klaudia Bardzał, Weronika Piech, Izabela Kwiatek/

Chłopcy:

Grupa A

ZSEiT-ZST    3-1
ZSGiH-II LO    0-3
ZSEiT-ZSGiH    3-1
ZST-II LO    0-3
ZSEiT-II LO    0-3
ZST-ZSGiH    0-3

Grupa B

ZSEiM-ZSBiG    3-0
IV LO-I LO    1-3
ZSEiM-IV LO    3-0
ZSBiG-I LO    0-3
ZSEiM-I LO    3-0
ZSBiG-IV-LO    1-3

Mecz o miejsca III-IV    ZSEiT-I LO    3-1
Mecz o miejsca I-II    II LO-ZSEiM    3-0

1. II LO - opiekun Norbert Wysocki - 16pkt.
/Szymon Wydra, Adrian Steć/
2. ZSEiM - opiekun Piotr Kusiak - 14pkt.
/Mateusz Misik, Przemek Deneka, Głąb Dawid/
3. ZSEiT - opiekun Sylwester Świś - 12pkt.
/Michał Juszczak, Damian Łukomski/
4. I LO - opiekun Jarosław Betiuk - 10pkt.
/Miłosz Burnos, Dawid Lewandowski/
5-6. IV LO - opiekun Renata Janiuk - 8,5pkt.
/Jakub Kapka, Szymon Oleszczuk, Kacper Zapaśnik/
5-6. ZSGiH - opiekun Aneta Wójtowicz - 8,5pkt.
/Dominik Sadowski, Dariusz Tymochowicz, Marcin Wojdat/
7-8. ZST - opiekun Zdzisław Biały - 6,5pkt.
/Rafał Sawicki, Paweł Werenkowicz/
7-8. ZSBiG - opiekun Kaszak Kamil - 6,5pkt.
/Jakub Borys, Tomasz Chachaj/

Do Półfinału Wwojewódzkiego zakwalifikowały się następujące zespoły:
ZSEiM - dziewczęta
II LO - chłopcy

Sędzia główny: Andrzej Worzanowski

Prezes MSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski