Dzisiaj jest: 17 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek

KOMUNIKAT KOŃCOWY LICEALIADY
TENIS STOŁOWY - 29.10.2014 r. ZSZ nr 5 w Chełmie

Dziewczęta

1. Prokopiuk Aleksandra    II LO Chełm
2. Stasiak Alicja          II LO Chełm
3. Mazurek Aleksandra       ZSE i III LO Chełm
4. Konarska Karolina        IVLO Chełm
5. Zarek Weronika                            IV LO Chełm

6. Nafalska Katarzyna                        II LO Chełm
7–8. Teresińska Estera                     ZSZ nr 5 Chełm
7–8. Wolnicka Sylwia                      ZSE i III LO  Chełm
9–12. Smoter Klaudia                        ZSG i H Chełm
9–12. Hołubowicz Natalia                 IV LO Chełm
9–12. Roman Aleksandra                   ZSZ nr 5 Chełm
9–12. Tkaczyk Monika                      ZST Chełm
13-16. Kić Natalia                             ZSB i G Chełm
13-16. Zaj Ewelina                            ZST Chełm
13-16. Huba Estera                            ZSZ nr 5 Chełm
13-16. Błaszczuk Patrycja                 ZST Chełm
17-21. Polak Edyta                             I LO Chełm
17-21. Proskura Anita                         I LO Chełm
17-21. Zaj Katarzyna                          ZSB i G Chełm
17-21. Kogut Katarzyna                     ZSG i H Chełm
17-21. Nowosad Emilia                      ZSB i G Chełm

Chłopcy

1. Witnicki Konrad                          IV LO Chełm
2. Podkoń Mateusz                           II LO Chełm
3. Chrzanowski Marcin                   ZSZ nr 5 Chełm

4. Lasota Krzysztof                          II LO Chełm
5. Kawka Mateusz                           II LO Chełm
6.Gadzicki Piotr                                 I LO Chełm
7-8. Kruk Marcin                               ZSG i H Chełm
7-8. Urbański Damian                        ZSE i III LO  Chełm
9-12. Fornal Tadeusz                         ZSB i G Chełm
9-12. Walczuk Arkadiusz                  ZSE i III LO  Chełm
9-12. Humeniuk Sebastian                 IV LO Chełm
9-12. Gałan Wojciech                        I LO Chełm
13-16. Panasiuk Mateusz                   ZSG i H Chełm
13-16. Bergiel Mateusz                     ZST Chełm
13-16. Skorupa Grzegorz                  I LO Chełm
13-16. Bulicz Jakub                          IV LO Chełm
17-23. Poznański Emil                      ZST Chełm
17-23. Przebierowski Piotr                ZSE i III LO  Chełm
17-23. Sudoł Damian                         ZSZ nr 5 Chełm
17-23. Zieliński Jakub                       ZSZ nr 5 Chełm
17-23. Chomiarczuk Przemysław     ZST Chełm
17-23. Panasiuk Łukasz                       ZSB i G Chełm
17-23. Hul Karol                                  ZSB i G Chełm

Punktacja drużynowa szkół  za turniej indywidualny

Dziewczęta

1.    II LO Chełm                57    pkt.   miasto 16 pkt. - op. Barbara Chmielewska
2.    IV LO Chełm             46,5    pkt.   miasto 14 pkt. - op. Grzegorz Sykuła
3-4.    ZSE i III LO  Chełm  33,5    pkt.   miasto 11 pkt. - op. Piotr Kusiak
3-4.    ZSZ nr 5 Chełm         33,5    pkt.   miasto  11 pkt. - op. Mariusz Półtorak    
5.    ZST Chełm                 26,5    pkt.   miasto 9 pkt. - op. Zdzisław Biały
5.    ZSG i H Chełm           14,5    pkt.   miasto 8 pkt. - op. Adam Rejent  
7.    ZSB i G Chełm           13,5    pkt.   miasto 7 pkt. - op. Leszek Kołosiński
8.    I LO  Chełm                 6    pkt.   miasto 6 pkt. - op. Tomasz Kociuba

Chłopcy
1.    II LO Chełm               61    pkt.   miasto 16 pkt. - op. Barbara Chmielewska   
2.    IV LO Chełm             47    pkt.   miasto 14 pkt. - op. Grzegorz Sykuła
3.    I LO Chełm                42    pkt.   miasto 12 pkt. - op. Tomasz Kociuba
4.    ZSE i III LO  Chełm  35    pkt.   miasto 10 pkt. - op. Piotr Kusiak
5.    ZSZ nr 5 Chełm         29    pkt.   miasto 9 pkt. - op. Mariusz Półtorak               
6.    ZSG i H Chełm          26    pkt.   miasto 8 pkt. - op. Adam Rejent
7.    ZSB i G Chełm          22,5    pkt.   miasto 7 pkt. - op. Leszek Kołosiński
8.    ZST Chełm                17,5    pkt.   miasto 6 pkt. - op. Dariusz Jabłoński

Do zawodów Rejonowych awansowała pierwsza piątka z każdej kategorii. Zawody odbędą się w dniu 05.11.2014 r. we Włodawie. Awansujących nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom i uczestniczącym  za udział w zawodach. Sędzia Główny Jan Hanusiak

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa