Dzisiaj jest: 20 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego

Komunikat Miejskiej Licealiady
pływanie drużynowe – sztafety oraz starty indywidualne.
28.11.2017 r. - I LO w Chełmie

6x25m st. dowolnym dziewcząt

1. I LO CHEŁM /op. Joanna Dąbska/ - 1:32,83 - 16 pkt
2. II LO CHEŁM /op. Joanna Kita/ - 1:47,05 - 14 pkt

6x25m st. dowolnym chłopców

1. I LO CHEŁM /op. Zdzisław Jaroszczuk/ - 1:21,96 - 16 pkt
2. ZST CHEŁM /op. Mirosław Marzec/ - 1;27,41 - 14 pkt
3. II LO CHEŁM /op. Kinga Krawczyk/ - 1:32.94 - 12 pkt
4. IV LO CHEŁM /op. Jan Wojtachnio/ - 1:37,36 - 10 pkt
5. ZSEiM CHEŁM /op. Marcin Oszust/ - 1:38,69 - 9 pkt
6. ZSEiT CHEŁM /op. Mariusz Półtorak/ - 1:47,85 - 8 pkt

Awans do zawodów rejonowych uzyskały 2 sztafety

50m st. motylkowym kobiet

1. Borowiec Weronika    I LO CHEŁM        0:32,78    1

50m st. motylkowym mężczyzn

1. Gębicki Filip        I LO CHEŁM        0:29,55    3
2. Hrynchyshyn Danilo    ZST CHEŁM        0:34,96    2
3. Januś  Michał        IV LO CHEŁM        0:42,74    1

50m st. grzbietowym kobiet

1. Nadolska Julia        I LO CHEŁM        0:32,98    5
2. Kurzępa Ewa        ZSE i M CHEŁM        0:36,75    4
3. Padowska Anna        I LO CHEŁM        0:39,78    3
4. Nekrasowa Daria        ZSG i H CHEŁM        0:41,84    2
5. Cukrowska Kinga        I LO CHEŁM            0:46,48    1

50m st. grzbietowym mężczyzn

1. Wygadańczuk Patryk     ZST CHEŁM        0:34,84    5
2. Bas Krystian        II LO CHEŁM        0:38,82    4
3. Chudoba Piotr        I LO CHEŁM        0:42,00    3
4. Chudoba Mateusz        ZST CHEŁM            0:42,34    2
5. Borowicz Kacper        ZST  CHEŁM            0:47,88    1

50m st. klasycznym kobiet

1. Dybcio Karolina        I LO CHEŁM        0:38,63    5
2. Kowalczuk Agnieszka    I LO CHEŁM        0:45,18    4
3. Dziedzic Emilia        I LO CHEŁM        0:45,59    3
4. Nowosad Aleksandra    II LO  CHEŁM         0:53,21    2
5. Manaj Kinga        ZST CHEŁM            1:47,08    1

50m st. klasycznym mężczyzn

1. Siejo Mateusz        I LO CHEŁM        0:31,59    8
2. Prus Rafał            I LO CHEŁM        0:43,84    7
3. Sawicki Łukasz        I LO  CHEŁM        0:45,24    6
4. Zalewski Jakub        ZST CHEŁM            0:46,36    5
5. Wojdyk Patryk        ZSE i M  CHEŁM        0:46,40    4
6. Goleń Mateusz        ZSE i T  CHEŁM        0;46.87    3
7. Steczuk Szymon        ZSE i T CHEŁM        0:54,68    2
8. Juszko Kamil        ZST CHEŁM             0:54,75    1

50m st. dowolnym kobiet

1. Furtak Beata        I LO  CHEŁM        0:34,03    8
2. Tulikowska Eliza         II LO CHEŁM        0:34,14    7
3. Barabas Joanna        ZSE i M CHEŁM        0:34,59    6
4. Korneluk Joanna        II LO  CHEŁM        0:36,66    5
5. Pilarska Aleksandra    I LO CHEŁM            0:36,71    4
6. Górska Julia        I LO CHEŁM            0:43,56    3
7. Tabor Kamila        ZSE i M CHEŁM        0:46,34    2
8. Błaziak Dominika        ZST CHEŁM             1:03,06    1

50m st. dowolnym mężczyzn

1. Wójcik Mateusz        II LO CHEŁM        0:29,78    10,5
2. Kołodziejczyk Mateusz    I LO CHEŁM        0:29,78    10,5
3. Okoń Bartłomiej        ZSE i M CHEŁM        0:29,87    9
4. Kowalczuk Michał        I LO  CHEŁM        0:31.15    8
5. Bienias Jakub        IV LO CHEŁM        0:32,50    7
6. Fornal Maciej        I LO  CHEŁM        0:32.96    6
7. Dubaj Michał        ZST  CHEŁM            0:33,68    5
8. Mróz Adrian        ZST  CHEŁM            0:36,76    4
9. Fedorow Władysław    ZST  CHEŁM            0:39,88    3
10. Lorek Patryk        ZSE i T  CHEŁM        0:40.46    2
11. Żółkiewski Kamil        ZSE i T  CHEŁM        0:42.29    1

Punktacja miejska dziewczęta: indywidualnie

1. I LO  CHEŁM /op. Joanna Dąbska/   37 pkt - 16 pkt
2. II LO CHEŁM /op. Joanna Kita/   14 pkt - 14 pkt
3. ZSE i M CHEŁM /op. Arkadiusz Bukalski/   12 pkt - 12 pkt
4-5. ZSG i H  CHEŁM /op. Bożena Szukało/   2 pkt - 9,5 pkt
4-5. ZST  CHEŁM /op. Mirosław Marzec/   2 pkt - 9,5 pkt

Punktacja miejska chłopcy: indywidualnie

1. I LO CHEŁM /op. Zdzisław Jaroszczuk/   48,5 pkt - 16pkt
2. ZST CHEŁM /op. Mirosław Marzec/   28 pkt - 14 pkt
3. II LO CHEŁM /op. Kinga Krawczyk/   14,5 pkt - 12pkt
4. ZSEiM CHEŁM /op. Marcin Oszust/   13 pkt - 10pkt
5-6. IV LO CHEŁM /op. Jan Wojtachnio/   8 pkt - 8,5pkt
5-6. ZSEiT CHEŁM    op. Mariusz Półtorak/   8 pkt - 8,5pkt

Do zawodów rejonowych zakwalifikowała się czołowa trójka z każdego stylu
sędzia główny: mgr Mariusz Raćkowicz

Prezes ZMSZS w Chełmie
mg Marian Sikorski