Dzisiaj jest: 16 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław

Komunikat Miejskiej Licealiady
w sztaf. pływackich oraz startach ind. - 13.11.2018 r. - I LO w Chełmie

6x25m st. dowolnym dziewcząt

1. I LO CHEŁM /op. Joanna Dąbska/ 1:32,83 - 16 pkt
2. II LO CHEŁM    /op. Kinga Krawczyk/ 1:55,28 - 14 pkt

6x25m st. dowolnym chłopców

1. I LO CHEŁM /op. Zdzisław Jaroszczuk/ 1:22,48 - 16 pkt
2. ZST CHEŁM /op. Mirosław Marzec/ 1;32,84 - 14 pkt
3. ZSE i M CHEŁM /op. Marcin Oszust/ 1;40.06 - 12 pkt
4. ZSE i T CHEŁM /op. Mariusz Półtorak/ 1;45,18 - 10 pkt    
5. II LO CHEŁM    /op. Kinga Krawczyk/ dyskwa. - 0 pkt

Awans do zawodów rejonowych uzyskały 2 sztafety

50m st. motylkowym dziewcząt

1. Borowiec Weronika        I LO CHEŁM    0:33,57           18
2. Cukrowska Kinga        I LO CHEŁM    0:43,21           17

50m st. motylkowym mężczyzn

1. Gębicki Filip        I LO CHEŁM    0:29,97       15
2. Hrynczyszyn Daniło        ZST CHEŁM    0:33,89          14

50m st. grzbietowym dziewcząt

1. Nadolska Julia        I LO CHEŁM    0:33,47           18
2. Padowska Anna        I LO CHEŁM    0:38,39           17
3. Tokarska Klaudia        II LO CHEŁM    0:47,27           16

50m st. grzbietowym mężczyzn

1. Wygadańczuk Patryk             ZST CHEŁM    0:34,55            15
2. Zając Maciej            I LO CHEŁM    0:35,46         14
3. Kowalczuk Michał        I LO CHEŁM    0:36,84            13
4. Śluz Norbert            ZSEiT CHEŁM    0:42,34            12
5. Bas Krystian            II LO  CHEŁM    0:43,93            11

50m st. klasycznym dziewcząt

1. Dybcio Karolina        I LO CHEŁM    0:40,10            18
2. Kowalczuk Agnieszka            I LO CHEŁM    0:45,55            17
3. Dziedzic Emilia        I LO CHEŁM    0:47,23            16

50m st. klasycznym mężczyzn

1. Siejo Mateusz        I LO CHEŁM    0:31,89           15
2. Blinowski Mateusz        I LO CHEŁM    0:42,37       14
3. Kolenda Ignacy        II LO  CHEŁM    0:43,87        13
4. Zalewski Jakub        ZST CHEŁM    0:45,88           12
5. Wojdyk Patryk        ZSE i M  CHEŁM    0:45,90           11
6. Boniecki Piotr        ZSE i M  CHEŁM    0;49.69        10
7. Steczuk Szymon        ZSE i T CHEŁM    0:54,68           9

50m st. dowolnym dziewcząt

1. Furtak Beata            I LO  CHEŁM    0:33,71         18
2. Tulikowska Eliza         II LO CHEŁM    0:34,56         17
3. Barabas Joanna        ZSE i M CHEŁM    0:34,71         16
4. Kozłowska Oliwia        I LO  CHEŁM    0:36,25         15
5. Sawosz Karolina        I LO CHEŁM    0:42,10         14
6. Jarmoła Oliwia        IV LO CHEŁM    0:42,71         13
7. Kozdra Wiktoria        ZST CHEŁM    1:12,85         12

50m st. dowolnym mężczyzn

1. Wójcik Mateusz        II LO CHEŁM    0:28,75            15
2. Kołodziejczyk Mateusz    I LO CHEŁM    0:29,11     14
3. Russo Luca            I LO CHEŁM    0:32,49            13
4. Kasperski Dawid        I LO  CHEŁM    0:32.51            12
5. Syvyrnchuk Ilia        ZSE i M  CHEŁM    0:34,87            11
6. Marnik Filip            ZSE i T  CHEŁM    0:35.29            10
7. Mróz Adrian            ZST  CHEŁM    0:37,57             9
8. Górny Michał            ZSE i M  CHEŁM    0:39,93             8
9. Babiej Szymon        ZST  CHEŁM    0:45,25             7

Punktacja miejska indywidualnie dziewczęta:                                    

1. I LO  CHEŁM /op. Joanna Dąbska/ 168 pkt - 16 pkt
2. II LO CHEŁM /op. Kinga Krawczyk/ 33 pkt - 14 pkt
3. ZSE i M CHEŁM /op. Arkadiusz Bukalski/ 16 pkt - 12 pkt
4. IV LO CHEŁM /op. ---------------/ 13 pkt - 10 pkt
5. ZST CHEŁM /op. Mirosław Marzec/ 12 pkt -   9 pkt

Punktacja miejska indywidualnie chłopcy:                                           

1. I LO CHEŁM /op. Zdzisław Jaroszczuk/ 110 pkt - 16pkt
2. ZST CHEŁM /op. Mirosław Marzec/ 57 pkt  - 14 pkt
3. ZSE i M CHEŁM /op. arcin Oszust/ 40 pkt - 12pkt
4. II LO CHEŁM /op. Kinga Krawczyk/ 39 pkt - 10pkt
5. ZSE i T CHEŁM /op. Mariusz Półtorak/ 31 pkt - 9pkt

Zawody Rejonowe odbędą się w dniu 19.11.br. pływalnia I LO w Chełmie godz. 10.00. Zawodników nagrodzono dyplomami.

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski