Dzisiaj jest: 19 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

KOMUNIKAT MIEJSKIEJ LICEALIADY
LIGA LEKKOATLETYCZNA 25.09.2014 r Stadion Miejski

Dziewczęta

1.    II LO    986 pkt.    /op. Barbara Chmielewska, Kinga Krawczyk/ 16 pkt.
2.    ZSE i III LO    915 pkt.    /op. Sebastian Kogut/ 14 pkt.
3.    IV LO    781 pkt.    /op. Grzegorz Sykuła/ 12 pkt.
4.    ZSZ nr 5    691 pkt.    /op. Mariusz Półtorak, Jacek Siry/ 10 pkt.
5.    I LO    683 pkt.    /op. Monika Klimkowska/ 9 pkt.
6.    ZSG i H    582 pkt.    /op. Janusz Lesicki , Bożena Szukało/  8 pkt.
7.    ZST    538 pkt.    /op. Zdzisław Biały/ 7 pkt.
8.    ZSB i G    472 pkt.    /op. Marcin Żyliński/ 6 pkt.

Chłopcy

1.    ZSE i III LO    984 pkt.    /op. Piotr Moliński/ 16 pkt.
2.    II LO    934 pkt.    /op. Adam Kot/ 14 pkt.
3.    ZST    892 pkt.    /op. Tomasz Wikło/ 12 pkt.
4.    ZSZ nr 5    786 pkt.    /op. Jacek Siry, Mariusz Półtorak/ 10 pkt.
5.    ZSB i G     714 pkt.    /op. Marcin Żyliński/ 9 pkt.
6.    I LO    634 pkt.    /op. Tomasz Kociuba/  8 pkt.
7.     ZSG i H    612 pkt.    /op. Janusz Lesicki i Bożena Szukało/ 7 pkt.
8.    IV LO    597 pkt.    /op. Mariola Gorec-Pędzińska/ 6 pkt.

 


Najlepsze wyniki:

Dziewczęta

100m
1.    Okoń Kinga    II LO    13,88
2.    Fedec Katarzyna    IV LO    14,19
3.    Czuba Ewelina     II LO    14,83

400m
1.    Krawczuk vel Walczuk Justyna    II LO     1;10,04
2.    Maliszewska Iga    ZSE i IIILO     1;14,04
3.    Kierepka Karolina    II LO    1;15,80

800 m
1.    Wawrzyk Martyna    II LO    2;42,64
2.    Grzesiuk Patrycja    ZSG i H    2;56,21
3.    Pękała Katarzyna    ZSG i H    2;58,35
Skok w dal.
1.    Fedorowicz Beata    IV LO    4,75
2.    Kotowicz Sylwia    ZSE i III LO    4,28
3.    Korenczuk Karolina    ZSE i III LO    4,26

Kula 4 kg
1.    Skomrucha Aneta    IV LO    9,39
2.    Nazar Natalia    ZSG i H    8,40
3.    Roman Paulina    ZSE i III LO    8,10

Sztafeta 4x100m
1.    II LO    56;83
2.    IV LO    58;67
3.    ZSE i III LO    1;01,61
4.    ZSB i G    1,03,83
5.    ZSZ nr 5    1;04,74
6.    ZSG i H    1;05,84
7.     ZST    1;07,32
8.     I LO    DNS


Chłopcy

100m
1.    Oleszczyński Przemysław    ZST    12,42
2.    Nestorowicz Kacper    IILO    12,53
3.    Misik Mateusz    ZSE i III LO    12,67

400m
1.    Korpysz Jakub    IILO    57,60
2.    Zakrzewski Oskar    ZSE i III LO    58,03
3.    Wojciechowski Karol    ZSE i III LO    59,12

1500m
1.    Kończal Daniel    ZSE i III LO    4;43,77
2.    Wachulski Rafał    ZSB i G    4;46,78
3.    Rutkowski Przemysław    ZSE i III LO     4;59,69

Skok w dal.
1.    Gajosz Krystian    ZSG i H    5,97
2.    Siry Albert    II LO    5,63
3.    Marciniak Paweł    ZSE i III LO    5,62

Kula  5 kg
1.    Oleksiejuk Jakub    ZST    11,93
2.    Kochoń Krystian    I LO    11,03
3.    Burdan Michał    I LO    10,50

Kula 6kg
1.    Pawłowski Damian    ZSB i G     10,61
2.    Graniczka Filip    ZSE i III LO    10,57
3.    Stadnicki Mateusz    I LO    10,46

Sztafeta  4x100m

1.    II LO    47,00
2.    ZSE i III LO    48,60
3.    ZST    49,75
4.    ZSZ nr 5    51,38
5.    ZSG i H    51,65
6.    I LO    51,94
7.    IV LO    54,93
8.     ZSB i G    55,06

Do zawodów Rejonowych awansowały dwie pierwsze szkoły. Zawody odbędą się w dniu 10.10.2014 r. w Rejowcu Fabrycznym . Najlepszych zawodników nagrodzono medalami ufundowanymi przez Młodzieżową Rade Miasta a szkoły  nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa