Dzisiaj jest: 20 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy

KOMUNIKAT MIEJSKIEJ GIMNAZJADY
SZTAFETY PŁYWACKIE I ZAWODY IND. - 21.11.2013 r.  ZSO nr 8 w Chełmie

10x25m st. dowolnym dziewcząt
1.    GIM nr 6 CHEŁM - /3:07,23/  16 pkt /op. Piotr Jabłoński/
2.    GIM nr 8 CHEŁM /3;37,23/  14 pkt /op. Mariusz Koniuszewski/
3.    GIM nr 7 CHEŁM /3:53,20/  12 pkt /op. Dorota Czerniakiewicz/
4.    GIM nr 1 CHEŁM /4:43,38/  10 pkt /op. Monika Wawryniuk/

10x25m st. dowolnym chłopców
1.    GIM nr 8 CHEŁM /2:42,68/  16 pkt /op. Mariusz Koniuszewski/
2.    GIM nr 6 CHEŁM /3;17,36/  14 pkt  /op. Piotr Jabłoński/
3.    GIM nr 1 CHEŁM 3;46,04  12 pkt  /op. Juliusz Mulak/

Zawody indywidualne

50m st. grzbietowym dziewcząt
1.    Nadolska Julia        GIM 8 Chełm    0:36,60    9 pkt
2.    Kurzępa Ewa            GIM 2 Chełm    0:40,09    8 pkt
3.    Sikorska Katarzyna         GIM 6 Chełm    0:46,04    7 pkt
4.    Krzyżanowska Aleksandra        GIM 7Chełm        0:49,70    6 pkt
5.    Jarmoła Elena            GIM 7 Chełm        0:51,92    5 pkt
6.    Jacyniuk Aleksandra        GIM 8 Chełm        0:53,09    4 pkt
7.    Buglińska Agata        GIM 7 Chełm        0:54,07    3 pkt
8.    Pilipczuk Zofia        GIM 6 Chełm        0:55,41    2 pkt
9.    Psionka Magdalena        GIM 2 Chełm        1:02,67    1 pkt

50m st. Grzbietowym chłopców
1.    Okoń Bartłomiej        GIM 1 Chełm    0:38,67    3 pkt
2.    Borowiec Jonasz        GIM 8 Chełm    0:41,86    2 pkt
3.    Sahadel Patryk        GIM 7 Chełm    0:52,92    1 pkt
PK    Niewęgłowski Marcin        GIM Okszów        1:05,06

50m st. klasycznym dziewcząt
1.    Bitner Julia            GIM 6 Chełm    0:47,29    4 pkt
2.    Derlak Weronika        GIM 8 Chełm    0:49,14    3 pkt
3.    Bogacz Ewelina        GIM 7 Chełm    1:00,67    2 pkt
4.    Milena Mazurek        GIM 2 Chełm        1:01,98    1 pkt
PK    Nowosad Karolina        GIM Okszów        0:40,52

50m st. klasycznych chłopców
1.    Głaz Kamil            GIM 6 Chełm    0:45,70    8 pkt
2.    Łopuszyński Mateusz    GIM 6 Chełm    0:46,45    7 pkt
3.    Skóra Michał            GIM 8 Chełm    0:47,02    6 pkt
4.    Prus Rafał                   GIM 6 Chełm        0:47,51    5 pkt
5.    Nowosad Paweł               GIM 8 Chełm        0:48,10    4 pkt
6.    Sawicki Łukasz               GIM 8 Chełm        0:49,20    3 pkt
7.    Oleksiejuk Adrian               GIM 7 Chełm        0:51,48    2 pkt
8.    Kruszewski Mateusz               GIM 2 Chełm        0:52,42    1 pkt
pk    Jokisz Adrian                   GIM 6 Chełm        0:50,92   
pk    Franaszczuk Patryk        GIM 6 Chełm        0:56,57
pk    Włodarczyk Aleksander           GIM 6 Chełm        0:59,80

50m st. dowolnym dziewcząt
1.    Andrzejewska Kamila    GIM 6 Chełm    0:29,36    4 pkt
2.    Kolenda Zofia        GIM 6 Chełm    0:33,63    3 pkt
3.    Żukowska Paulina        GIM 6 Chełm    0:35,86    2 pkt
4.    Odrzywolska Barbara        GIM 7 Chełm        0:44,57    1 pkt
pk    Przesław Aleksandra        GIM 6 Chełm        0:44,58   
pk     Olbryk Wiktoria        GIM 6 Chełm        0:45,04
pk    Rataj Karolina            GIM 6 Chełm        0:46,26
pk.    Skarbek Małgarzata        GIM 6 Chełm        0:47,86

50m st. dowolnym chłopców
1.    Siejo Mateusz        GIM 6 Chełm    0:30,62    12 pkt
2.    Derlak Dariusz        GIM 8 Chełm    0:31,98    11 pkt
3.    Burdan Michał        GIM 8 Chełm    0:32,76    10 pkt
4.    Zając Maciej            GIM 6 Chełm        0:35,83    9 pkt
5.    Kozłowski Łukasz        GIM 6 Chełm        0:36,29    8 pkt
6.    Mróz Adrian            GIM 8 Chełm        0:37,48    7 pkt
7.    Kotecki Kacper        GIM 2 Chełm        0:42,23    6 pkt
8.    Mroczka Jakub        GIM 2 Chełm        0:45,52    5 pkt
9.    Kawka Mateusz        GIM 7 Chełm        0:49,66    4 pkt
10.    Pastuszak Kamil        GIM 7 Chełm        0:51,61     3 pkt
11.    Adamiec kamil        GIM 2 Chełm        0:53,36    2 pkt
12.    Józefczuk Grzegorz        GIM 7 Chełm        0:56,20    1 pkt
pk.    Wróblewski Adam        GIM 6 Chełm        0:43,76   
pk.    Juszko Kamil    GIM 6 Chełm    0:43,88
pk.    Skibiński Dawid    GIM Okszów    0:53,30
pk.    Gorgol Szymon    GIM Okszów    1:03,64
pk.    Kusyk Mateusz    GIM Okszów    1:15,36

Punktacja za zawody indywidualne

Dziewczęta:
1.    Gimnazjum nr 6 w Chełmie   pkt.  22   pkt. miasto  16    op. Piotr Jabłoński
2.     Gimnazjum nr 8 w Chełmie   pkt.  16   pkt. miasto  14          Mariusz Koniuszewski
3.     Gimnazjum nr 7 w Chełmie   pkt.  14   pkt. miasto  12          Dorota Czerniakiewicz
4.    Gimnazjum nr 2 w Chełmie   pkt.  10   pkt. miasto  10          Tomasz Turowski

Chłopcy
1.    Gimnazjum nr 6 w Chełmie   pkt.   49   pkt. miasto  16          Piotr Jabłoński
2.    Gimnazjum nr 8 w Chełmie   pkt.  43   pkt. miasto  14          Mariusz Koniuszewski
3.    Gimnazjum nr 2 w Chełmie   pkt.  14   pkt. miasto  12          Tomasz Turowski
4.    Gimnazjum nr 7 w Chełmie   pkt.  11   pkt. miasto  10          Jarosław Kiryk
5.    Gimnazjum nr 1 w Chełmie   pkt.  3   pkt. miasto   9           Monika Wawryniuk

Do zawodów rejonowych  w dniu 27.11.2013 r. w Świdniku zakwalifikowały się pierwsze dwie sztafety i pierwsze trójki z poszczególnych stylów. Szkoły nagrodzono  i najlepszych zawodników  nagrodzono dyplomami. Sędzia Główny: mgr Mariusz Raćkowicz

Prezes ZM SZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski


Komunikat Miejskiej Gimnazjady w sztafetach pływackich i zawodach indywidualnych
Chełm 21 listopada 2013 r. pływalnia ZSO nr 8 w Chełmie

10x25m st. dowolnym dziewcząt
1.    GIM nr 6 CHEŁM /3:07,23/  16 pkt /op. Piotr Jabłoński/
2.    GIM nr 8 CHEŁM /3;37,23/  14 pkt /op. Mariusz Koniuszewski/
3.    GIM nr 7 CHEŁM /3:53,20/  12 pkt /op. Dorota Czerniakiewicz/
4.    GIM nr 1 CHEŁM /4:43,38/  10 pkt /op. Monika Wawryniuk/
10x25m st. dowolnym chłopców
1.    GIM nr 8 CHEŁM /2:42,68/  16 pkt /op. Mariusz Koniuszewski/
2.    GIM nr 6 CHEŁM /3;17,36/  14 pkt  /op. Piotr Jabłoński/
3.    GIM nr 1 CHEŁM 3;46,04  12 pkt  /op. Juliusz Mulak/
Zawody indywidualne
50m st. Grzbietowym dziewcząt
1.    Nadolska Julia        GIM 8 Chełm    0:36,60    9
2.    Kurzępa Ewa            GIM 2 Chełm    0:40,09    8
3.    Sikorska Katarzyna         GIM 6 Chełm    0:46,04    7
4.    Krzyżanowska Aleksandra        GIM 7Chełm        0:49,70    6
5.    Jarmoła Elena            GIM 7 Chełm        0:51,92    5
6.    Jacyniuk Aleksandra        GIM 8 Chełm        0:53,09    4
7.    Buglińska Agata        GIM 7 Chełm        0:54,07    3
8.    Pilipczuk Zofia        GIM 6 Chełm        0:55,41    2
9.    Psionka Magdalena        GIM 2 Chełm        1:02,67    1
50m st. Grzbietowym chłopców
1.    Okoń Bartłomiej        GIM 1 Chełm    0:38,67    3
2.    Borowiec Jonasz        GIM 8 Chełm    0:41,86    2
3.    Sahadel Patryk        GIM 7 Chełm    0:52,92    1
PK    Niewęgłowski Marcin        GIM Okszów        1:05,06    
50m st. Klasycznym dziewcząt
1.    Bitner Julia            GIM 6 Chełm    0:47,29    4
2.    Derlak Weronika        GIM 8 Chełm    0:49,14    3
3.    Bogacz Ewelina        GIM 7 Chełm    1:00,67    2
4.    Milena Mazurek        GIM 2 Chełm        1:01,98    1
PK    Nowosad Karolina        GIM Okszów        0:40,52    
50m st. Klasycznych chłopców
1.    Głaz Kamil            GIM 6 Chełm    0:45,70    8
2.    Łopuszyński Mateusz    GIM 6 Chełm    0:46,45    7
3.    Skóra Michał            GIM 8 Chełm    0:47,02    6
4.    Prus Rafał                   GIM 6 Chełm        0:47,51    5
5.    Nowosad Paweł               GIM 8 Chełm        0:48,10    4
6.    Sawicki Łukasz               GIM 8 Chełm        0:49,20    3
7.    Oleksiejuk Adrian               GIM 7 Chełm        0:51,48    2
8.    Kruszewski Mateusz               GIM 2 Chełm        0:52,42    1
pk    Jokisz Adrian                   GIM 6 Chełm        0:50,92    
pk    Franaszczuk Patryk        GIM 6 Chełm        0:56,57
pk    Włodarczyk Aleksander           GIM 6 Chełm        0:59,80    
50m st. Dowolnym dziewcząt
1.    Andrzejewska Kamila    GIM 6 Chełm    0:29,36    4
2.    Kolenda Zofia        GIM 6 Chełm    0:33,63    3
3.    Żukowska Paulina        GIM 6 Chełm    0:35,86    2
4.    Odrzywolska Barbara        GIM 7 Chełm        0:44,57    1
pk    Przesław Aleksandra        GIM 6 Chełm        0:44,58    
pk     Olbryk Wiktoria        GIM 6 Chełm        0:45,04
pk    Rataj Karolina            GIM 6 Chełm        0:46,26
pk.    Skarbek Małgarzata        GIM 6 Chełm        0:47,86
50m st. Dowolnym chłopców
1.    Siejo Mateusz        GIM 6 Chełm    0:30,62    12
2.    Derlak Dariusz        GIM 8 Chełm    0:31,98    11
3.    Burdan Michał        GIM 8 Chełm    0:32,76    10
4.    Zając Maciej            GIM 6 Chełm        0:35,83    9
5.    Kozłowski Łukasz        GIM 6 Chełm        0:36,29    8
6.    Mróz Adrian            GIM 8 Chełm        0:37,48    7
7.    Kotecki Kacper        GIM 2 Chełm        0:42,23    6
8.    Mroczka Jakub        GIM 2 Chełm        0:45,52    5
9.    Kawka Mateusz        GIM 7 Chełm        0:49,66    4
10.    Pastuszak Kamil        GIM 7 Chełm        0:51,61     3
11.    Adamiec kamil        GIM 2 Chełm        0:53,36    2
12.    Józefczuk Grzegorz        GIM 7 Chełm        0:56,20    1
pk.    Wróblewski Adam        GIM 6 Chełm        0:43,76    
pk.    Juszko Kamil    GIM 6 Chełm    0:43,88
pk.    Skibiński Dawid    GIM Okszów    0:53,30
pk.    Gorgol Szymon    GIM Okszów    1:03,64
pk.    Kusyk Mateusz    GIM Okszów    1:15,36

Punktacja za zawody indywidualne
Dziewczęta:

1.    Gimnazjum nr 6 w Chełmie   pkt.  22   pkt. miasto  16    op. Piotr Jabłoński
2.     Gimnazjum nr 8 w Chełmie   pkt.  16   pkt. miasto  14          Mariusz Koniuszewski
3.     Gimnazjum nr 7 w Chełmie   pkt.  14   pkt. miasto  12          Dorota Czerniakiewicz
4.    Gimnazjum nr 2 w Chełmie   pkt.  10   pkt. miasto  10          Tomasz Turowski
Chłopcy
1.    Gimnazjum nr 6 w Chełmie   pkt.   49   pkt. miasto  16          Piotr Jabłoński
2.    Gimnazjum nr 8 w Chełmie   pkt.  43   pkt. miasto  14          Mariusz Raćkowicz
3.    Gimnazjum nr 2 w Chełmie   pkt.  14   pkt. miasto  12          Tomasz Turowski
4.    Gimnazjum nr 7 w Chełmie   pkt.  11   pkt. miasto  10          Jarosław Kiryk
5.    Gimnazjum nr 1 w Chełmie   pkt.  3   pkt. miasto   9           Monika Wawryniuk

Do zawodów rejonowych  w dniu 27.11.2013 r. w Świdniku zakwalifikowały się pierwsze dwie sztafety i pierwsze trójki z poszczególnych stylów. Szkoły nagrodzono  i najlepszych zawodników  nagrodzono dyplomami. Sędzia Główny: mgr Mariusz Raćkowicz

Prezes ZM SZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa