Dzisiaj jest: 16 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław

KOMUNIKAT MIEJSKICH IGRZYSK
W SZTAFETACH PŁYWACKICH I PŁYWANIU IND. 20.11.2013r. PŁYWALNIA ZSO NR 8

Sztafeta pływacka 8 x 25m dziewcząt rocznik 2001 i młodsze
1 SP nr 8 Chełm    - 2:13.86 - 16 pkt. miasto
2. SP nr 8 Chełm II    - 2:45.36 pk.
3. SP nr 7 Chełm    - 2:58.16 – 14 pkt. miasto
4. SP nr 5 Chełm    - 3:08.15 – 12 pkt. miasto
5. SP nr 11 Chełm    - 3:12.29 – 10 pkt. miasto

Sztafeta pływacka 8 x 25m chłopców rocznik 2001 i młodsi
1 SP nr 8 Chełm    - 2:07.76 - 16 pkt. miasto
2. SP nr 11 Chełm    - 3:01.13 - 14 pkt. miasto
3. SP nr 5 Chełm    - 3:25.70 - 12 pkt. miasto
4. SP nr 4 Chełm     - 4:05.36 - 10 pkt. miasto
5. SP nr 1 Chełm     - 4:14.15 - 9 pkt. miasto
SP nr 7 Chełm     - dyskwalifikacja

50 m stylem grzbietowym dziewcząt
1. Borowiec Weronika    SP nr 8 Chełm           0;38.51    14pkt
2. Padowska Anna    SP nr 8 Chełm           0;39.26    13 pkt
3. Cukrowska Kinga    SP nr 11 Chełm         0;42.80    12 pkt
4. Pitera Aleksandra    SP nr 8 Chełm             0;46.82    11 pkt
5. Tokarska Klaudia    SP nr 8 Chełm             0;48.86    
6. Gaćkowska Karolina    SP nr 7 Chełm             0;50.57    10 pkt
7. Górska Julia    SP nr 11 Chełm           0:58.39    9 pkt
8. Mazurek Jagoda    SP nr 7 Chełm             0:58,45    8 pkt
9. Świrk Daria    SP nr 7 Chełm             1:02,51    7 pkt
10. Sabarańska Dagmara    SP nr 11 Chełm           1:06.70    6 pkt
11. Grabowiecka Klaudia    SP nr 11 Chełm           1:07.39    5 pkt
12. Sabarańska Dagmara    SP nr 11 Chełm           1:06.70    4 pkt
13. Pawelec Nikoletta    SP nr 11 Chełm           1:09.95    3 pkt
14. Drozd Roksana    SP nr 4 Chełm             1:26.66    2 pkt
15. Osiejuk Natalia    SP nr 4 Chełm             1:57.20    1 pkt

50 m stylem grzbietowym chłopców
1. Wygadańczuk Patryk    SP nr 8 Chełm           0;36.23    6 pkt
2. Kuryś Adam    SP nr 1 Chełm           0;58.98    5 pkt
3. Kudelski Karol    SP nr 5 Chełm           1;12.36    4 pkt
4. Palec Damian    SP nr 4 Chełm             1;14.32    3 pkt
5. Bedliński Kacper    SP nr 1 Chełm             1;24.54    2 pkt
6. Pietrzak Jan    SP nr 1 Chełm             1;24.76    1 pkt

50 m stylem klasycznym dziewcząt
1.Dybcio Karolina    SP nr 8 Chełm           0;37.70    6 pkt
2.Baranowska Dominika    SP nr 8 Chełm           0;43.41    5 pkt
3.Dziedzic Emilia    SP nr 8 Chełm           0;47.86    4 pkt
4.Kozłowska Oliwia    SP nr 8 Chełm             0;48.76    
5.Drapsa Oliwia    SP nr 7 Chełm             0;49.10    3 pkt
6. Auguściuk Weronika    SP nr 8 Chełm             0;51.02
7.Steć Magdalena    SP nr 11 Chełm           0:53.57    2 pkt
8.Zielińska Anna    SP nr 11 Chełm           1:00.10    1 pkt

50 m stylem klasycznym chłopców
1. Półtorak Patryk    SP nr 8 Chełm          0;41.16    7 pkt
2. Szulierz Michał    SP nr 8 Chełm          0;47.86    6 pkt
3. Zalewski Jakub    SP nr 8 Chełm          0;49.02    5 pkt
4. Ćwir Kacper    SP nr 8 Chełm            0;49.36    
5. Bucior Jakub    SP nr 8 Chełm            0;53.82    
6. Iwańczuk Krzysztof    SP nr 7 Chełm            0;54.32    4 pkt
7. Kowalczuk Michał    SP nr 5 Chełm            0;54.36    3 pkt
8. Łukowiec Mikołaj    SP nr 7 Chełm            0;56.42    2 pkt
9. Rzepecki Karol    SP nr 7 Chełm            0;57.69    1 pkt

