Komunikat końcowy Licealiada
XXV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - Chełm 6.11.2014r.
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE W KATEGORII DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
Lp. |
SZKOŁA |
Dziewczęta |
M-CE |
Chłopcy |
M-CE |
RAZEM |
1994-1998 |
1994-1998 |
|||||
1 |
II LO CHEŁM |
61 |
1 |
17 |
4 |
78 |
2 |
ZSE i III LO CHEŁM |
34 |
2 |
27 |
2 |
61 |
3 |
ZST CHEŁM |
2 |
8 |
38 |
1 |
40 |
4 |
ZSZ NR 5 CHEŁM |
17 |
3 |
10 |
6 |
27 |
5 |
ZSZ NR 1 i II LO WŁODAWA |
6 |
6 |
16 |
5 |
22 |
6 |
ZSBiG CHEŁM |
1 |
9-10 |
18 |
3 |
19 |
7 |
I LO CHEŁM |
11 |
5 |
8 |
7 |
19 |
8 |
IV LO CHEŁM |
12 |
4 |
6 |
8-9 |
18 |
9 |
ZSGiH CHEŁM |
5 |
7 |
4 |
10 |
9 |
10 |
I LO WŁODAWA |
0 |
0 |
6 |
8-9 |
6 |
11 |
ZDZ CHEŁM |
1 |
9-10 |
0 |
|
1 |
BIEG 7
Kategoria: Dziewczęta (Rocznik: 1994-98) Dystans: 1300m
1 WÓJCIK URSZULA II LO CHEŁM 10pkt
2 WAWRZYK MARTYNA II LO CHEŁM 9 pkt
3 KRAWCZUK JUDYTA II LO CHEŁM 8 pkt
4 ZIELIŃSKA ALEKSANDRA ZSZ NR 1 I II LO WŁODAWA 6 pkt
5 OKOŃ KINGA II LO CHEŁM 6 pkt
6 BERNACKA DOMINIKA II LO CHEŁM 6 pkt
7 ŚWIECZAK MARIA I LO 6 pkt
8 SZUSTAKIEWICZ KATARZYNA ZSZ NR 5 6 pkt
9 MALISZEWSKA IGA ZSE I III LO 4 pkt
10 OBORYK KAMILA ZSE I III LO 4 pkt
11 KOLENDA ZOFIA ZSE I III LO 4 pkt
12 WOJCIESZEK NATALIA I LO 4 pkt
13 GRZESIUK PATRYCJA ZSGiH 4 pkt
14 MYDLAK JUSTYNA ZSE I III LO 4 pkt
15 PUCHALSKA MARIOLA II LO 4 pkt
16 DWORAK ANNA ZSE I III LO 3 pkt
17 CZESAK EWELINA ZSE I III LO 3 pkt
18 KARAUDA KATARZYNA IV LO 3 pkt
19 FITUŁA WERONIKA ZSZ NR 5 3 pkt
20 BIJAK ALEKSANDRA II LO 3 pkt
21 SZCZEPANIK KATARZYNA IV LO 3 pkt
22 WINIARCZYK EWELINA II LO 3 pkt
23 PETRUK EWELINA IV LO 3 pkt
24 STASIŃSKA SYLWIA II LO 3 pkt
25 WĘGOREK WERONIKA II LO 3 pkt
26 POLESZAK MARTYNA ZSZ NR 5 2 pkt
27 KOCHAŃ IWONA ZSE I III LO 2 pkt
28 ŻYBURA AGATA II LO 2 pkt
29 KAPELAN ALEKSANDRA II LO 2 pkt
30 HAJDUK MAGDALENA ZSE I III LO 2 pkt
31 TKACZUK MAŁGORZATA ZSE I III LO 2 pkt
32 STACHAL KAROLINA II LO 2 pkt
33 HUBA ESTERA ZSZ NR 5 2 pkt
34 SALAK NATALIA ZSZ NR 5 2 pkt
35 GRZESZCZUK JULITA ZST 2 pkt
36 OZON KLAUDIA ZSZ NR 5 1 pkt
37 HERDA KLAUDIA ZDZ 1 pkt
38 KORECKA MONIKA IV LO 1 pkt
39 CYBULSKA IGA ZSE I III LO 1 pkt
40 MARKOWSKA PAULINA IV LO 1 pkt
41 BETIUK JOANNA ZSE I III LO 1 pkt
42 ZAJĄC KINGA ZSE I III LO 1 pkt
43 UFNAL OLIWIA IV LO 1 pkt
44 SUCHOCKA NATALIA ZSE I III LO 1 pkt
45 LIWIAK WIOLETTA ZSBiG 1 pkt
46 PĘKAŁA ALEKSANDRA ZSE I III LO 1 pkt
47 WOŁOSZCZAK MONIKA ZSZ NR 5 1 pkt
48 BODZAK MARTA ZSGiH 1 pkt
49 ROMAN KAROLINA I LO 1 pkt
50 STARCZEWSKA KAROLINA ZSE I III LO 1 pkt
51 JÓŹWIAK WERONIKA ZSBiG
52 NOWOSAD JULIA II LO
53 KRÓL MAŁGORZATA ZSE I III LO
54 KORSZLA SYLWIA II LO
55 JACYNIUK ALEKSANDRA ZSE I III LO
56 WÓJTOWICZ MONIKA
57 TRACZ WIKTORIA ZSZ NR 5
58 MALINOWSKA KAROLINA ZST
59 BONDARUK PAULINA ZSGiH
60 PIEKARUŚ KLAUDIA ZSE I III LO
61 MENDEL KAROLINA ZSE I III LO
62 PANAS KATARZYNA ZSE I III LO
63 RACZKOWSKA KINGA ZSZ NR 5
64 MAŚLUCH IGA ZSE I III LO
65 CZACHOROWSKA JUSTYNA ZSGiH
66 RYDZ JOANNA ZSZ NR 5
67 KOZDRA NATALIA ZSGiH
68 KOCOT MONIKA ZSZ NR 5
69 SZYNKARUK PAULINA ZST
70 WĄSIK KAMILA ZSZ NR 5
71 CHAŁABIŚ KINGA ZSZ NR 5
72 BARAN IWONA ZDZ
73 SCHAB OLIWIA ZST
74 BŁASZCZUK PATRYCJA ZST
75 PRZYBYLEWSKA NATALIA ZSE I III LO
76 DYBKOWSKA KLAUDIA ZDZ
77 MAZUREK DOROTA ZSZ NR 5
78 BERBEĆ JUSTYNA ZSZ NR 5
79 BANASZUK NATALIA ZSZ NR 5
80 MATYSZCZUK ALEKSANDRA ZDZ
81 DUDEWICZ ADRIANNA IV LO
82 CYGAN ANETA IV LO
83 BOJCZUK ANNA ZSE I III LO
84 MARKOWSKA ALEKSANDRA ZSE I III LO
85 MAZUREK WERONIKA ZST
86 KĘDZIERAWSKA ANNA ZSZ NR 5
87 TKACZYK MONIKA ZST
88 BUDNER MAGDALENA ZSZ NR 5
89 RYMCZUK KINGA ZSZ NR 5
90 GRZESZCZUK NATALIA ZSZ NR 5
91 JÓZEFCZUK AGATA ZSZ NR 5
92 JAWORNICKA JUSTYNA ZSZ NR 5
BIEG 8
Kategoria: Chłopcy (Rocznik: 1994-98) Dystans: 1300m
1 KOSYK ARKADIUSZ ZSZ NR 1 I II LO WŁODAWA 10 pkt
2 KOŃCZAL DANIEL ZSE I III LO CHEŁM 9 pkt
3 KAWKA MATEUSZ II LO CHEŁM 8 pkt
4 KUREC PIOTR I LO WŁODAWA 6 pkt
5 ADAMIEC KAMIL I LO CHEŁM 6 pkt
6 KORPYSZ JAKUB II LO CHEŁM 6 pkt
7 WACHULSKI RAFAŁ ZSBiG 6 pkt
8 GRZYWACZEWSKI IRENEUSZ ZSZ NR 1 I II LO WŁODAWA 6 pkt
9 ŻOŁNACZ MARCIN ZST 4 pkt
10 BIAŁY MICHAŁ ZSBiG 4 pkt
11 WOJCIECHOWSKI KAROL ZSE I III LO 4 pkt
12 GĄSIOR MARIUSZ ZSE I III LO 4 pkt
13 WÓJCIK WOJCIECH ZST 4 pkt
14 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ ZST 4 pkt
15 MAZUREK SZYMON ZST 4 pkt
16 LIK MICHAŁ IV LO 3 pkt
17 SOBCZUK MARCIN ZST 3 pkt
18 WOJTAL DARIUSZ IV LO 3 pkt
19 NADWORSKI MATEUSZ ZSZ NR 5 3 pkt
20 MALINOWSKI RAFAŁ ZSBiG 3 pkt
21 RADKOWIAK PIOTR ZSE I III LO 3 pkt
22 BOROWIEC ADRIAN ZSZ NR 5 3 pkt
23 KACPRZYCKI PATRYK II LO 3 pkt
24 CHMIEL ALAN ZST 3 pkt
25 ŁONTKOWSKI PIOTR ZST 3 pkt
26 DOMAŃSKI ERYK ZST 2 pkt
27 FRANASZCZUK PATRYK I LO 2 pkt
28 ZAWROTNIAK MARCIN ZSBiG 2 pkt
29 ŚNIADOWSKI DAMIAN ZSGiH 2 pkt
30 BORYSIUK SZCZEPAN ZSE I III LO 2 pkt
31 KOLANO KAMIL ZST 2 pkt
32 MISIK MATEUSZ ZSE I III LO 2 pkt
33 ONTKOWSKI PAWEŁ ZST 2 pkt
34 GŁAZ ALBERT ZSE I III LO 2 pkt
35 KOŁTUN MATEUSZ ZST 2 pkt
36 OKOŃ BARTŁOMIEJ ZSE I III LO 1 pkt
37 ZIELIŃSKI ŁUKASZ ZST 1 pkt
38 KOWALEWSKI KAMIL ZST 1 pkt
39 KUŁAGA IGOR ZST 1 pkt
40 PLECZUK DOMINIK ZSBiG 1 pkt
41 MATWIEJCZUK ROBERT ZSGiH 1 pkt
42 TOKARZ ŁUKASZ ZSGiH 1 pkt
43 BRZEZOWSKI DAWID ZSBiG 1 pkt
44 BŁOŃSKI KAMIL ZSZ NR 5 1 pkt
45 LABISZAK PAWEŁ ZSZ NR 5 1 pkt
46 SMORGA KAROL ZSZ NR 5 1 pkt
47 AUGUŚCIUK MATEUSZ ZST 1 pkt
48 GILEWSKI MATEUSZ ZSZ NR 5 1 pkt
49 KAPICA RAFAŁ ZSBiG 1 pkt
50 KRASZEWSKI BARTOSZ ZST 1 pkt
51 FRĄCEK KAROL II LO
52 ALIKOWSKI KAMIL ZSBiG
53 BANACHEWICZ RADOSŁAW ZSBiG
54 ZASIADCZUK MICHAŁ ZST
55 SKOCZYLAS ŁUKASZ ZSE I III LO
56 PANASIUK ŁUKASZ ZSBiG
57 MITRUT DANIEL ZSBiG
58 POTEREWICZ PIOTR ZST
59 GĄSIOROWSKI MICHAŁ ZSZ NR 5
60 CEGIEŁKA MIKOŁAJ ZSE I III LO
61 MIĘCZAK PATRYK ZDZ
62 UKASZEWSKI SZYMON ZSGiH
63 JAKIELCZYK PATRYK ZST
64 LIPIŃSKI SEBASTIAN ZST
65 BISZKONT JAKUB ZSE I III LO
66 MŁYNARSKI MARCIN ZSE I III LO
67 SMOLIRA MICHAŁ ZSZ NR 5
68 WIERCIOCH DAMIAN ZST
69 DEC DAMIAN ZSZ NR 5
70 WŁODARZCYK TOMASZ ZST
71 NESTOROWICZ KACPER II LO
72 KICUN KAROL II LO
73 RONDOŚ SEBASTIAN IV LO
74 LISZEWSKI JAKUB ZSE I III LO
75 SABARAŃSKI SZYMON ZSZ NR 5
76 SKORUPA PIOTR ZDZ
77 KLOC DOMINIK ZSE I III LO
78 STASIUK WOJCIECH ZDZ
79 ŚMIGIELSKI FILIP ZSE I III LO
80 SCHULZ PIOTR ZSZ NR 5
81 LACKOWSKI MACIEJ ZSBiG
82 MASTALERZ MATEUSZ ZSGiH
83 WASEŃCZUK PATRYK ZSBiG
84 SZCZENIAWSKI KACPER ZSZ NR 5
85 OLCHOWSKI MICHAŁ ZSE I III LO
86 ZAKRZEWSKI CEZARY ZDZ
87 MAJSTRUK MARIUSZ ZSE I III LO
88 JEZIERSKI MATEUSZ ZSZ NR 5
89 NADZIEJA KAMIL ZSBiG
90 KARPIŃSKI DAMIAN ZSZ NR 5
91 KANON GRZEGORZ IV LO
92 HAŁAJ ERNEST ZSE I III LO
93 SOROKA DAWID ZSE I III LO
94 POPIELNICKI MATEUSZ ZSE I III LO
95 KRAKIEWICZ RAFAŁ ZSE I III LO
96 KOPERSKI BARTŁOMIEJ I LO
97 GARDZIŃSKI KRZYSZTOF ZSGiH
98 SUSEŁ KAROL ZDZ
99 RUBAJ WOJCIECH ZSE I III LO
100 MURZYN PAWEŁ ZSZ NR 5
101 GRENIUK KRYSTIAN IV LO
102 GUZ IGOR ZSE I III LO
103 GAJEWSKI KAROL ZSZ NR 5
104 WĘGLIŃSKI PATRYK ZSE I III LO
105 JÓŹWICKI MARIUSZ ZSGiH
106 MARCYNIUK MICHAŁ ZDZ
107 SYNYSZYN KONRAD ZDZ
108 NOWAK RAFAŁ ZSZ NR 5
109 STASIAK JAKUB ZSZ NR 5
110 WINIARSKI MATEUSZ ZSGiH
111 BALCEREK SZYMON IV LO
112 KRÓL BARTOSZ ZST
113 MIELNICZUK KACPER ZSGiH
114 KUJAWSKI DAWID ZSZ NR 5
115 KALISZEWSKI ARTUR ZSE I III LO
116 KUCHTA KAMIL ZDZ
117 LACHOWSKI PAWEŁ ZSE I III LO
118 KOCIUBA DANIEL ZSZ NR 5
119 KUBÓW PAWEŁ ZSZ NR 5
120 OLEKSIEJU DAWID ZSBiG
121 TOKARZ DAWID ZSBiG
122 WOJDA DOMINIK ZSZ NR 5
123 KOZIOŁ PAWEŁ ZSZ NR 5
124 PARMONIK PATRYK ZSZ NR 5
125 MOŃ KONRAD ZSZ NR 5
126 ORZEŁ DAMIAN ZDZ
127 WILK ALEKSANDER ZSZ NR 5
128 HAWRYLIK MATEUSZ ZSZ NR 5
129 MARZEC PATRYK ZSZ NR 5
130 CHAŁABIŚ ANDRZEJ ZSZ NR 5
131 JOŁTUCH MATEUSZ ZSE I III LO
132 KRATIUK DOMINIK ZDZ
133 KLAJN DAWID ZSE I III LO
134 MURAK ADAM ZDZ
135 ŚWIĄTEK MARCIN ZSE I III LO
136 DZIEDZIC MATEUSZ ZSE I III LO
137 PŁÓCIENIAK ADAM ZSBiG
138 CIEMNO-CZOŁOWSKI KORDIAN ZSBiG
139 KALINIAK JAKUB ZSZ NR 5
140 OLESZCZUK PATRYK ZSZ NR 5
141 SZABAŁA ŁUKASZ ZSZ NR 5
142 KNIAŻUK DAWID ZSBiG
143 GARBACZ NORBERT ZSZ NR 5
Sponsorzy XXV Biegu Niepodległości
- Urząd Miasta Chełm
- Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych w Chełmie
- Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami w Chełmie
- Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Chełmie
- Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie w Chełmie
- P.W. „MELIX” sp. zoo stacja paliw BP w Chełmie
1 |
WÓJCIK URSZULA |
II LO CHEŁM |
10pkt |
2 |
WAWRZYK MARTYNA |
II LO CHEŁM |
9 pkt |
3 |
KRAWCZUK JUDYTA |
II LO CHEŁM |
8 pkt |
4 |
ZIELIŃSKA ALEKSANDRA |
ZSZ NR 1 I II LO WŁODAWA |
6 pkt |
5 |
OKOŃ KINGA |
II LO CHEŁM |
6 pkt |
6 |
BERNACKA DOMINIKA |
II LO CHEŁM |
6 pkt |
7 |
ŚWIECZAK MARIA |
I LO |
6 pkt |
8 |
SZUSTAKIEWICZ KATARZYNA |
ZSZ NR 5 |
6 pkt |
9 |
MALISZEWSKA IGA |
ZSE I III LO |
4 pkt |
10 |
OBORYK KAMILA |
ZSE I III LO |
4 pkt |
11 |
KOLENDA ZOFIA |
ZSE I III LO |
4 pkt |
12 |
WOJCIESZEK NATALIA |
I LO |
4 pkt |
13 |
GRZESIUK PATRYCJA |
ZSGiH |
4 pkt |
14 |
MYDLAK JUSTYNA |
ZSE I III LO |
4 pkt |
15 |
PUCHALSKA MARIOLA |
II LO |
4 pkt |
16 |
DWORAK ANNA |
ZSE I III LO |
3 pkt |
17 |
CZESAK EWELINA |
ZSE I III LO |
3 pkt |
18 |
KARAUDA KATARZYNA |
IV LO |
3 pkt |
19 |
FITUŁA WERONIKA |
ZSZ NR 5 |
3 pkt |
20 |
BIJAK ALEKSANDRA |
II LO |
3 pkt |
21 |
SZCZEPANIK KATARZYNA |
IV LO |
3 pkt |
22 |
WINIARCZYK EWELINA |
II LO |
3 pkt |
23 |
PETRUK EWELINA |
IV LO |
3 pkt |
24 |
STASIŃSKA SYLWIA |
II LO |
3 pkt |
25 |
WĘGOREK WERONIKA |
II LO |
3 pkt |
26 |
POLESZAK MARTYNA |
ZSZ NR 5 |
2 pkt |
27 |
KOCHAŃ IWONA |
ZSE I III LO |
2 pkt |
28 |
ŻYBURA AGATA |
II LO |
2 pkt |
29 |
KAPELAN ALEKSANDRA |
II LO |
2 pkt |
30 |
HAJDUK MAGDALENA |
ZSE I III LO |
2 pkt |
31 |
TKACZUK MAŁGORZATA |
ZSE I III LO |
2 pkt |
32 |
STACHAL KAROLINA |
II LO |
2 pkt |
33 |
HUBA ESTERA |
ZSZ NR 5 |
2 pkt |
34 |
SALAK NATALIA |
ZSZ NR 5 |
2 pkt |
35 |
GRZESZCZUK JULITA |
ZST |
2 pkt |
36 |
OZON KLAUDIA |
ZSZ NR 5 |
1 pkt |
37 |
HERDA KLAUDIA |
ZDZ |
1 pkt |
38 |
KORECKA MONIKA |
IV LO |
1 pkt |
39 |
CYBULSKA IGA |
ZSE I III LO |
1 pkt |
40 |
MARKOWSKA PAULINA |
IV LO |
1 pkt |
41 |
BETIUK JOANNA |
ZSE I III LO |
1 pkt |
42 |
ZAJĄC KINGA |
ZSE I III LO |
1 pkt |
43 |
UFNAL OLIWIA |
IV LO |
1 pkt |
44 |
SUCHOCKA NATALIA |
ZSE I III LO |
1 pkt |
45 |
LIWIAK WIOLETTA |
ZSBiG |
1 pkt |
46 |
PĘKAŁA ALEKSANDRA |
ZSE I III LO |
1 pkt |
47 |
WOŁOSZCZAK MONIKA |
ZSZ NR 5 |
1 pkt |
48 |
BODZAK MARTA |
ZSGiH |
1 pkt |
49 |
ROMAN KAROLINA |
I LO |
1 pkt |
50 |
STARCZEWSKA KAROLINA |
ZSE I III LO |
1 pkt |
51 |
JÓŹWIAK WERONIKA |
ZSBiG |
|
52 |
NOWOSAD JULIA |
II LO |
|
53 |
KRÓL MAŁGORZATA |
ZSE I III LO |
|
54 |
KORSZLA SYLWIA |
II LO |
|
55 |
JACYNIUK ALEKSANDRA |
ZSE I III LO |
|
56 |
WÓJTOWICZ MONIKA |
|
|
57 |
TRACZ WIKTORIA |
ZSZ NR 5 |
|
58 |
MALINOWSKA KAROLINA |
ZST |
|
59 |
BONDARUK PAULINA |
ZSGiH |
|
60 |
PIEKARUŚ KLAUDIA |
ZSE I III LO |
|
61 |
MENDEL KAROLINA |
ZSE I III LO |
|
62 |
PANAS KATARZYNA |
ZSE I III LO |
|
63 |
RACZKOWSKA KINGA |
ZSZ NR 5 |
|
64 |
MAŚLUCH IGA |
ZSE I III LO |
|
65 |
CZACHOROWSKA JUSTYNA |
ZSGiH |
|
66 |
RYDZ JOANNA |
ZSZ NR 5 |
|
67 |
KOZDRA NATALIA |
ZSGiH |
|
68 |
KOCOT MONIKA |
ZSZ NR 5 |
|
69 |
SZYNKARUK PAULINA |
ZST |
|
70 |
WĄSIK KAMILA |
ZSZ NR 5 |
|
71 |
CHAŁABIŚ KINGA |
ZSZ NR 5 |
|
72 |
BARAN IWONA |
ZDZ |
|
73 |
SCHAB OLIWIA |
ZST |
|
74 |
BŁASZCZUK PATRYCJA |
ZST |
|
75 |
PRZYBYLEWSKA NATALIA |
ZSE I III LO |
|
76 |
DYBKOWSKA KLAUDIA |
ZDZ |
|
77 |
MAZUREK DOROTA |
ZSZ NR 5 |
|
78 |
BERBEĆ JUSTYNA |
ZSZ NR 5 |
|
79 |
BANASZUK NATALIA |
ZSZ NR 5 |
|
80 |
MATYSZCZUK ALEKSANDRA |
ZDZ |
|
81 |
DUDEWICZ ADRIANNA |
IV LO |
|
82 |
CYGAN ANETA |
IV LO |
|
83 |
BOJCZUK ANNA |
ZSE I III LO |
|
84 |
MARKOWSKA ALEKSANDRA |
ZSE I III LO |
|
85 |
MAZUREK WERONIKA |
ZST |
|
86 |
KĘDZIERAWSKA ANNA |
ZSZ NR 5 |
|
87 |
TKACZYK MONIKA |
ZST |
|
88 |
BUDNER MAGDALENA |
ZSZ NR 5 |
|
89 |
RYMCZUK KINGA |
ZSZ NR 5 |
|
90 |
GRZESZCZUK NATALIA |
ZSZ NR 5 |
|
91 |
JÓZEFCZUK AGATA |
ZSZ NR 5 |
|
92 |
JAWORNICKA JUSTYNA |
ZSZ NR 5 |
|