Dzisiaj jest: 25 Lipiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Komunikat Miejskiej Licaliady
badminton - 08.11.2023r. SP 5 w Chełmie

Uczestnicy

Szkoła Dziewczęta Chłopcy
I LO Gozdek Lena Adamczyk Paweł
Wójtowicz Inga Mazurek Oliwier
Ilczuk Karolina Kowalczyk Kajetan
ZST Dzik Nikola Kamiński Jakub
Pękała Antonina Ogrodnik Maciej
Rybak Dorota Raćkowicz Piotr
II LO Łabuś Patrycja Domań Wojciech
Smolaruk Magdalena Kargul Jakub
Zacharczuk Kinga ------------
ZSEiM Borowiec Lena Wołczuk Hubert
Szumera Julia Malec Bartłomiej
------------ Kędzia Mateusz
ZSGiH Jeż Julia Czyż Oliwier
Paszkiewicz Wiktoria Sawicki Juliusz
ZDZ Pawłowska Wiktoria ------------
Tołysz Wiktoria ------------

Dziewczęta

Grupa A    
ZSGiH-I LO    0-3
I LO-ZSEiM    3-0
ZSEiM-ZSGiH    3-1

Grupa B    
II LO-ZDZ    0-3
ZDZ-ZST        3-1
ZST-II LO    1-3

Mecz o miejsca III-IV    ZSEiM-II LO    3-1
Mecz o miejsca I-II    I LO-ZDZ    3-1

1. I LO  /op. Jarosław Betiuk/ pkt.16
2. ZDZ  /op. Edyta Kudyba/ pkt.14
3. ZSEiM  /op. Piotr Kusiak/ pkt.12
4. II LO  /op. Norbert w Wysocki/ pkt.10
5-6. ZSGiG  /op. Aneta Wojtowicz/ pkt.8,5
5-6. ZST  /op. Zdzisław Biały/ pkt.8,5


Chłopcy

Grupa A    
ZST-ZSGiH    3-0

Grupa B    
II LO-I LO    0-3
I LO-ZSEiM-II LO    3-0
ZSEiM-II LO    3-0

Mecz o miejsca III-IV    ZSGiH-ZSEiM    0-3
Mecz o miejsca I-II    ZST-I LO    3-1

1. ZST  /op. Zdzisław Biały/ - pkt.16
2. I LO  /op. Jarosław Betiuk/ - pkt.14
3. ZSEiM  /op. Piotr Kusiak/ - pkt.12
4. ZSGiH  /op. Aneta Wójtowicz/ - pkt.10
5-6. II LO  /op. Norbert Wysocki/ - pkt.9

Do zawodów  Rejonowych  awansują  dwa pierwsze zespoły.  Zawody odbędą się 10.11.2023 r. w Chełmie SP nr 5 ul. I Pułku Szwoleżerów 1. Uczestniczące szkoły młodzież i organizatorzy serdecznie dziękują Dyrekcji SP nr 5 w Chełmie za udostępnienie i przygotowanie obiektów sportowych.  Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom pozostałym dziękują za udział w zawodach.  Szkoły nagrodzono dyplomami.

Prezes MSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski