Dzisiaj jest: 22 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Kaja, Leon, Łukasz

Komunikat Miejskiej Licealiady
w tenisie stołowym drużynowym - 02.04.2018r. ZSEiT w Chełmie

DZIEWCZĘTA

I m. Krzyżanowska Celina - ZSEiM
II. Tatysiak Paulina
III. Roztecka Martyna - I LO
IV. Judczyc Patrycja - I LO
V-VI. Hladka Daria ZSGiH, Mydlak Renata - ZSGiH
VII-VIII. Gontarz Sara - II LO, Kubacka Patrycja - IV LO
IX-XII. Przybylska Julia - ZST, Sienkiewicz Aleksandra - II LO, Klimiuk  Anna - ZSGiH, Sędłak Patrycja - II LO
XIII-XVIII. Pastuszak Kinga - ZST, Tyszczuk Anna - ZSEiT, Guz Ewelina - ZSEiT, Izert Zuzanna - ZST, Jaworska Karolina - IV LO, Demczuk Karolina - I LO

Klasyfikacja drużynowa

1. ZSGiH pkt.16 /op. Adam Rejent
2. ZSEiM pkt.14 /op. Piotr Kusiak
3. I LO pkt.12 /op. Tomasz Kociuba
4. II LO pkt.10 /op. Barbara Chmielewska
5. ZST pkt.9 /op. Zdzisław Biały
6. IV LO pkt.8 /op. Mariaola Gorec-Pędzińska
7. ZSEiT pkt.7 /op. Jacek Siry

CHŁOPCY

I m. Podkoń Piotr - II LO
II. Strycharczuk Szymon - II LO  
III. Rybicki Paweł - ZST
IV. Galant Mateusz - ZSEiT
V–VI. Grzegorczyk Kacper - ZST, Mielniczuk Karol - II LO
VII-VIII. Kasprzak Dawid - II LO, Nowosad Patryk - I LO
IX-XII.  Misiec Paweł - ZSEiM, Sadowski Dominik - ZSGiH, Poliszuk Dawid - ZSEiT,  Małocha Paweł - ZSBiG
XIII-XIX.  Marczuk Michał - IV LO, Mrozowski Krzysztof - IV LO, Roczon Szymon - ZSEiM, Kazaniecki Marcin - I LO, Olech Dominik - IV LO, Remiś Jakub - ZSGiH, Nadworski Mikołaj - ZST

Punktacja drużynowa szkół

1. II LO  /op. Barbara Chmielewska/  pkt. 16
2. ZST  /op. Mirosław Marzec/  pkt. 14
3. ZSEiT  /op. Jacek Siry/  pkt. 12
4. I LO  /op. Tomasz Kociuba/  pkt. 10
5-6. ZSEiM  /op. Piotr Kusiak/  pkt. 8,5
5-6. ZSGiH  /op. Adam Rejent/  pkt. 8,5
7.IV LO  /op. Mariola Gorec-Pędzińska/  pkt. 7
8. ZSBiG  /op. Marcin Żyliński/  pkt. 6

Do zawodów Rejonowych awansowały czterech   pierwszych zawodników. Zawody odbędą się w dniu 10.04.br. w Chełmie   ZSEiT ul. Jagiellońska. Zawodników nagrodzono dyplomami

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski