Dzisiaj jest: 28 Listopad 2020    |    Imieniny obchodzą: Jakub, Lesław, Zdzisław

Komunikat Rejonowej Licealiady
drużynowa liga LA  dz. i chł. - 08.10.2020 r. Stadion Miejski w Chełmie

DZIEWCZĘTA

1. ZSE i M w Chełmie - 687 pkt. /op. Sebastian Kogut/ pkt.16
2. II LO w Chełmie - 489 pkt. /op. Tomasz Turowski/ pkt.15
3. IV LO. Chełmie - 466 pkt. /op. Renata Janiuk/                          

CHŁOPCY

1. ZSE i M w Chełmie - 838 pkt. /op. Piotr Moliński/ pkt.16
2. II LO w Chełmie - 755 pkt. /op. Adam Kot/ pkt.15
3. ZSEiT w Chełmie - 552 pkt. /op. Mariusz Półtorak/                      
4  IV LO w Chełmie - 402 pkt. /op. Grzegorz Sykuła/

INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA             

100m.
1. Zawrotniak Urszula     ZSEiM Chełm     14,07 s
2. Pszczoła Weronika      ZSEiM Chełm     14,20
3. Sawa Natalia           ZSEiM  Chełm     14,70

400 m
1. Mazurek Patrycja         ZSE i M Chełm    1;16,94 s
2. Grela Oliwia             II LO Chełm        1;17,84
3. Kapica Angelika           IV LO Chełm      1;20,85

800 m
1. Urban Weronika         ZSEiM Chełm      2;53,06 s
2. Kuna Pola                   II LO Chełm         2;57,94
3. Gawdzińska Kaja       ZEEiM Chełm      3;00,81

Skok w dal   
1. Daszuk Martyna          ZSEiM Chełm     4,18 m
2. Kuczyńska Paulina     ZSEiM Chełm     4,17
3. Matysiak Olga            IV LO Chełm      4,07   

Pchnięcie kulą 3kg
1. Nowosad Alicja          IV LO Chełm      8,84 m
2. Biczak Weronika        IV LO Chełm      8,57
3. Hałaj Julia             ZSEiM Chełm    7,56

Pchnięcie kulą 4 kg
1. Gałus Paulina              ZSEiM Chełm     7,26 m

Sztafeta 4x100m
1. ZSEiM Chełm                            58,38 s
2. IV LO Chełm                          1:02,09
3. II LO Chełm                            1:02,51

CHŁOPCY

100 m
1. Kasietczuk Adrian             ZSEiM Chełm    11,74 s
2. Puczkowski Sylwester          II LO  Chełm      12,40
3. Wojtowicz Sebastian           ZSEiM Chełm    12,54

400 m
1. Stachniuk Sebastian              ZSEiM Chełm     1;00,28 s
2. Wdowiak Jakub                    ZSEiM  Chełm    1:00,83
3. Dąbrowski Piotr                  IV LO  Chełm     1:01,98

1500 m
1. Klekociuk Łukasz             ZSEiM Chełm        5;23,70 s
2. Kulasza Damian               II LO Chełm           5;25,49
3. Wyrostek Konrad             ZSEiM  Chełm        5;26,11

Skok w dal
1. Wojtiuk Konrad        II LO  Chełm         5,57 m
2. Kruk Kamil            ZSEiM  Chełm         5,34
3. Mrozik Jakub          ZSEiT Chełm          5,22  

Skok wzwyż
1. Kowalski Adam         ZSEiM  Chełm          160 cm

Pchnięcie kulą 5kg
1. Wygadańczuk Jakub     ZSEiM Chełm           11,72 m
2. Szaja Michał          II LO Chełm             11,32 m
3. Kiciak Michał         II LO Chełm             11,03

Pchnięcie kulą 6kg
1. Krawczuk Rafał        II LO Chełm             9,76 m
2. Podlipny Patryk       ZSEiM Chełm          9,18

Sztafeta 4x100m
1. ZSEiM Chełm            49,34 s
2. ZSEiT Chełm           50,94
3. II LO Chełm           52,28
4. IV LO Chełm           55,38

Do zawodów  Wojewódzkich awansują  dwa pierwsze zespoły. Zawody odbędą się 16.10.2020 r. w Lublinie Stadion al. Zygmuntowskie