Dzisiaj jest: 22 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Julia, Wiesława, Helena

KOMUNIKAT MIEJSKIEJ LICEALIADY
SZTAFETY PŁYWACKIE I ZAWODY IND. - 22.11.2013 r. - pływalnia I LO w Chełmie

Sztafety

10 x 25m st. dowolnym dziewcząt
1. I LO CHEŁM  /op. Joanna Dąbska/ - 2:54,06/ - miasto 16pkt
2. II LO CHEŁM /op. Joanna Kita - 2:56,83/ - miasto 14pkt
3. ZSE i III LO  /op. Arkadiusz Bukalski - 3:17,99/ - miasto 12pkt

10 x 25m st. dowolnym chłopców
1. I LO CHEŁM /op. Zdzisław Jaroszczuk - 2:21,09/ - miasto 16pkt
2. II LO CHEŁM /op. Barbara Chmielewska – 2:27,49/ - miasto 14pkt
3. ZST CHEŁM /op. Mirosław Marzec – 2:32.52/ - miasto 12pkt
4. ZSE i III LO /op. Marcin Oszust – 2:45,79/ - miasto 10pkt
5. IV LO CHEŁM /op. Grzegorz Sykuła – 2:55,15/ - miasto 9pkt
6. ZSZ nr 5 CHEŁM /op. Mariusz Półtorak - 3:03,55/ - miasto 8pkt

Wyniki  zawodów indywidualnych

50m st. grzbietowym dziewcząt
1.    Chojnacka Dominika    II LO CHEŁM        0:38,11    4
2.    Buk Martyna            I LO CHEŁM        0:41,62    3
3.    Krupa Beata            I LO CHEŁM        0:50,45    2
4.    Kuśmierczuk Martyna    IV LO CHEŁM        0:56,13    1

50 m st. Grzbietowym chłopców
1.    Zelent Sebastian        II LO CHEŁM        0:34,45    5
2.    Bobczuk Filip        II LO CHEŁM        0:39,52    4
3.    Król Przemysław        I LO CHEŁM        0:39,94    3
4.    Szyszkowski Konrad        ZSZ nr 5 CHEŁM        0:52,27    2
5.    Ożarowski Łukasz         ZST CHEŁM            1:04,85    1

50 m st. Klasycznym dziewcząt
1.    Krzyżanowska Anita    ZSE i III LO CHEŁM    0:47,46    6
2.    Dadas Agata            ZSE i III LO CHEŁM    0:48,58    5
3.    Padowska Katarzyna    I LO CHEŁM        0:50,15    4
4.    Kuźmicz Justyna        I LO CHEŁM            0:53,23    3
5.    Adamska Kinga        II LO CHEŁM        0;54,36    2
6.    Pańczyszyn Iga        II LO CHEŁM        1;08,00    1

50 m st. Klasycznych chłopców
1.    Stadnicki Szymon        II LO CHEŁM        0:40,04    10
2.    Ufnal Wojciech        ZSE i III LO CHEŁM    0:41,41    9
3.    Szpejda Adam        ZST CHEŁM        0:41,64    8
4.    Obuchowicz Paweł        ZSE i III LO CHEŁM    0:44,28    7
5.    Krupa Adam            I LO CHEŁM            0:46,43    6
6.    Chryś Rafał            ZST CHEŁM            0;48.51    5
7.    Pietruszka Paweł        ZSZ nr 5  CHEŁM        0:49,75    4
8.    Pukas Jakub            IV LO CHEŁM        0;52,04    3
9.    Gdak Kacper            IV LO CHEŁM        0;54,60    2
10.    Krasnowski Daniel        II LO CHEŁM        1;00,02    1

50 m st. Dowolnym dziewcząt
1.    Paluch Katarzyna        ZSE i III LO CHEŁM    0:32,16    7
2.    Walczuk Natalia        ZSE i III LO CHEŁM    0:32,40    6
3.    Pyzel Julia            I LO CHEŁM        0:33,50    5
4.    Białasz Agnieszka        I LO CHEŁM            0:33,74    4
5.    Gałota Weronika        II LO  CHEŁM        0:35,29    3
6.    Wójcik Urszula        II LO  CHEŁM        0:37,88    2
7.    Tołysz Joanna            I LO  CHEŁM        0:40,36    1

50 m st. Dowolnym chłopców
1.    Stadnicki Mateusz        I LO CHEŁM        0:28,73    14
2.    Łukowski Bartłomiej    II LO CHEŁM        0:29,70    13
3.    Ligaj Szymon         I LO CHEŁM        0:30,11    12
4.    Kraśnicki Sławomir        ZST CHEŁM            0:30.49    11
5.    Nowak Michał        IV LO CHEŁM        0:30,96    10
6.    Walczuk Kacper        ZST CHEŁM            0:31.11    9
7.    Gorczycki Karol        I LO CHEŁM            0:31,20    8
8.    Janiuk Rafał            IV LO CHEŁM        0:33,93    7
9.    Kądziela Mateusz        ZST CHEŁM            0:34,29    6
10.    Bekier Marcin            ZSE i III LO CHEŁM    0;35.63    5
11.    Dudek Adrian            ZSZ nr 5  CHEŁM        0:38,67    4
12.    Bobruś Grzegorz        ZSE i III LO CHEŁM    0;40.71    3
13.    Stasiak Robert         ZSE i III LO CHEŁM    0:41,51    2
14.    Żeleźnicki Adam        II LO  CHEŁM        1:22,92    1
Pk.     Tabaka Marcin        I LO CHEŁM            0:31,42

Punktacja za zawody indywidualne

Dziewczęta:
1.    ZSE i IIILO w Chełmie /pkt. 24/ miasto  16 pkt.
2.     I LO  w Chełmie /pkt. 18./ miasto  14 pkt.
3.     II LO w Chełmie /pkt. 14./ miasto  12 pkt.
4.     IV LO  w Chełmie /pkt. 1./ miasto  10 pkt.

Chłopcy
1.    I LO  w Chełmie / pkt. 43./ miasto  16 pkt.
2.    ZSE i III LO  w Chełmie /pkt. 34./ miasto 14 pkt.
3.    ZST  w Chełmie / pkt. 32./ miasto  12 pkt.
4.    II LO w Chełmie / pkt. 30./ miasto  10 pkt.
5.    IV LO  w Chełmie / pkt. 22./ miasto  9 pkt.
6.    ZSZ nr 5 w Chełmie / pkt. 10./ miasto  8 pkt.

Do zawodów rejonowych  w dniu 03.12.2013 r. w Chełmie zakwalifikowały się pierwsze dwie sztafety i pierwsze trójki z poszczególnych stylów. Szkoły i najlepszych zawodników  nagrodzono dyplomami.  Sędzia Główny: mgr Mariusz Raćkowicz

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa