Dzisiaj jest: 17 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła

KOMUNIKAT MIEJSKICH IGRZYSK
TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNY - 17.10.2013r. Sala  ZSZ nr 5 w Chełmie

Dziewczęta
Rocznik  2003 i młodsze

1.Nowosad Dominika             SP nr 10
2. Matysiak Olga                    SP  nr 11
3. Kudelska Weronika            SP nr 11
4. Petelska Klaudia                 SP nr 5
5-6. Bas Patrycja                       SP nr 1
5-6. Pastuszak Martyna             SP nr 5
7-8. Barabas Paulina                 SP nr 5
7-8. Sienkiewicz Kinga             SP nr 5
9-12. Rutkowska Oliwia           SP nr 8
9-12. Greniuk Weronika           SP nr 4
9-12. Puk Monika                     SP nr 1
9-12. Kasperska Patrycja          SP nr 8

Rocznik  2001-2002

1. Załużna Natalia                   SP nr 11
2. Cyżma Aleksandra              SP nr 4
3. Kudelska Karolina              SP nr 11
4. Korchut Katarzyna             SP nr 11
5-6. Auguścik Weronika           SP nr 8
5-6. Sadlej Klaudia                   SP nr 4
7-8. Pyzel Maria                       SP nr 5
7-8. Bartosz Paulina                  SP nr 10
9-12. Dudek Dominika              SP nr 2
9-12. Szczygieł Natalia              SP nr 10
9-12. Dąbrowska Monika          SP nr 1
9-12. Pastuszak Zofia                SP nr 8
13-19. Gryzik Patrycja               SP nr 2
13-19. Odrzywolska  Dominika SP nr 7
13-19. Kędzierawska Julia         SP nr 7
13-19. Bałuka Katarzyna            SP nr 1
13-19. Suchań Aleksandra          SP nr 7
13-19. Buda Paulina                   SP nr 10
13-19. Bukalska Wiktoria          SP nr 2

Punktacja drużynowa za turniej indywidualny

Dziewczęta
1.    SP nr 11      73  pkt. /op. Tomasz Sobański/ miasto 16pkt.
2.    SP nr 10      38  pkt. /op. Szymon Krzywina/ miasto 14pkt.
3.    SP nr 5        35,5  pkt. /op. Robert Krasuń/ miasto 12pkt.
4.    SP nr 4        35  pkt. /op. Barbara Anchimowicz/ miasto 10pkt.
5.    SP nr 8        34,5  pkt. /op. Iwona Synowiec/ miasto 9pkt.
6.    SP nr 1        24,5  pkt. /op. Marta Czerpak/ miasto 8pkt.
7.    SP nr 2        17,5  pkt. /op. Edyta Gołębiowska/ miasto 7pkt.
8.    SP nr 7        16  pkt. /op. Jarosław Kiryk/ miasto 6pkt.

Chłopcy
Rocznik  2003 i młodsi

1. Pułajdowicz Patryk           SP nr 3
2. Mróz Łukasz                      SP nr 3
3. Korona Dominik                SP nr 11
4. Kulesza Damian                 SP nr  3
5-6. Mołodecki Luiz                SP nr 4
Wojtiuk Karol                   SP nr 11
7-8. Oskierko Mikołaj              NSP „Razem”
Szewczuk Grzegorz           SP nr 5
9-12. Tywoniuk Mateusz          SP nr 5
Kołaczkowski Łukasz      SP nr 8
Kozar Przemysław           SP nr 11
Radzikowski Oliwier       SP nr 4
13-16. Tarczewski Marcin        SP nr 5
Kapeluszny Aleksander  SP nr 7
Mironiuk Krzysztof       SP nr 1
Dyszewski Kacper          SP nr 2
17-21. Kuryś Adam                   SP nr 1
Farlicki Kacper               SP nr 1
Kociubowski Jarosław    SP nr 4
Krynicki Marek               SP nr 2
Tywoniuk Jakub              SP nr 7

Rocznik  2001-2002

1. Kotowoda Michał          SP nr 3
2. Strycharczuk Szymon   SP nr 3
3. Iwańczuk Krzysztof      SP nr 7
4. Kozak Marcin                SP nr 2
5-6. Bataliński Marcin          SP nr 3
5-6. Gogułka Jakub                 SP nr 2
7-8.   Haponiuk Krzysztof        SP nr 7
Kędzierawski Paweł         SP nr 10
9-12. Borkowski Alan               SP nr 4
Szczepański Natan            SP nr 11
Wójtowicz Paweł              SP nr 2
Michalak Kacper               SP nr 11
13-16. Janiczuk Patryk                  SP nr 8
Paca Karol                         SP nr 7
Jegorow Kacper                 SP nr 11
Stepaniuk Dominik            SP nr 8
17-26. Litwiniuk Mateusz            SP nr 5
Derkacz Patryk                  SP nr 1
Klimczuk Dawid                SP nr 4
Nestorowicz Paweł            SP nr 1
Jabłoński Kuba                   SP nr 10
Wydra Szymon                  SP nr 5
Zarek Mateusz                   SP nr 4
Wróbel Radosław              NSP „Razem”
Przystupa Paweł                 SP nr 1
Plata Krystian                     SP nr 5

Punktacja drużynowa za turniej indywidualny

Chłopcy
1.    SP nr 3         131,5  pkt./op. Urszula Grzywna/ miasto 16pkt        
2.    SP nr 11        92,5  pkt./op. Tomasz Sobański/ miasto 14pkt    
3.    SP nr 2         71,5  pkt./op. Edyta Gołębiowska/ miasto 12pkt    
4.    SP nr 7         66,5  pkt./op. Jarosław Kiryk/ miasto 10pkt    
5.    SP nr 4         58,5  pkt./op. Barbara Anchimowicz/ miasto 9pkt    
6.    SP nr 5         50  pkt./op. Robert Krasuń/ miasto 8pkt    
7.    SP nr 8         36,5  pkt./op. Iwona Synowiec/ miasto 7pkt    
8.    SP nr 1         30  pkt./op. Marta Czerpak/ miasto 6pkt    
9.    SP nr 10        25  pkt./op. Szymon Krzywina/ miasto 5pkt    
10.    NSP „Razem”     20  pkt./op. Karol Maksymiuk/ miasto 4pkt    

Do zawodów Rejonowych awansowała pierwsza czwórka  z każdej kategorii. Zawody odbędą się w dniu 23.10.2013 r.  we Włodawie. Awansujących nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a uczestnikom dziękują za udział w zawodach

Sędzia Główny:Jan Hanusiak

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa