Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta
KOMUNIKAT MIEJSKIEJ GIMNAZJADY
TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNY - 26.10.2012 ZSO nr 7

Dziewczęta

Rocznik  2002 i młodsze
1. Maria Pyzel                              SP nr 5
2. Zofia Pastuszak                     SP  nr 8
3. Weronika Auguściuk            SP nr 8
4. Amelia Skowron                    SP nr 5
5-6. Aleksandra Jankowska    SP nr 2
Amelia Terlecka                         SP nr 5
7-8. Natalia Przybylska              SP nr 8
Oliwia Brykalska                         SP nr 2
9-11. Małgorzata Nowak            SP nr 2
Maria Smażyło                             SP nr 2  
Wiktoria Bulska                          SP nr 2

Rocznik  2000-2001
1.Maja Lik                                     SP nr 2
2. Natalia Staszewska               SP nr 3
3. Agnieszka Walenciuk             SP nr 2
4. Karolina Szady                         SP nr 5
5-6. Marta Nafalska                     SP nr 10
Julia Gmitrowicz                           SP nr 10
7-8. Karolina Bartoszuk              SP nr 3
Wiktoria Olbrycht                          SP nr 4
9-12. Klaudia Kowalska             SP nr 4
Dominika Pawluk                        SP nr 1
Katarzyna Kiwińska                     SP nr 5
Iza Petrosyan                                SP nr 2
13-16. Julia Furtak                        SP nr 7
Daria Świrg                                    SP nr 7
Katarzyna Pacyna                         SP nr 7
Julia Wróblewska                        SP nr 7

Punktacja drużynowa za turniej indywidualny

1.    SP nr 2      56,5         pkt. miasto 16    op. Edyta Gołębiowska
2.    SP nr 5      45                               14          Robert Krasuń
3.    SP nr 3      24,5                            12          Renata Dec
1.    SP nr 8      23,5                            10          Iwona Synowiec
2.    SP nr 10     23                               9           Szymon Krzywina
3.    SP nr 7       20,                              8           Jarosław Kiryk
7.    SP nr 4       16                               7           Julian Szafiński
8.    SP nr 1       6,5                              6           Ireneusz Drzewiecki

Chłopcy

Rocznik  2002 i młodsi
1. Krzysztof Iwańczuk               SP nr 7
2. Dominik Stepaniuk             SP nr 8
3. Mateusz Litwiniuk                SP nr 5
4. Jakub Jabłoński                  SP nr 10
5-6. Karol Rzepecki                 SP nr 7
Mateusz Burszczan                  SP nr 7
7-8. Kamil Kamecki                 SP nr 1
Karol Paca                                 SP nr 7
9-12. Michał Niewiadomski   SP nr 8
Dawid Nickel                            SP nr 5
Dawid Dubiel                           SP nr 5
Adrian Bernacki                       SP nr 1
13-14. Dawid Lipiński            SP nr 5
Adrian Pożarowczyk                SP nr 1

Rocznik  2000-2001
1. Szwed Mateusz                    SP nr 8
2. Miszczuk Mikołaj                  SP nr 4
3. Zieliński Ernest                   SP nr 3
4. Andrzejkowicz Piotr             SP nr 3
5-6. Strycharczuk Szymon      SP nr 3
Dyszewski Dawid                    SP nr 8
7-8. Mękal Kamil                      SP nr 8
Kozak Marcin                            SP nr 2
9-12. Wieczorek Piotr              SP nr 5
Mazurek Adrian                         SP nr 2
Kędziorowski Łukasz              SP nr 10
Nestorowicz Paweł                 SP nr 1
13-16. Kędziorowski Paweł    SP nr 10
Gogułka Jakub                          SP nr 2
Plata Krystian                            SP nr 5
Sawosz Przemysław               SP nr 3
17-24. Boryń Bartek                 SP nr 7
Bujalski Krystian                      SP nr 10
Matuszyński Konrad                SP nr 2
Klimczuk Dawid                       SP nr 4
Śnieg Michał                            SP nr 10
Przystupa Dawid                     SP nr 1
Borkowski Alan                       SP nr 4
Borys Jakub                            SP nr 4

Punktacja drużynowa za turniej indywidualny

1. SP nr 8      78,5         pkt. miasto 16    op. Iwona Synowiec
2. SP nr 3      73                                14          Renata Dec
3. SP nr 10     45                               12          Szymon Krzywina
4. SP nr 4      41                               10          Julian Szafiński
5. SP nr 2      37                                 9          Edyta Gołębiowska
6. SP nr 7      34,5                              8          Jarosław Kiryk
7. SP nr 5      33                                 7          Robert Krasuń
8. SP nr 1      22,5                              6          Ireneusz Drzewiecki

Do zawodów Rejonowych awansowała pierwsza czwórka  z każdej kategorii. Zawody odbędą się w dniu 08.11.2012 r.  w Ludwinie .Awansujących nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a uczestniczącym  dziękują za udział w zawodach

 

facebook

Ścianka wspinaczkowa