Dzisiaj jest: 22 Październik 2021    |    Imieniny obchodzą: Marleny, Edwarda, Seweryna

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2021/2022 MIASTO
Igrzyska Dzieci
rocznik 2008 i młodsi

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. SZTAFETOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE- dz i ch
21.10.2021 r
Tomaszów
08.10.2021r.
Chełm
08.10.2021 r.
I LO i ZSE i M
Piotr
Moliński
3-4. BADMINTON
dz. i ch.
22.11.2021 r.
Ludwin
15.11. 2021r.
Ludwin
05.11. 2021 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
5-6. SZACHY DRUŻ
dz. i chł
03.12.2021 r
Zamość
======= 23.11.2021 r.
MOSiR
Edward
Chowra
7-8. PŁYWANIE INDYW
i SZTAFETY dz. i ch.
07.12.2020 r.
Lublin
17.11.2021r.
Świdnik
04.11 .2021 r.
I LO
P. Sadura
M.Koniuszewski
9-10. UNIHOKEJ
dz. i chł.
10.12.2021 r.
Hrubieszów
====== 01.12.2021 r
SP nr 6
Piotr
Jabłoński
11-12. TENIS DRUŻYNOWY
dz i chł
01.03.2022 r.
Hrubieszów
19.11.2021r.
Spiczyn
03.11. 2021 r.
ZSEiT
Janusz
Hanusiak
13. SIATKÓWKA
dziewcząt „4”
17.03.2021 r.
Świdnik
02.03.2022r.
Świdnik
04.02.2022 r.
SP nr 5
Jarosław
Rafalski
14. SIATKÓWKA
chłopców„4”
18.03.2022 r.
Świdnik
03.03.2022r.
Świdnik
07.02.2022 r.
SP nr 5
Jarosław
Rafalski
15. KOSZYKÓWKA
chłopców
31.03.2022 r
Biała Podl
23.03.2022r.
Chełm
10.02.2022 r.
SP nr 8
Mariusz
Koniuszewski
16-17. DRUŻYNOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE- dz i ch.
05.04.2022 r.
Tomaszów
24.03.2022r.
Chełm
24.03.2022r.
I LO i ZSE i M
Aneta
Wdowiak
18. PIŁKA RĘCZNA
dziewcząt
07.04.2022r.
Łuków
25.03.2022r.
Chełm
08.03.2022 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
19. PIŁKA RĘCZNA
chłopców
08.04.20202.
Zamość
29.03.2021r
Chełm
09.03.2021 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
20. KOSZYKÓWKA
dziewcząt
21.04.2022 r.
Bełżece
22.03.2021r
Chełm
11.02.2021 r
SP nr 8
Mariusz
Koniuszewski
21. PIŁKA NOŻNA
dziewcząt
19.05.2022 r.
Chełm
12.05.2021r.
Chełm
04.05.2021 r
Orlik ZSO nr 1
Monika
Wawryniuk
22-23. CZWÓRBÓJ   L-A
dz. i ch.
20.05.2021 r.
Lublin
13.05.2021r.
Rejowiec F
29.04.2021 r.
Stadion Miejski
Monika
Wawryniuk
24-25. TRÓJBÓJ L-A
dz. i chł
03.06.2022 r.
Lublin
30.05.2021r
Chełm
10.05.2022 r.
SP nr 8
Piotr
Turewicz
26. PIŁKA NOŻNA
chł.
06.06.2022 r
Lubartów
17.05.2022r
Świdnik
05.05.2022 r.
SP nr 1
Monika
Wawryniuk
27-28. KOSZYKÓWKA 3x3
dz. i chł
10.06.2021 r.
Lublin
27.05.2022r.
Chełm
23.05. 2022 r.
SP nr 8
Dariusz
Waleńciuk
29-30. FESTIWAL SZTAFET
dz. i chł.
14.06.2022 r.
Lublin
07.06.2022r.
Chełm
01.06.2022 r.
Stadion MOSiR
Monika
Wawryniuk

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok 2021/2022. /strona internetowa ZM SZS i LWSZS./ Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów./SRS/.

Zawody Wojewódzkie , Rejonowe i Miejskie rozpoczynają się o godz. 10.00.