Dzisiaj jest: 15 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan

Komunikat Miejskiej Gimnazjady
Ligi  Indywidualnej w lekkie atletyce - 16.04.2014 r., Stadion Miejski w Chełmie

Dziewczęta

100m
1.    Mech Gabriela    G nr 6    15,16    
2.    Turkiewicz Martyna    G nr 2    15,18    
3.    Kinach Joanna     G nr 7    15,41

300 m
1.    Zając Wioletta    G. nr  6     52,11    
2.    Fas Paulina    G. nr 1     52,60    
3.    Dziaduszyńska Katarzyna    G. nr 1    55,29

600 m
1.    Stangryciuk Daria    G. nr 6    2;03,61    
2.    Turkiewicz Marcelina    G. nr 2    2;06,04    
3.    Ogrodowczyk Magdalena    G. nr 6    2;07,14

1000 m
1.    Małek Emilia    G. nr 2    3;44,05
2.    Kolenda Zofia    G. nr 6    4;11,41
3.    Rogala Izabela    G.nr 8    4;29,82

Skok w dal.
1.     Stachal Karolina    G. nr 3    4,26
2.    Serej Natalia    G. nr 3    4,07    
3.    Bagińska Dominika    G. nr 1    3,80

Skok wzwyż
1.    Sitarczuk Daria    G. nr 7     120    
2.    Ajfler Natalia    G nr 7    115    
3.    Bogacz Ewelina    G. nr 7    115

Oszczep 600 g
1.    Kargul Weronika    G. nr 8    20,16    
2.    Sikorska Katarzyna    G. nr 6      20,06    
3.    Rudnicka Aleksandra    G. nr 3     19,06

Kula 3 kg
1.    Hołysz Kaja    G. nr 6     8,66    
2.    Każmierczak Paulina    G nr 1    8,54    
3.    Gacparska Katarzyna    G. nr 7    7,68

4x100m
1.    G. nr 1    1;02,17    
2.    G. nr 6    1;02,18    
3.    G. nr 3    1;02,33    
4.    G. nr 7    1,04,33    
5.    G. nr 2    1;05,27    
6.    G. nr 8    1;06,89

Awans do zawodów Rejonowych uzyskały dwie  pierwsze sztafety

Sztafeta Szwedzka 100x200x300x400m
1.    G. nr 1    3;02,04    
2.    G. nr 6    3;03,06    
3.    G. nr 2    3;07,16    
4.    G. nr 8    3,15,49    
5.    G. nr 7    3;17,82

Awans do zawodów Rejonowych uzyskały dwie  pierwsze sztafety

Punktacja za zawody indywidualne:

1-2.  Gimnazjum nr 1     144,5 pkt /op. Monika  Wawryniuk, Bożena Kawerska/ 15 pkt. miasto
1-2.  Gimnazjum nr 6      144,5 pkt /op. Agnieszka Waluch-Marek/ 15 pkt. miasto
3-4.  Gimnazjum nr 7     94 pkt /op. Dorota Czerniakiewicz, Ewa Wierzbicka/ 11 pkt. miasto
3-4.  Gimnazjum nr  8     94 pkt /op. Dariusz Waleńciuk/ 11 pkt. miasto
5.     Gimnazjum nr 2     74 pkt /op.  Dorota Młynarska , Tomasz Turowski/ 9 pkt. miasto
6.     Gimnazjum nr 3     58 pkt /op. Agnieszka  Niedzwiecka/ 8 pkt. miasto

Chłopcy

100 m
1.    Kozłowski Łukasz G. nr 6    12,96    
2.    Kłosowski Eryk    G nr 8        13,10    
3.    Łysomirski Damian G. nr 7    13,25

300 m
1.    Zakrzewski Oskar G. nr 8    41,48    
2.    Łatwiński Konrad G. nr 6    43,88    
3.    Olszamowski Mikołaj G. nr 2    44,48

1000 m
1.    Adamski Łukasz    G. nr 8        3;01,03    
2.    Adamiec Kamil    G nr 2        3;03,26    
3.    Kawka Mateusz    G. nr 7     3;05,59

2000 m
1.    Pawlikowski Tomasz G. nr 8     7;16,40    
2.    Labiszak Paweł    G. nr 3        7;50,47    
3.    Baryła Paweł    G. nr 2        8;05,07

Skok w dal.
1.    Szafran Albert    G. nr 2        5,32    
2.    Wcisło Konrad    G. nr 7        4,92    
3.    Borkowski Jakub    G. nr 7        4,73

Skok wzwyż
1.    Gajosz Kacper    G. nr 7        160    
2.    Jodłowski Szymon G. nr 7    160    
3.    Okoń Bartłomiej    G. nr 1        155

Kula  5 kg
1.    Kochoń Krystian    G. nr 8        10,58    
2.    Burdan Michał    G. nr 8        10,10    
3.    Szymczuk Paweł    G. nr 1        10,08

Oszczep 600 g
1.    Misik  Mateusz    G. nr 2     34,71    
2.    Mech Grzegorz    G. nr 8        34,41    
3.    Dobosz Jakub    G.  nr 7    32,10

4x100m
1.    G. nr 7    47,00    9
2.    G. nr 8    48,60    8
3.    G. nr 1    49,57    7
4.    G. nr 3    49,79    6
5.    G. nr 6    50,52    5

Awans do zawodów Rejonowych uzyskały dwie  pierwsze sztafety

Sztafeta Szwedzka 100x200x300x400m
1.    G. nr 8    2;24,34    
2.    G. nr 7    2;28,53    
3.    G. nr 6    2;30,91    
4.    G. nr 2    2;32,23    
5.    G  nr 1    2;40,04

Awans do zawodów Rejonowych uzyskały dwie  pierwsze sztafety

Punktacja za zawody indywidualne:

1.  Gimnazjum nr. 8    151 pkt  /op. Mariusz Koniuszewski/ 16 pkt. miasto       
2..Gimnazjum nr. 7      117 pkt  /op. Artur Mochniej, Piotr Kapeluszny/ 14 pkt. miasto
3.  Gimnazjum nr .6     86 pkt  /op. Grzegorz  Gaj/ 12 pkt. miasto
4. Gimnazjum nr.  2     70 pkt  /op. Dorota Młynarska  Tomasz Turowski/ 10 pkt. miasto
5.     Gimnazjum nr. 3     44 pkt  /op. Renata Dec/ 9 pkt. miasto
6.     Gimnazjum  nr. 1     41 pkt  /op. Agnieszka  Niedżwiecka/ 8 pkt. miasto

Do zawodów Rejonowych awans wywalczyło trzech pierwszych zawodników. Zawody odbędą się w dniu 09.05.2014 r. na Stadionie w Rejowcu Fabrycznym. Najlepszych zawodników i sztafety nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa