Dzisiaj jest: 16 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław

Komunikat Miejskiej Gimnazjady
w Dwuboju Nowoczesnym - 30.05 2014 r. ZSO nr 8, Stadion MOSiR.

CHŁOPCY
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik
pływania
Punkty
pływanie
Wynik
biegu
Punkty
bieg
Suma
punktów
Suma
szkoła
1 Mróz Adrian Gim 8
1999 01:30,73 802 04:20,47 580 1382
2 Skóra Michał Gim 8
1999 01:43,70 646 04:27,00 538 1184 2566
3 Głaz Kamil Gim 6
1998 01:15,73 982 03:56,00 724 1706
4 Franaszczuk Patryk Gim 6 1998 01:34,26 760 03:20,34 940 1700 3406
5 Kawka Mateusz Gim 7 1998 01:38,26 712 03:19,57 943 1655
6 Marcyniuk Patryk Gim 7 2000 02:20,45 208 04:16,45 604 812 2467
7 Okoń Bartłomiej Gim 1 1998 01:15,48 988 03:46,89 781 1769
8 Grzywaczewski Mikołaj Gim 1 1999 02:05,02 388 03:58,00 712 1100 2869
9 Mroczko Jakub Gim 2 1998 01:38,82 706 03:58,00 712 1418
10 Adamiec Kamil Gim 2 1998 01:49,32 580 03:58,00 712 1292 3076
DZIEWCZĘTA
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik
pływania
Punkty
pływanie
Wynik
biegu
Punkty
bieg
Suma
punktów
Suma
szkoła
1 Nadolska Julia Gim 8 2000 01:18,95 1018 04:43,54 619 1637
2 Derlak Weronika Gim 8 1999 01:31,42 868 05:28,13 352 1220 2857
3 Kolenda Zofia Gim 6 1998 01:13,57 1078 04:07,82 835 1913
4 Andrzejewska Kamila Gim 6 1999 01:03,64 1198 04:11,1 814 2012 3925
5 Kurzępa Ewa Gim 2 2000 01:30,04 880 04:29,2 706 1586
6 Małek Emilia Gim 2 2000 nw 0 03:39,3 1006 1006 2592
7 Odrzywolska Barbara Gim 7 1998 01:46,5 688 04:13,8 799 1487
8 Bogacz Ewelina Gim 7 1998 02:13,3 364 04:20,3 760 1124 2611
9 Panasiuk Patrycja Gim 1 1998 02:27,4 196 04:26,6 721 917
10 Dziaduszyńska Katarzyna Gim 1 1998 03:16,7 0 04:40,5 640 640 1557
Klasyfikacja końcowa

1. Gimnazjum nr 6 w Chełmie - 7331 pkt. /op. Piotr Jabłoński/ 16 pkt. miasto
2. Gimnazjum nr 8 w Chełmie - 5423 pkt. /op. Piotr Turewicz/ 14 pkt. miasto
3. Gimnazjum nr 2 w Chełmie - 5302 pkt. /op. Tomasz Turowski/ 12 pkt. miasto
4. Gimnazjum nr 7 w Chełmie - 5078 pkt. /op. Dorota Czerniakiewicz , Piotr Kapeluszny/ 10 pkt. miasto
5. Gimnazjum nr 1 w Chełmie - 4426 pkt. /op. Bożena Kawerska/ 9 pkt. miasto

Do zawodów Rejonowych awansowały dwa pierwsze zespoły. Zawody odbędą się w Świdniku w dniu  06.06.2014 r. Uczestniczące szkoły nagrodzono dyplomami.

Prezes  ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa