Dzisiaj jest: 15 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Henryk, Włodzimierz, Brunon

Rowerowa Liga XC - 2 runda

Środa 19 listopada 2014 r. odbędzie się drugi wyścig zaliczany do Ligi Szkolnej XC. Zapraszamy do ZSOnr8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie ul. Połaniecka 10.
Tym razem zawodnicy będą walczyć na trenażerach multimedialnych bikool  http://www.velonews.pl/newsy/sprzet/3027   na  3 trasach dostosowanych do kategorii wiekowej.

Po max. 10 min rozgrzewce zawodnik będzie miał do przejechania trasę ok. 2/3 km o urozmaiconym stopniu nachylenia. Będzie to wycinek wyścigu Vuelta a Espana. Zwycięzcą zostaje zawodnik, który w najkrótszym czasie pokona swój dystans.

Co należy zabrać ze sobą na zawody:
1. mały ręczniczek
2. coś do picia
3. obuwie z twardą podeszwą / do pedałów z noskami/
4. strój sportowy do przebrania się/koszulka, spodenki/

Będziemy mieli do dyspozycji cztery stanowiska z rowerami do każdej z kategorii wiekowej.

Zgłoszenia zawodników proszę przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 15.11.2014 r.  W dniu 7.11.2014 r. zamieścimy na str. rower.chelm.pl plan z godzinami startu zawodników z poszczególnych szkół.

Dodatkową atrakcją będzie prezentacja rowerów firmy Orbea. Będą to min. rowery z najwyższej półki cenowej i jakościowej na świecie.

Organizatorzy