Dzisiaj jest: 22 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Julia, Wiesława, Helena
KOMUNIKAT MIEJSKICH IGRZYSK
TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY - 15.01.2013 SP Nr 5

Dziewczęta młodsze
1.    SP  nr 5 w Chełmie /Amelia Skowron, Maria Pyzel/  op. Robert Krasuń      pkt. 16
2.    SP  nr  8 w Chełmie / Weronika Auguściuk/  op. Iwona Synowiec      pkt.   14
3.    SP  nr 11 w Chełmie   / Gabryiela Niemczuk, Natalia Załużna/  op. Tomasz Sobański      pkt.  12

Dziewczęta starsze
1.    SP nr 2 w Chełmie   / Maja Lik, Agnieszka Waleńciuk/  op. Edyta Gołębiowska    pkt.  16
2.    NSP „Razem” w Chełmie   / Klaudia Biała, Aleksandra Nafalska/   op.  Edyta Wróblewska   pkt.   14
3.    SP nr 5 w Chełmie / Katarzyna Kiwińska, KIarolina Szady/ op.   Robert Krasuń   pkt. 12
4.    SP nr 10 w Chełmie  /Marta  Nafalska  ,Julia Gmitrowicz /  op.  Szymon Krzywina  pkt. 10
5-6.  SP nr 11 w Chełmie / Wiktoria Kolanowska, Dominika Szaran /  op. Tomasz Sobański  pkt.  8,5
5-6. SP nr 7 w Chełmie / Katarzyna Pacyna, Julia Furtak/   op.  Jarosław Kiryk  pkt.  8,5

Chłopcy młodsi
1.    SP nr 7 w Chełmie   / Krzysztof Iwańczuk, Karol Paca / op.   Jarosław Kiryk pkt. 16
2.    SP nr 8w Chełmie   / Dominik Stepaniuk, Patryk Jańczuk / op.  Iwona Synowiec pkt. 14
3.    SP nr 5 w Chełmie / Dawid Nickel, Dawid Dubiel /  op.   Robert Krasuń  pkt. 12
4.    SP nr 11 w Chełmie  /Bartek Dejneka, Konrad Wojtiuk / op. Tomasz Sobański   pkt. 10

Chłopcy starsi
1.    SP nr 3 w Chełmie   / Ernest Zieliński, Szymon Strycharczuk, Piotr Andrzejkowicz/   op. Urszula Grzywna   pkt. 16
2.    SP nr 8 w Chełmie  / Mateusz Szwed, Kamil Mękal, Dawid Głąb/   op.   Iwona Synowiec  pkt. 14  
3.    SP nr 10 w Chełmie   / Łukasz Kędzierawski, Paweł Kędzierawski/  op.  Szymon Krzywina  pkt. 10  
4.    SP nr 2 w Chełmie / Adrian Mazurek, Jakub Gogułka, Marcin Kozak/ op.  Edyta Gołębiowska  pkt.  9
5-7.   SP nr 5 w Chełmie  /Robert Wieczorek,  Miłosz Szustakowski/ op.  Robert Krasuń  pkt.   7
5-7.   SP nr 11w Chełmie / Konrad Paszkiewicz, Jakub Szaran/ op.  Tomasz Sobański  pkt.  7
5-7.   SP nr 7 w Chełmie / Krzysztof Haponiuk, Filip Gębicki/ op.  Jarosław Kiryk  pkt.  7

Awans do zawodów Rejonowych wywalczyły dwa pierwsze zespoły. Zawody odbędą się   w dniu  30.01.2013 r. w Cycowie . Uczestniczące szkoły nagrodzono dyplomami.

 
Ścianka wspinaczkowa