50 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Furtak Beata    SP nr 8 Chełm          0;34.36    6 pkt
2. Pilarska Aleksandra    SP nr 8 Chełm          0;38.13    5 pkt
3. Mielniczuk Joanna    SP nr 7 Chełm          0;41.63    4 pkt
4. Czyżyk Julia     SP nr 1 Chełm            0;46.73    3 pkt
5. Tabor Kamila    SP nr 8 Chełm            0;47.07    
6. Jarmoła Oliwia    SP nr 7 Chełm            0;54.02    2 pkt
7. Odrzywolska Dominika    SP nr 7 Chełm            1;01.30    1 pkt
8. Rubik Katarzyna    SP Okszów                 1;12.86

50 m stylem dowolnym chłopców
1. Janiczuk Patryk    SP nr 8 Chełm          0;31.16    11 pkt
2. Wójcik Mateusz    SP nr 8 Chełm          0;34.23    10 pkt
3. Śluz Norbert    SP nr 8 Chełm          0;36.60    9 pkt
4. Olszak Maciej    SP nr 8 Chełm            0;37.65    
5. Cukrowski Błażej    SP nr 11 Chełm          0;41.30    8 pkt
6. Russo Luca    SP nr 8 Chełm            0;41.76    
7. Truszkowski Szymon     SP nr 8 Chełm            0;43.10    
8. Jankowski Michał    SP nr 8 Chełm            0;43,82    
9. Wygadańczuk Jakub    SP nr 8 Chełm            0;44,80    
10. Świerkowski Jan    SP nr 5 Chełm            0;48.41    7 pkt
11. Sitarz Mateusz    SP nr 8 Chełm            0;49,92
12. Szewczak Filip    SP nr 11 Chełm          0;49,95    6 pkt
13. Farfos Radosław    SP nr 8 Chełm            0;50,30
14. Kania Jakub    SP nr 8 Chełm            0;50,73
15. Lewiński Jakub    SP Okszów                 0;51,02
16. Wawryniuk Miłosz    SP nr 8 Chełm            0;51,32
17. Olszewski Dawid    SP nr 8 Chełm            0;53,18
18. Głaz Michał    SP nr 11 Chełm          0;55,95    5 pkt
19. Kłodnicki Paweł    SP nr 1 Chełm            0;58,73    4 pkt
20. Czapla Jakub    SP nr 1 Chełm           1;05,13    3 pkt
21. Dzierba Nikodem    SP nr 7 Chełm           1;06,23    2 pkt
22. Janiuk Patryk    SP nr 1 Chełm           1;06,59    1 pkt
23. Mocior Konrad    SP Okszów                1;28,42

Punktacja drużynowa za zawody indywidualne

Dziewczęta
1. Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie   100 pkt. /op. Mariusz Raćkowicz/ 16 pkt. miasto
2. Szkoła Podstawowa nr 11 w Chełmie   36 pkt. /op. Jolanta Lewczuk/ 14 pkt. miasto
3. Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie    35 pkt. /op. Dorota Czerniakiewicz/ 16 pkt. miasto
4-5. Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmie    3 pkt. /op. Wojciech Miszczuk/ 9,5 pkt. miasto
4-5. Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmie    3 pkt. /op. Ireneusz Drzewiecki/ 9,5 pkt. miasto

Chłopcy:
1. Szkoła Podstawowa nr  8 w Chełmie    54 pkt. /op. Mariusz Raćkowicz/ 16 pkt. miasto
2. Szkoła Podstawowa nr 11 w Chełmie   19 pkt. /op. Tomasz Sobański/ 14 pkt. miasto
3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmie    16 pkt. /op. Ireneusz Drzewiecki/ 12 pkt. miasto
4. Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie    14 pkt. /op. Agnieszka Kusiak/ 10 pkt. miasto
5. Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie    9 pkt. /op. Dorota Czerniakiewicz/ 9 pkt. miasto
6. Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmie   3 pkt. /op. Wojciech Miszczuk/ 8 pkt. miasto

Do zawodów rejonowych które odbędą się w Chełmie 26.11.2013r. w ZSO nr 8 awansowały po dwie pierwsze sztafety i pierwsza trójka z poszczególnych stylów w kategorii dziewcząt i chłopców. Szkoły i uczestników  nagrodzono dyplomami. Sędzia główny mgr Mariusz Raćkowicz

Prezes ZM SZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa