Dzisiaj jest: 20 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy
KOMUNIKAT MIEJSKICH IGRZYSK
PŁYWANIE - 22.11.2012 ZSO NR 8
Sztafeta pływacka 8 x 25m dziewcząt rocznik 2000 i młodsze

1. SP nr 8 Chełm    - 2:22.20 16pkt.        
2. SP nr 5 Chełm    - 3:01.67 14pkt.

3. SP nr 7 Chełm    - 3:13.33 12pkt.
Pk. SP nr 8 Chełm II    - 2:53.16

Sztafeta pływacka 8 x 25m chłopców rocznik 2000 i młodsi

1. SP nr 8 Chełm    - 2:16.23 16pkt.
2. SP nr 7 Chełm    - 3:00.32 14pkt.

3. SP nr 5 Chełm    - 3:24.07 12pkt.
Pk. SP nr 8 Chełm II    - 2:52.54

Zawody indywidualne:

50 m stylem grzbietowym dziewcząt
1. Nadolska Julia    SP nr 8 Chełm - 0:39.02    10pkt.
2. Borowiec Weronika    SP nr 8 Chełm - 0:40.13    9pkt.
3. Padowska Anna    SP nr 8 Chełm - 0:42.23    8pkt.

4. Skowron Amelia    SP nr 5 Chełm - 0:51.60    7pkt.
5. Buczek Gabriela    SP nr 7 Chełm - 0:52.39    6pkt.
6. Chrabąszcz Julia    SP nr 5 Chełm - 1:04.04    5pkt.
7. Odrzywolska Dominika    SP nr 7 Chełm - 1:06.49    4pkt.
8. Jarmoła Oliwia    SP nr 7 Chełm - 1:12,96    3pkt.
9. Zosiuk Karolina    SP nr 4 Chełm - 1:21,54    2pkt.
10.Droid Roksana    SP nr 4 Chełm - 1:26.04    1pkt.

50 m stylem grzbietowym chłopców
1. Wygadańczuk Patryk    SP nr 8 Chełm - 0:40.23    8pkt.
2. Nazaruk Tristan    SP nr 8 Chełm - 0:54.50    7pkt.
3. Korniszuk Kamil    SP nr 4 Chełm - 1:06.40    6pkt.

4. Marcinek Dawid    SP nr 5 Chełm - 1:10.86    5pkt.
5. Zaprawa Jakub    SP nr 7 Chełm - 1:15.70    4pkt.
6.Dzierba Nikodem    SP nr 7 Chełm - 1:18.48    3pkt.
7. Kudelska Karol    SP nr 7 Chełm - 1:18.86    2pkt.
8. Palec Damian        SP nr 4 Chełm - 1:18.89    1pkt.

50 m stylem klasycznym dziewcząt
1. Dybcio Karolina    SP nr 8 Chełm - 0:41.02    6pkt.
2. Kowalczuk Agnieszka    SP nr 5 Chełm - 0:46.05    5pkt.
3. Tulikowska Eliza    SP nr 8 Chełm - 0:47.96    4pkt.

4. Baranowska Dominika    SP nr 8 Chełm - 0:48.26    3pkt.
5. Drapsa Oliwia        SP nr 7 Chełm - 0:58.07    2pkt.
6. Olbryk  Wiktoria    SP nr 4 Chełm - 1:00.70    1pkt.

50 m stylem klasycznym chłopców
1. Półtorak Patryk    SP nr 8 Chełm - 0:47.94    9pkt.
2. Zalewski Jakub    SP nr 8 Chełm - 0:53.23    8pkt.
3. Kowalczuk Michał    SP nr 5 Chełm - 0:55.48    7pkt.

4. Śnieg Michał        SP nr 10 Chełm - 0:56.06 6pkt.
5. Iwańczuk Krzysztof    SP nr 7 Chełm - 0:58.92    5pkt.
6. Łukowiec Mikołaj    SP nr 7 Chełm - 1:02.57    4pkt.
7. Rzepecki Karol    SP nr 7 Chełm - 1:04.31    3pkt.
8. Russo Luca        SP nr 8 Chełm - 1:05.20    2pkt.
9. Oziemczuk Miłosz    SP nr 5 Chełm - 1:08.54    1pkt.

50 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Furtak Beata        SP nr 8 Chełm - 0:36.16     6pkt.
2. Kurzępa Ewa        SP nr 5 Chełm - 0:41.44     5pkt.
3. Dziedzic Emilia    SP nr 8 Chełm - 0:41.64     4pkt.

4. Barabas Joanna     SP nr 8 Chełm - 0:41.89     3pkt.
5. Bublińska Agata    SP nr 7 Chełm - 0:47.72     2pkt.
6. Mielniczuk Joanna    SP nr 7 Chełm - 0:49.57     1pkt.

50 m stylem dowolnym chłopców
1. Janiczuk Patryk    SP nr 8 Chełm - 0:34.20    9pkt.
2. Borowiec Jonasz    SP nr 8 Chełm - 0:35.64    8pkt.
3. Wójcik Mateusz    SP nr 8 Chełm - 0:35.92    7pkt.

4. Gębicki Filip    SP nr 7 Chełm - 0:36.06    6pkt.
5. Borkowski Jakub    SP nr 7 Chełm - 0:37.18    6pkt.
6. Miszczuk Mikołaj    SP nr 4 Chełm - 0:49.10    5pkt.
7. Wydra Szymon     SP nr 5 Chełm - 1:01.92    4pkt.
9. Palec Kamil        SP nr 4 Chełm - 1:09,86    2pkt.
9. Burszczan Mateusz    SP nr 7 Chełm - 1:10,07    1pkt.

Punktacja szkół za zawody indywidualne:

Dziewczęta
1. SP nr 8 (53 pkt.) - pkt. miasto 16pkt. op. Mariusz Raćkowicz
2. SP nr 5 (22 pkt.) - pkt. miasto 14pkt. op. Jarosław Rafalski
3. SP nr 7 (18 pkt.) - pkt. miasto 12pkt. op. Dorota Czerniakiewicz
4. SP nr 4 (4 pkt.) - pkt. miasto 10pkt.  op. Wojciech Miszczuk

Chłopcy
1. SP nr 8 (58 pkt.) - pkt. miasto 16pkt. op. Mariusz Raćkowicz
2. SP nr 7 (33 pkt.) - pkt. miasto 14pkt. op. Jarosław Kiryk
3. SP nr 5 (16 pkt.) - pkt. miasto 12pkt. op. Andrzej Worzanowski
4. SP nr 4  (13 pkt.) - pkt. miasto 10pkt. op. Wojciech Miszczuk
5. SP nr 10 (6 pkt.) - pkt. miasto 8pkt. op. Szymon Krzywina

Do zawodów Rejonowych zakwalifikowały się dwa pierwsze zespoły dziewcząt i chłopców, oraz  pierwsza trójka z poszczególnych konkurencji indywidualnych. Zawody odbędą się w dniu 27.11.2012 r. w Świdniku.  Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.

 
Ścianka wspinaczkowa