Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta

KOMUNIKAT MIEJSKIEJ LICEALIADY
LIGA LEKKOATLETYCZNA 27.09.2013 r Stadion w Rejowcu Fabrycznym

Punktacja drużynowa dziewcząt:

1. II LO Chełm /1173 pkt./ op. Teresa Plizga
2. IV LO Chełm /961 pkt. / op. Mariola Gorec-Pędzińska
3. ZSZ nr 1 i II LO  Włodawa /915 pkt./ op. Dorota Wiśniewska
4. ZSE i III LO  Chełm /884 pkt./ op.  Marcin Oszust
5. ZSZ nr 5 Chełm /730 pkt./ op. Jacek Siry, Mariusz Półtorak
6. I LO Chełm /696 pkt./ op. Monika  Klimkowska
7. ZSG i H  Chełm /521 pkt./ op. Bożena Szukało
8. ZST Chełm /348 pkt./ op. Dariusz Jabłoński

Punktacja drużynowa chłopców:

1. ZSZ nr 1 i II LO  Włodawa /1225 pkt./ op. Andrzej Wysokiński
2. ZSE iIII LO  Chełm /1103 pkt./ op. Piotr Moliński
3. II LO  Chełm /940 pkt./ op. Adam Kot
4. I LO Chełm /826 pkt./ op. Tomasz Kociuba
5. ZST  Chełm /823 pkt./ op. Zdzisław Biały
6. ZSZ nr 5 Chełm /823 pkt./ op. Mariusz Półtorak, Jacek Siry
7. ZSG i H Chełm /809 pkt./ op. Janusz Lesicki
8. IV LO Chełm /711 pkt./ op. Renata Janiuk
9. ZSB  Chełm /699 pkt./ op. Artur Wróblewski., Leszek Kołosiński

Dziewczęta indywidualnie:

100 m.
1. Okoń Kinga                II LO       13,62
2.  Fedec Katarzyna          IV LO     14,21
3. Misiura Monika            IV LO     14,32

400 m
1. Zembrzyska Sylwia      II LO    1:05,17
2.Krawczuk vel Walczuk    II LO    1:11,75
3. Roman Paulina          III LO   1:12,49

800 m.
1. Wawrzyk  Martyna        II LO     2:32,30
2. Przychodzka Angelika    II LO.     2:50,65
3. Zielińska Ola ZSZ nr 1 i II LO Wł. 2:52,63

Skok w dal
1. Iwaniuk Beata           II LO           4,29
2. Rudnik Agnieszka        II LO           4,26
3. Waszuk Karolina ZSZ nr 1 i II LO Wł. 4,25

Pchnięcie kulą 4kg.
1. Skomrucha Aneta       IV LO       9,38
2. Wójcik Urszula        II LO        8,20
3. Urbanowicz Anna       IV LO       8,16

Sztafeta 4x100 m.
1.  II LO    Chełm       55,60
2.  IV LO  Chełm         57,56
3. ZSE i III LO Chełm    59,59
4. ZSZ nr 1 i II LO  Włodawa    1:01,87
5. I LO Chełm            1:04,42
6. ZST Chełm             1:04,47
7. ZSZ nr 5 Chełm        1:05,06
8. ZSG i H  Chełm        dyskw

Chłopcy indywidualnie:

100 m.
1. Oleszczyński Przemek   ZSGiH       11,64      
2. Karpiński Damian  ZSZ nr 1 i II LO Wł.  11,81
3. Musz Rafał   ZSZ nr 1 i II LO  Wł.      12,07

400 m.
1. Dudek Adrian ZSZ nr 5              53,74
2. Gawroński Daniel ZSZ nr 1 i II LO Wł.    55,21
3. Moraczewski Tymoteusz      ZSB     56,78

1500 m.
1.Kuśmierz Aleksander   III LO       4:04.94
2. Kosyk Arkadiusz  ZSZ nr 1 i II LO II   4:25,82
3. Pogorzelec Wojciech  I LO         4:47,55

Skok w dal
1. Rowieński Mateusz      ZSB        6,29
2. Galosz Krystian        ZSG i H    6,02
3. Trzeciak Damian   ZSZ nr 1 i II LO   5,95

Pchnięcie kulą  5 kg.
1. Słomiński   Tomasz    III LO      11,26
2. Kubiak  Piotr      ZSZ nr 1 i II LO  Wł.       11,00
3. Pawłowski Damian  ZSB             10,93

Pchnięcie kulą  6 kg
1. Olesiejko Łukasz  ZSZ nr 1 i IILO  Wł.    11,87
2. Maksymiuk Kamil   ZSZ nr 1 i IILO  Wł.    10,84
3. Janiuk Rafał    IV LO            10,37

Sztafeta 4x100 m.
1. ZSZ nr 1 i II LO  Włodawa      46,01
2. II LO Chełm                    48,23
3. ZSE i III LO                   48,74
4. IV LO Chełm                    50,88
5. ZST Chełm                      51,06
6. ZSZ nr 5 Chełm                 51,80
7. I LO  Chełm                    52,60
ZSB Chełm                         dyskw.
ZSG i H                           dyskw.

Do zawodów Wojewódzkich  awansowały po dwie najlepsze szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców  w punktacji drużynowej. Zawody odbędą się w dniu 24.10.2013 r. o godz. 10.00  w Puławach . Przypominamy o terminowym zgłoszeniu szkół. Zawody przeprowadzono przy  wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie  i MSiT w Warszawie .

Wiceprezes LWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski

 

facebook

Ścianka wspinaczkowa