Dzisiaj jest: 17 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek

Komunikat XXVII Biegu Niepodległości - Licealiada
Chełm dn. 09.11.2017

Licealiada - 1998 –młodsi:

Dziewczęta - 800 m:
     Nazwisko    imię    Rok ur.    Szkoła    pkt
1.    Zielińska    Paulina    2000    ZSEiM    10
2.    Maciejewska    Katarzyna    2000    ZSEiM    9
3.    Małek    Emilia    2000    II LO    8
4.    Manaj    Sylwia    2000    II LO    6
5.    Mech    Gabriela    2000    ZSEiM    6
6.    Gajewska    Julia    2001    II LO    6
7.    Pliżga    Natalia    2001    ZSEiT    6
8.    Misiura    Natalia    2000    II LO    6
9.    Obcarska    Iza    2001    II LO    4
10.    Cukrowska    Kinga    2001    I LO    4
11.    Oberda    Joanna    1999    I LO    4
12.    Gawęda    Ola    2000    IILO    4
13.    Przybylska    Wiktoria    2001    IILO    4
14.    Jaworska    Karolina    2001    IVLO    4
15.    Woźniak    Olga    2000    ZSEiM    4
16.    Dąbrowska    Katarzyna    2001    ILO    3
17.    Polak    Julia    2001    ZSEiT    3
18.    Sobczuk    Angelika    2001    ZSEiM    3
19.    Ostrowska    Ewelina    2000    ZSBiG    3
20.    Wach    Inga    2001    ZSBiG    3
21.    Sawicka    Weronika    2001    ZSEiM    3
22.    Mróz    Angelika    1999    ZSBiG    3
23.    Książek    Klaudia    1999    ZSEiT    3
24.    Michalska    Dominika    2000    ILO    3
25.    Denkiewicz    Wiktoria    2000    ZSEiM    3
26.    Wilgos    Sandra    2001    IILO    2
27.    Błaziak    Dominika    2001    ZST    2
28.    Kowal    Kamila    2001    ZSEiM    2
29.    Brudnowska    Aleksandra    2001    ILO    2
30.    Oleszczuk    Estera    2000    ILO    2
31.    Zagórska    Natalia    2000    ILO    2
32.    Mazurek    Dominika    2000    ILO    2
33.    Stachyra    Paula    2001    ZSEiM    2
34.    Krzewicka    Julia    2001    IILO    2
35.    Pawelczuk    Aneta    2001    IVLO    2
36.    Sobczuk    Aleksandra    2001    IILO    1
37.    Wintmiller    Wenesa    2001    IILO    1
38.    Badzole    Ewelina    1999    ZSBiG    1
39.    Bzowska    Natalia    2001    IVLO    1
40.    Kruk    Joanna    2001    IILO    1
41.    Banachewicz    Karolina    2001    ZSBiG    1
42.    Starczuk    Daria    2000    IILO    1
43.    Kubacka    Patrycja    2001    IVLO    1
44.    Pastuszak    Kinga    2002    ZST    1
45.    Wiśniewska    Aleksandra    2001    ZSBiG    1
46.    Sacawa    Edyta    1999    ZSGiH    1
47.    Kuczyńska    Paulina    2001    ZSEiM    1
48.    Bąbol    Angelika    2001    ZSEiM    1
49.    Tokarska    Patrycja    2001    ILO    1
50.    Socha    Natalia    2000    ZSEiM    1
51.    Burak    Patrycja    2000    ZSEiM    
52.    Mazurek    Weronika    1998    ZST    
53.    Sapko    Wioletta    2001    ZSGiH    
54.    Kłos    Paulina    2001    IVLO    
55.    Ugarenko    Klaudia    2001    ZSEiM    
56.    Nostaj    Weronika    2001    ZSBiG    
57.    Szymańska    Aleksandra    2001    IVLO    
58.    Hołomiej    Martyna    2000    ZST    
59.    Gmitrowicz    Julia    2000    IILO    
60.    Kuracz    Agnieszka    1999    ZST    
61.    Szutek    Martyna    2001    ZST    
62.    Żmijska    Urszula    2001    IILO    
63.    Marcinek    Honorata    2001    ZSEiT    
64.    Ćwiek    Patrycja    2001    ZSEiM    
65.    Krasowska    Nikoleta    2001    ZSEiM    
66.    Branicka    Natalia    2001    ZSEiM    
67.    Puk    Karolina    2001    ZSEiM    
68.    Kociuba    Angelika    2001    IVLO    
69.    Siepsiak    Anna    2001    IVLO    
70.    Kata    Wiktoria    2001    IVLO    

Klasyfikacja szkół
1.    ZSEiM    48    16 pkt.
2.    IILO    46    14 pkt.
3.    ILO    23    12 pkt.
4-5.    ZSEiT    12    9,5 pkt.
4-5.    ZSBiG    12    9,5 pkt.
6.    IVLO    8    8 pkt.
7.    ZST    3    7 pkt.
8.    ZSGiH    1    6 pkt.

Licealiada - 1998 –młodsi:

Chłopcy - 1000 m:
     Nazwisko    imię    Rok ur.    Szkoła    pkt
1.    Kuśmierz    Damian    1999    ZSEiM    10
2.    Czajka    Jacek    2000    ZSEiT    9
3.    Baryła    Paweł    1999    ZST    8
4.    Borek    Bartłomiej    2001    ZSEiT    6
5.    Pawlikowski    Tomasz    1999    ILO    6
6.    Goleń    Mateusz    1998    ZSEiT    6
7.    Sokół    Bartłomiej    2000    ZSEiT    6
8.    Fronf    Jakub    2001    ZSBiG    6
9.    Hałaj    Seweryn    1999    ILO    4
10.    Bożek    Adrian    2000    IILO    4
11.    Strycharczuk    Szymon    2001    IILO    4
12.    Kordas    Szymon    1998    ZST    4
13.    Borkowski    Alan    2001    ZST    4
14.    Lutruk    Konrad    1999    ZSEiT    4
15.    Liashuk    Dawid    2001    IILO    4
16.    Adamski    Łukasz    1998    ZST    3
17.    Guz    Borys    2001    IILO    3
18.    Krukowski    Cezary    2000    ZST    3
19.    Palonka    Dawid    2001    ZSEiT    3
20.    Furmanik    Patryk    1999    ZST    3
21.    Krystjańczuk    Jakub    2001    ZSGiH    3
22.    Jaszcz    Jakub    2000    ILO    3
23.    Hawryluk    Mikołaj    2000    ZST    3
24.    Krawiec    Dawid    2001    IILO    3
25.    Wawryniuk    Krystian    2000    ILO    3
26.    Gryciuk    Mateusz    2000    IILO    2
27.    Grzywaczewski    Mikołaj    2000    ZST    2
28.    Szawroński    Dawid    2001    ZST    2
29.    Dubaj    Michał    2000    ZST    2
30.    Szafrański    Karol    2001    ZSBiG    2
31.    Dziadko    Kacper    2001    ZSEiM    2
32.    Giangreco    Jakub    2001    ZSEiT    2
33.    Głębocki    Kacper    2001    IILO    2
34.    Osuchowski    Jakub    1999    ZST    2
35.    Szewczak    Filip    2001    ZSEiM    2
36.    Wójtowicz    Sebastian    2001    ZSEiM    1
37.    Bąk    Daniel    2001    IILO    1
38.    Ponikowski    Krystian    2001    ZSEiM    1
39.    Solak    Patryk    2001    ZST    1
40.    Bekasiewicz    Hubert    2000    ZST    1
41.    Grzegorczyk    Michał    1999    ZSEiT    1
42.    Smolira    Paweł    2001    IVLO    1
43.    Skubisz    Karol    1999    ILO    1
44.    Białkowski    Dawid    2000    ILO    1
45.    Tabuła    Kamil    2000    ZSGiH    1
46.    Suprun    Mateusz    2001    ZSEiM    1
47.    Rak    Jakub    2001    IILO    1
48.    Pietryczuk    Jakub    2000    ILO    1
49.    Przetak    Kamil    1998    ZST    1
50.    Sawiski    Łukasz    2000    ILO    1
51.    Kister    Kamil    2000    ZSBiG    
52.    Bielak    Kamil    2000    ZST    
53.    Chmiel    Marcin    2001    IILO    
54.    Frymus    Dawid    2001    IILO    
55.    Podleśny    Sylwester    1999    ZSEiT    
56.    Mil    Jakub    2000    ZSBiG    
57.    Otkała    Michał    1999    ILO    
58.    Buliński    Michał    2001    ZSEiM    
59.    Tokarz    Łukasz    1998    ZSGiH    
60.    Michalczuk    Marcin    2000    ZST    
61.    Zubała    Kamil    1999    ZSEiT    
62.    Karaś    Norbert    2001    ZSEiM    
63.    Suchocki    Paweł    2001    ZST    
64.    Kusy     Łukasz    2001    ILO    
65.    Szozda    Norbert    2000    ZST    
66.    Stangryciuk    Łukasz    2001    ZSEiM    
67.    Kędzierawski    Marcin    1999    ZSEiT    
68.    Rataj    Tomasz    1999    ZSEiT    
69.    Szumiło    Mateusz    2001    IVLO    
70.    Gierczyk    Krystian    2000    ZSBiG    
71.    Pawłowski    Marcin    2000    ZSEiM    
72.    Siepsiak    Paweł    2000    ILO    
73.    Biały    Krystian    2000    ZSEiT    
74.    Krawczyński    Piotr    2000    ILO    
75.    Omański    Sebastian    2000    ZSEiT    
76.    Arcaba    Karol    2000    ILO    
77.    Sobolewski    Jakub    2001    ZST    
78.    Skwarski    Emil    2000    ZSEiT    
79.    Chwaleba    Łukasz    2001    ZSBiG    
80.    Błaszczuk    Sebastian    2001    IILO    
81.    Stelcer    Sylwester    2000    ZSEiT    
82.    Shepetun    Igor    2001    IVLO    
83.    Daniło    Kamil    2000    ZSEiT    
84.    Makowski    Damian    1997    ZST    
85.    Brańka    Ernest    2001    ZSEiM    
86.    Wójcik    Bartosz    2001    ZSEiM    
87.    Włochol    Jakub    2001    ZSEiM    
88.    Musiał    Damian    1999    ZSEiM    
89.    Borodaj    Dawid    2001    ZSEiM    
90.    Klin    Marcin    2001    IILO    

Klasyfikacja szkół
1.    ZST    39    16 pkt.
2.    ZSEiT    37    14 pkt.
3.    IILO    24    12 pkt.
4.    ILO    19    10 pkt.
5.    ZSEiM    17    9 pkt.
6.    ZSBiG    8    8 pkt.
7.    ZSGiH    4    7 pkt.
8.    IVLO    1    6 pkt.