Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Komunikat końcowy z Miejskiej Licealiady
w sztafetach pływackich i startach indywidualnych 20.11.2014 r. - I LO w Chełmie

Komunikat końcowy z Miejskiej Licealiady
w sztafetach pływackich i startach indywidualnych 20.11.2014 r. - I LO w Chełmie

10x25m st. dowolnym dziewcząt
1.    I LO CHEŁM    op. Joanna Dąbska            2:49,62
2.    II LO CHEŁM    op. Joanna Kita            3:15,11
3.    ZSE i III LO         op. Arkadiusz Bukalski        3:21,79
4.     IV LO         op. Krzysztof Bochra            4:20,21

10x25m st. dowolnym chłopców
1.    I LO CHEŁM    op. Zdzisław Jaroszczuk                2:16,50
2.    II LO CHEŁM    op. Kinga Krawczyk                    2;34,17
3.    ZSE i III LO        op. Marcin Oszust                    2;44.14
4.    ZST CHEŁM        op. Mirosław Marzec            2;44,24
5.    IV LO CHEŁM    op. Renata Janiuk                    3;16,24

50m st. grzbietowym dziewcząt
1.    Sikorska Kararzyna     I LO CHEŁM        0:47,53    8pkt
2.    Adamska Kinga        II LO CHEŁM        0:47,87    7 pkt
3.    Jacyniuk Aleksandra    III LO CHEŁM        0:49,09    6 pkt
4.    Tołysz Joanna            I LO CHEŁM            0:50,55    5 pkt
5.    Pańczyszyn Iga        II LO CHEŁM        0:51,43    4 pkt
6.    Rataj Karolina            I LO CHEŁM            0:53,22    3 pkt
7.    Dmuch Paula             III LO CHEŁM        0:56,23    2 pkt
8.    Kargul Natalia        IV LO CHEŁM        0:56,62    1 pkt
PK    Kraluk Natalia        I LO CHEŁM            0:57,62

50m st. grzbietowym chłopców
1.    Bobczuk Filip        II LO CHEŁM        0:37,78    7 pkt
2.    Jankowski Tomasz        III LO CHEŁM        0:41,43    6 pkt
3.    Chudoba Tadeusz        ZST CHEŁM        0:41,53    5 pkt
4.    Burdan Michał        I LO CHEŁM            0:42,97    4 pkt
5.    Walczuk Ksawery         ZST CHEŁM            0:45,34    3 pkt
6.    Borowicz Kacper         ZST CHEŁM            0:47,55    2 pkt
7.    Szyszkowski Konrad         ZSZ nr 5 CHEŁM        0:48,81    1 pkt

50m st. klasycznym dziewcząt
1.    Nowosad Karolina        I LO CHEŁM        0:40,04    6 pkt
2.    Krzyżanowska Anita    ZSG i H  CHEŁM        0:46,61    5 pkt
3.    Dadas Agata            III LO CHEŁM        0:50,64    4 pkt
4.    Domańska Nina        II LO CHEŁM        0:54,83    3 pkt
5.    Odrzywolska Barbara        I LO CHEŁM            0;55,45    2 pkt
6.    Waleńciuk Anna        IV LO CHEŁM        0;56,64    1 pkt

50m st. klasycznych chłopców
1.    Ufnal Wojciech        III LO CHEŁM        0:39,68    7 pkt
2.    Stadnicki Szymon        II LO CHEŁM        0:40,44    6 pkt
3.    Szpejda Adam        ZST CHEŁM        0:42,14    5 pkt
4.    Fisz Konrad            II LO CHEŁM        0:43,11    4 pkt
5.    Troć Damian            ZST CHEŁM            0:47,13    3 pkt
6.    Piętak Mateusz        ZSGiH  CHEŁM        0:47.56    2 pkt
7.    Kwiatosz Rafał        ZSZ nr 5 CHEŁM        0;48.66    1 pkt
Przybysz Michał        I LO CHEŁM            DYSKWA.

50m st. dowolnym dziewcząt
1.    Kolenda Zofia        III LO CHEŁM        0:31,12    5 pkt
2.    Pyzel Julia             I LO CHEŁM        0:32,66    4 pkt
3.    Walczuk Natalia        ZSE i III LO CHEŁM    0:33,66    3 pkt
4.    Wójcik Urszula        II LO CHEŁM        0:37,14    2 pkt
5.    Wdowiak Klaudia        IV LO  CHEŁM        0:37,77    1 pkt

50m st. dowolnym chłopców
1.    Łukowski Bartłomiej    II LO CHEŁM        0:29,09    11 pkt
2.    Stadnicki Mateusz        I LO CHEŁM        0:29,43    10 pkt
3.    Walczuk Kacper         ZST CHEŁM        0:30,97    9 pkt
4.    Krasnowski Daniel        II LO CHEŁM        0:32.02    8 pkt
5.    Derlak Dariusz        III LO CHEŁM        0:32,73    7 pkt
6.    Stasiak Robert            III LO CHEŁM        0:31.11    6 pkt
7.    Dywański Jarosław        IV LO CHEŁM        0:34,71    5 pkt
8.    Bobruś Grzegorz        III LO CHEŁM        0:36,44    4 pkt
9.    Kot Dawid            ZSZ nr 5 CHEŁM        0:37,01    3 pkt
10.    Wojtak Dariusz        IV LO CHEŁM        0;38.35    2 pkt
11.    Poturaj Damian        ZST  CHEŁM            0:39,96    1 pkt

Klasyfikacja drużynowa za zawody indywidualne:

Dziewczęta
1.    I LO                    28 pkt.  /op. Joanna Dąbska/ 16 pkt. miasto
2.    ZSE i III LO        20 /Arkadiusz Bukalski/ 14 pkt. miasto
3.    IILO                    16 /Joanna Kita/ 12 pkt. miasto
4.    ZSG i H               5 /Bożena Szukało/ 10 pkt. miasto
5.    IV LO                  3 /Renata Janiuk/ 9 pkt. miasto

Chłopcy
1. IILO                   36 pkt. /op. Kinga Krawczyk/ 16 pkt. miasto
2. ZSE i III LO        30 pkt. /op. Marcin Oszust/ 14 pkt. miasto
3. ZST                    28 pkt. /op. Mirosław Marzec/ 12 pkt. miasto
4. I LO                   10 pkt. /op. Zdzisław Jaroszczuk/ 10 pkt. miasto
5. IV LO                  7 pkt. /op. Krzysztof Bochra/ 9 pkt. miasto
6. ZSZ nr 5            5 pkt. /op. Mariusz Półtorak/ 8 pkt. miasto
7. ZSGiH               2 pkt./Bożena Szukało/ 7 pkt. miasto

Do zawodów rejonowych  w Świdniku w dniu 01.12.2014 r.  kwalifikują się dwie najszybsze sztafety i trzech najszybszych z poszczególnych dystansów. Zwycięzców nagrodzono dyplomami. Sędzia Główny: mgr Mariusz Raćkowicz

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 

facebook

Ścianka wspinaczkowa