Dzisiaj jest: 22 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Julia, Wiesława, Helena

KOMUNIKAT MIEJSKIEJ LICEALIADY
TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNY - 23.10.2013 /ZSZ Nr 5 w Chełmie/

Dziewczęta

1. Jeżewski Aleksandra     I LO
2. Stasiak Alicja                   II LO
3. Prokopiuk Aleksandra   II LO
4. Konarska Karina            IV LO
5. Teresińska Angelika      ZSZ nr 5

6. Wolicka Sylwia                ZSE i III LO
7-8.
Mazurek Ola                         IV LO
Smoter Klaudia                   ZSG i H
9-12.
Huba Estera                        ZSZ nr 5
Karczewska Karolina         ZSE i III LO
Roman Aleksandra            ZSZ nr 5
Pyzel Julia                            I LO
13-18.
Kopeć Katarzyna                 I LO
Wróblewska Aleksandra   II LO
Błaszczuk  Patrycja             ZST
Strochocka Ewelina           ZSE i III LO
Tokarska Karolina              IV LO
Nartowska Emilia               ZST

Chłopcy

1. Chrzanowski Marcin     ZSZ nr 5
2. Witnicki Konrad              IV LO
3. Lasota Krzysztof             II LO
4. Humeniuk Sebastian     IV LO
5. Gadzicki Piotr                  I LO

6. Siennica Sebastian       ZST
7-8.
Szadzik Patryk                    IV LO
Szczerba Mateusz              ZSE i III LO
9-12.
Panasiuk Łukasz                ZSB
Grzywna Karol                     ZSE i III LO
Hul Karol                              ZSB
Chilimoniuk Konrad              II LO
13-16.
Wojda Dominik                   ZSZ nr 5    
Szałaj Mikołaj                       I LO
Poznański Emil                   ZST
Skolski Piotr                         ZDZ
17-24.
Kraczkowski Bartłomiej     ZSZ nr 5
Pull Grzegorz                        ZSG i H
Harmas Mateusz                 ZSB
Gardziński Krzysztof           ZSG i H
Tywoniuk Krystian               ZST
Członka Mariusz                 ZSE i III  LO
Kowalski Łukasz                II LO
Kamiński Radosław          ZDZ
25-26.
Klimiuk Jakub                     I LO
Słoniec Damian                 ZSG i H
.

Punktacja drużynowa za turniej indywidualny

Dziewczęta
1.    II LO              36,5 pkt.  /op. Barbara Chmielewska/ miasto 16 pkt
2.    ZSZ nr 5       31 pkt.  /op. Jacek Siry, Mariusz Półtorak/ miasto 14 pkt
3-4.    I LO           30 pkt.  /op. Joanna Dąbska/ miasto 11 pkt
3-4.    IV LO        30 pkt.  /op. Tomasz Misiewicz/ miasto 11 pkt
5.    ZSE i III LO  25 pkt.  /op. Piotr Kusiak/ miasto 9 pkt
6.    ZSG i H       11,5 pkt.  /op. Janusz Lesicki/ miasto 8 pkt
7.    ZST              7 pkt.  /op. Mirosław Marzec/ miasto 7 pkt

Chłopcy
1.    IV LO            67,5 pkt.  /op. Tomasz Misiewicz/ miasto 16 pkt
2.    II LO             47 pkt.  /op. Barbara Chmielewska/ miasto 14 pkt
3.    ZSZ nr 5      45 pkt.  /op. Jacek Siry, Mariusz Półtorak/ miasto 12 pkt
4.    ZSE i III LO  42,5 pkt.  /op. Piotr Kusiak/ miasto 10 pkt
5.    ZST              40 pkt.  /op. Mirosław Marzec/ miasto 9 pkt
6.    ZSB              39,5 pkt.  /op. Leszek Kołosiński/ miasto 8 pkt
7.    I LO              36 pkt.  /op. Joanna Dąbska/ miasto 7 pkt

Do zawodów Rejonowych awansowała pierwsza piątka z każdej kategorii. Zawody odbędą się w dniu 29.10.2013 r. we Włodawie. Awansujących nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom i uczestniczącym, za udział w zawodach
Sędzia Główny: Jan Hanusiak

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa